Tipy telefonického rozhovoru

Nervózní, když máte jít na pohovor, je zcela zřejmé. Už jste někdy stáli před telefonickou rozhovor? Ano, telefon rozhovor. I když se zdá, že je jednodušší, než fyzicky sedí v přední části tazatelů a odpovědi pohovoru, dovolte mi, abych vám, se jedná o velmi složité a může být těžší, než jste očekávali. Ne, ne, já nejsem děsí vás, ale ignorance k přípravě lze jistě zkazit rozhovor. Dále můžete ztratit zlatou pracovní příležitost právě kvůli telefonátu. Samozřejmě, budou otázky a vaše odpovědi se neliší od těch, které v případě pravidelného rozhovoru. Takže, základní tipy pohovoru platí iv případě telefonních rozhovorů.

Tyto rozhovory jsou používány zaměstnavateli pro identifikaci různých funkcí kandidáta. Oni jsou obecně pro užšího kandidáty pro in-osoba rozhovorů. Oni jsou také použití jako způsob, jak ušetřit čas a minimalizovat náklady spojené s pohovory s kandidáty, zejména ty, pobývající mimo město. Důvody mohou lišit, a to je vždy lepší být připraven na pohovor, když jste aktivní v hledání zaměstnání. Nikdy nevíte, kdy náborář Může vám zavolat a popovídat s vámi. Recenze těchto tipů telefonní rozhovor a mít jistotu, chytit, že pracovní nabídku.

Příprava na pohovor

Fix na místo, kam se zúčastní telefonní hovor. Ujistěte se, že místo je v klidu a není žádné rušení v síti. Externí zvuk a přerušený hlasy mohou být velmi nepříjemné a zneklidňující během rozhovoru.
Výhodou, mít tabulku zařídit věci potřebné během rozhovoru.
Vyjádřete svůj životopis a sklenici vody s vámi. Bylo by užitečné, pokud budete vyzváni your značky, rok absolvování, atd.
Zapnutí / vypnutí ventilátoru nebo světla dle vašeho požadavku.
Mají pero a poznámkový blok na místě.
Vzpomeňte si na dobu stanovenou na pohovor.
Deaktivujte čekající hovor systému (pokud je váš telefon vybaven), než se dostanete na pohovor hovor, by to mohlo být znepokojující, pokud vám někdo volá v mezi rozhovoru.
Také, pokud jste na jiný hovor, několik minut před rozhovoru době, jen odpojte jej. Tazatel by se dalo nazvat jen několik minut před. Takže je lepší, aby váš telefon zdarma.
Pokud tazatel bude vám zavolat a plánovaný čas uplynul, čekat na jeho / její výzvu, nedávají jim zavolat. Počkejte na jeden den a pak můžete volat.

Většina z těchto věcí lze provést pouze tehdy, pokud je rozhovor volání již naplánováno. Takže, co když najednou zavolají z recruiter pro pracovní místo? Může být, že je správné rozhovor volání, nebo jen pro upevnění in-osoba rozhovor, ale musí být stejně dobrý, zatímco odpovědi je. Pamatujte si, že dvě minuty konverzace také vést k odmítnutí, pokud nechcete zvládnout dobře.

Některé Dos a nedělat

Nejezte ani nekuřte během hovoru.
Nenechte si mluvit velmi pomalu nebo ne být velmi rychle. Buďte dost nahlas a mluvit klidně, aby tazatel může snadno pochopit, co mluvíš.
Nepoužívejte jednoslabičně při odpovídání.
Nechápejte strach a lež, říkáš, že nejsou k dispozici, a zeptejte se zavolat později. To může být poslední šance a náborář může understander si nízkou důvěru.
Hlas jasnost je velmi důležité.
Použijte tazatele titul (pan nebo paní Následoval jejich příjmení), nepoužívají jejich křestní jména, pokud jste vyzváni, tak.
Poslechněte si tazatele, nepřerušuj v-mezi.
Vezměte pero a pad, jakmile se dostanete na hovor, můžete být požádán, aby přišel dolů do společnosti pro in-osoba rozhovoru. Takže kontaktní adresa a tazatel jméno lze uvést správně místo voláš zpátky později totéž.

Důležité Rozhovor Techniky

I když se rozhovor po telefonu, zkuste vytvořit atmosféru in-osoba rozhovoru. Tím se zvýší úroveň komfortu mezi vámi a tazatele.
Mají slušný tón během rozhovoru.
Poslouchejte pozorně a vždy požádat opakovat otázku, zda nejste schopni pochopit. To je lepší, než dávat irelevantní odpověď bez pochopení otázku.
Přemýšlejte a odpovědi, vezměte si vlastní čas. Je to jen jako in-osoba rozhovoru, neodpovídej narychlo.
Dejte krátké odpovědi a přijmout správné pauzy. Pomocí dlouhé věty bez pauzy bude dělat to obtížný pro tazatele interpretovat to, co říkáte.
Neodkazují na žádné poznámky při odpovídání. Nezapomínejme také, může tazatel snadno rozeznat, že čtete ven psaný text.
Udržujte si připravil pro běžné otázky na pohovorech, jako je vaše osobní předmluvou, předchozí zaměstnání pozadí, mzdových očekávání, spojující datum, atd.
Vždy pamatujte poděkovat tazatele za jeho volání a čas.
V případě, že jste skutečně zaneprázdněn a nemůže přijmout hovor, vysvětlit situaci tazatele a požádat o další časový úsek. Neodpojujte hovor. Máte-li naprosto nemůže vzít, poslat omluvu zprávu s pádného důvodu a zavolat zpět, jakmile jste volný.

Výše uvedené tipy vám jistě pomůže řešit telefonický rozhovor rozhovor. Pohovor po telefonu může být skvělá příležitost zapůsobit náboráři s sebejistým hlasem, slušné tón a klidné přístupu. Pamatujte si, že malé trvání hovoru bude velký test kandidáta výběrového řízení. Nebuďte ignorant a strach o takových rozhovorů, jen být připraven, může jeden hovor trvat mnoho kroků vpřed, směrem k vaší kariéry cíli.

Jaderná Pharmacist Plat
Internet Jobs z domova bez investic
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Jak ukončit pracovní pohovor
EKG Technik Plat
Komerční Pilot Plat
Nejlepší Online Jobs pro studenty
Jak se připravit na druhý pohovor
Car Salesman Plat
Chemik Plat
Job Interview: Oblékání úspěšně

Leave a Reply