Resumé Tipy pro bankovnictví Jobs

Říká se, první dojem je poslední dojem. To je pravda! Váš životopis je první prezentace, abyste potenciálního zaměstnavatele. Jak váš rozhovor jde, a dokonce i povahu svého zaměstnání držby bude kvůli dojmu, že životopis vytvořen na mysli zaměstnavatele. Existuje mnoho velmi životopis písemně tipů, které vám pomohou, aby vaše CV účinná.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti při psaní životopisu je, že se nejedná o své kvalifikaci, své zkušenosti, své cíle. Ve skutečnosti, to je o své kvalifikaci, své zkušenosti a své cíle. Stručně řečeno, je to o vás! A tajemství k tomu, životopis, že žádná banka bude zvažovat rejecting je ukázat jim, že jste v synchronizaci s nimi bez kompromisů na individualitu. Zde je 15 tipů, jak rockových svůj životopis, bankéř styl!

(I) Nikdy napsat životopis ve spěchu. Pamatuj si bankovní manažeři musí být v klidu a počítá.

(Ii) vždy výzkumu důkladně na bance, která si žádáte a přepracovat svůj životopis vedení konkrétní banku v mysli. Mass pokračovat odeslání je zřejmá a není ocenil (každý rád zvláštní pocit, že jo?)

(Iii) Poctivost je nejlepší politika. Nelžete o své kvalifikaci nebo zkušenosti v životopisu. Je to banka žádáte o, budou ověřovat všechny informace (je to v jejich povaze!).

(Iv) Napište svůj kariérní cíl udržet bankovní cíle v mysli (práce a kariéra cíle by měly být napsány. Je nevynechávejte!). Tím se vytvoří pouto s tazatele, než se ještě setká vás (je to skvělý pocit, když tazatel vás přivítá s vřelým úsměvem).

(V) Pro bankovní životopis, pokud se ucházíte o registraci související práci, je nejlepší, aby se zdržely zmínku cestování jako koníčkem.

(Vi) Vzhledem k tomu, že je to váš první dojem, aby bylo korporátní. Banky si neváží životopisy, které nejsou vyvážené nebo mít hodně barev použit pro text. Použijte jednoduchý písmo, jednotnou velikost textu a upravený zarovnání bloku.

(Vii) Uveďte své minulé pracovní zkušenosti ve stručnosti. Zdržet se kritice své předchozí organizace v životopisu (to dokazuje, že nemusíte stát ani vaše volby).

(Viii) Udržujte vaše zájmy ekonomii spojené, pokud je to možné. Dobrá volba by projít biografii nebo profilu generálního ředitele a zjistit, jaké jsou jeho zájmy. To vám dá vliv na osobní přední.

(Ix) Je-li hudba, filmy a četba jsou vaše zájmy, nejsou stydět se zmínit o tom (stand by to v rozhovoru, pokud jste zpochybňována, jsou to dobří zájmy!)

(X) Život filosofie může zaujmout několik tazatelům, ale ne všechny. Zkoumat banku, její pracovní prostředí, kultura atd. důkladně, než se dostane filozofické svůj životopis.

(Xi) Uveďte všechny informace v detailu, jako, adresu, kontaktní telefonní číslo, e-mailovou adresu atd. To by nemělo být obtížné pro ně dovolat.

(Xii) Adresa průvodní dopis ke správné osobě (nedávají předponu pana nebo paní, tento způsob pohlaví nebo postavení nebude záležet). K tomu, znovu, bude dostačující výzkum nutné.

(Xiii) V případě, že jste byl job násypky tak daleko, přeskočte irelevantní nebo krátký-span zkušenosti. Příliš mnoho krátkodobé zkušenosti vám může dát pocit temp. To by mohlo mít nepříznivý dopad na úspěch rozhovoru.

(Xiv) V případě, že jste opravdu měl žádnou placenou pracovní zkušenosti, aby vaše vlastní kredit. Dobrovolná práce nebo stáže jsou také respektovány. Ukazují, že máte sklon učit. Zmínit o práci ve vašem životopisu bez výjimky.

(Xv) zdržet se kde je vaše náboženskou příslušnost (to pomůže vyhnout se pre-rozhovor diskriminaci)

Ujistěte se, že všechny údaje uvedené v životopisu lze ověřit a odůvodněné. Můžete si nechat lichotky pro rozhovor (I silně naznačují, že nebudete dělat to pak buď!). Váš životopis by měl být vypočtena, důkladné, přesné, profesionální a slušný. Není to jen první dojem byste chtěli dělat?

Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
MBA Plat
Farmakolog Plat
Výhody státní zaměstnanec
Profesionální organizátor Plat
Job Interview Sledování Email
Investiční bankovnictví Otázky Interview
Lékárník Plat
Jak se stát Medical Receptionist
Jak se stát lékárník
Otázky slabost Rozhovor

Leave a Reply