Rozhovor Follow-up Letter Sample

Po každém rozhovoru, jakmile nervozita, který je dodáván s procesními odezní, měli byste se zaměřit svou pozornost na psaní navazující dopis, poděkování tazatele. To se nemusí zdát nutné, ale je to fakt, že většina tazatelů bude očekávat navazující dopis po pohovoru poděkování za to, že vám šanci. Každý dopis vzorek vám řekne, že je důležité, aby tento dopis bude odeslán co nejdříve. Nemůžete čekat na pár týdnů vyslat dopis. To bude jen zdát jako nápad druhů. Odeslat ve svém dopise do dvaceti čtyř hodin, co poskytne rozhovor. Od času je tak podstatou, mnoho lidí také rozhodnout vyslat rozhovor sledování e-mail. To není nevhodné jakýmkoliv způsobem. S mnoha úřední korespondence vedené přes e-mail, nebude to v žádném případě ovlivnit vaše šance na získání zaměstnání.

Většina článků o tipy pohovoru vám řekne, že po rozhovoru, při odesílání ven navazující dopis, je důležité, aby poděkoval osobě našel čas z jejich nabitém programu. Follow-up dopis je také skvělý způsob, jak posílit proč by bylo nejlepší osobou pro tuto práci. Pokud při rozhovoru byli jste požádáni o poskytnutí reference a jste schopni udělat totéž, pak byste mohli poskytnout stejný v navazujícím dopisu. V tomto článku jsme vám oběma, šablony a vzorek.

Rozhovor Follow-up Letter šablony

V každém formálním cvičení psaní dopisů, základní formát zůstává více či méně stejné. To platí pro následná písmena stejně. Follow-up dopis bude vždy obsahovat údaje, jako spisovatele jménem a adresou, na adresáta jméno a adresu, předmět dopisu, a samozřejmě, obsah. Obsah navazujícího dopisu a pohovoru sledování e-mailu je více či méně stejné. Rozdílem, že si všimnete, v rozhovoru navazujících email šablony a písmeno šablony je, že bývalý neobsahuje údaje, jako je adresa. Další rozdíl je, že v rozhovoru, sledování e-mail bude být subjekt zahrnuty do předmětu řádku, který je vymezen e-mailové služby.

Vaše jméno
Vaše adresa

Datum

Adresáta Jméno
Adresáta Označení
Adresáta organizace
Adresa

Pozdravy / Greetings,

V prvním odstavci děkuji adresátovi dává vám možnost rozhovor pro dotyčného místa. Do určit jak polohu a název organizace.

Ve druhém odstavci, zajistí, že jste zmínil, jak si myslíte, že byste být perfektní pro danou pozici. Také zmínit, že váš rozhovor posílila tuto víru ve vás.

V posledním odstavci uvádí, jak se těšíte na jednání od adresáta o rozhodnutí, které dělají. Je důležité, abyste si zapamatovali, aby své kontaktní údaje v případě, že potřebují se dostat do kontaktu s vámi jakýchkoli nejasností.

Rozloučení

Podpis:_________________________________________
Název

Job Interview Sledování Letter Sample

Nyní víte, co správná šablona rozhovoru sledování dopis je. Vzorový dopis níže uvedené bude objasnit šablonu lépe.

Matthew Cooke
232 – Silver Street
Crowley County, LA, California – 435636

23.listopadu 2010

Jeanine Mason
Producent:
BBSD News Services
435 – Obchodní Boulevard
Crowley County, LA, California – 4356369

Vážená slečno Mason,

Za prvé a především, děkuji za přijetí se čas ve svém nabitém programu a dává mi příležitost k rozhovoru s vámi na pozici Senior News Editor pro zpravodajské služby BBSD.

Po rozhovoru, jsem ještě jisti, že pokud dána možnost pracovat s BBSD, budu moci dělat skvělou práci a přinést do práce, schopnosti, které jsem získal v tolika letech práce v průmyslu. Jsem nesmírně zájem o práci s firmou, která byla zodpovědná za tolik dobrých vyšetřovacích zprávami.

Těším se na setkání s Vámi. V případě jakýchkoli nejasností, prosím, neváhejte a kontaktujte mě na (786) 434-2552.

Poděkováním.

S pozdravem,
Podpis:_________________________________________
Matthew Cooke

Příkladem Vám pomůže pochopit správný formát tohoto dopisu. Vyhledávám jiný rozhovor navazující e-maily a dopisy vám pomůže lépe pochopit tento typ. Vyhněte se nutkání slepě kopírovat z tohoto dopisu. Místo toho použijte tyto dopisy jako vodítko při přípravě své vlastní follow-up dopis.

Mikrobiolog Plat
Úvěr důstojník Marketingový plán
Jak najít on-line výzkum Jobs
Lékařská Recepční Popis práce
Online Jobs pro 15 letých
Rozhovor Tipy pro zdravotní sestry
Jak ukončit pracovní pohovor
Pojistný matematik Plat
Recepční Job Interview Oblečení
Online práce pro studenty
Online práce pro studenty z domova

Leave a Reply