Základní Techniky pohovorů

Zvětšit obrázek
Dotazuje osobu vyžaduje dobré komunikační schopnosti, přítomnost mysli, a obecný smysl pro logiku. Rozhovory mohou být různých typů, jako je obchodní rozhovor, výzkum rozhovor, média pohovor a tak dále. Research rozhovory vyžadují rozhovor s hlavním cílem získat informace z předmětů, a proto je nutné hluboké studium předmětu výzkumné, stejně jako jasnou představu o tom, jaké informace jsou nutné z předmětů. Média Rozhovory vyžadovat velké duchapřítomnosti, a studium osoby, kterou chcete vyslechnout. Obchodní rozhovory jsou tvrdá práce bez ohledu na to, na které straně stolu sedíte na. Pokud i když je to těžký úkol dostavit se k pohovoru, pak musíte vědět, že pohovor s kandidátem není ničím hračkou. Existuje mnoho věcí, které je třeba mít na paměti, když jste rozhovor kandidáta. Základní rozhovory techniky je třeba dodržovat, před pohovorem, během rozhovoru a po pohovoru stejně.

Před Interview

Existuje několik rad, které je třeba mít na paměti, než je skutečně rozhovor kandidáta. Zde jsou některé ze základních věcí, které musíte mít na paměti před rozhovoru:
Ujistěte se, že budete informovat kandidáta o místě konání a načasování rozhovoru s dostatečným předstihem. Také se považuje za zdvořilé zprostředkovat přibližnou dobu trvání rozhovoru pro kandidáta.
Před rozhovoru jste, ujistěte se, že máte jasnou představu o kvalitách a technických dovedností, které hledáte pozor.
Naplánujte strukturu rozhovoru, zda chcete, aby to nekompromisní otázka odpověď zasedání, nebo chcete kandidáta mluvit svůj názor na obecné otázky. Pokud chcete, aby to otázka odpověď relace, ujistěte se, že stanoví seznam všech pravděpodobných otázky a to iv případě, chcete, aby to nápaditá záležitost, je lepší na seznam stanoví obecné body, které chcete řešit v průběhu rozhovoru.
V případě, že již máte kandidáta životopis, referenční dopisy nebo jiné dokumenty, které byly předloženy předem, aby bylo místo projít dokumenty. Získáte představu o kandidáta vzdělání kvalifikaci, pracovní zkušenosti a další užitečné informace. To vám pomůže odpovědět na lepší a relevantnější otázky.
Na konci pohovoru říci kandidát období.

Aktuální Interview

Skutečný rozhovor vyžaduje kombinaci dobrých komunikačních dovedností, duchapřítomnost a dost výzkum o společnosti požadavků také pracovní profil. Zde jsou některé ze základních technik pamatovat, přičemž rozhovor:
Zdravím osoba s úsměvem a profesionální handshake. Ujistěte se, že kandidát je pohodlná. Nepoužívejte zastrašit kandidáta.
Ujistěte se, že uvést věci z kandidáta životopisu nebo jiné předložené materiály, které najdete působivé nebo problematické.
Neptejte se osobní otázky během pohovoru.
Poslouchejte pozorně, zatímco váš kandidát mluví. Klást otázky týkající se věcí, které uchazeč zmiňuje během rozhovoru.
V případě, že uchazeč se zdá neochotný nebo je přilepená na určitém místě, ujistěte se, že vést rozhovor dále zavedením další problém.
Uchovávejte rozhovor jako zdravé rozhovoru spíše než dělat to otázka odpověď nebo kvíz relaci.
Mějte své hodinky na oko, ujistěte se, že rozhovor není rozšířit cestu po nastavenou dobu.
Na konci rozhovoru, ujistěte se, že řeknete kandidát časový rámec, ve kterém budete informovat ho rozhodnutí, nebo naplánovat další rozhovor.

Po rozhovoru

Po rozhovoru, ujistěte se, že vyvoláte kandidáta v zaslíbené časovém rámci. Informujte rozhodnutí, aniž by chodit kolem horké kaše. V případě, že jste odmítl kandidáta, být zdvořilý a zároveň zprostředkovávat zprávy, a také ujistit, že pokud v budoucnu společnost potřebuje své služby, budete kontaktovat pro jistotu. Pamatujte si, že rozhovor osoba je těžká práce. Udržujte všechny výše uvedené body v mysli a buďte ujištěni, že rozhovor bude hladce.

Kariéra v oblasti investičního bankovnictví
Jaderná Pharmacist Popis práce
Jak najít práci
Prodejní Yourself: ale opravdu!
Příležitosti letecké práce
Online Jobs bez investic
Pojistný matematik Plat
Online psaní práce
Nemocnice správa Jobs
Jak čelit Interview s důvěrou
Jak se stát Medical Receptionist

Leave a Reply