Prodejní Yourself: ale opravdu!

By: Ira Allen

To přijde jako žádné zjevení od většiny, že dostat práci, kterou chcete vyžaduje, aby je přesvědčit někoho, že by měli chtít, abys tu práci. Ale co, přesně, to prodávat sám znamená?

No, tam je asi miliardu knihy o úspěšné práci lovu tam (většina z nich, z nějakého důvodu nemám dost dostat, na prodej v letišti knihkupectví-jsou lidé, kteří cestují, že mnohem pravděpodobnější, že ke změně zaměstnání?). Ale to je krátký článek, a dělá žádné předstírání na slibný vám úspěch si zaslouží. Chci říct, kdo jsem říct, jestli si zaslouží úspěch? Možná si, možná ne. Jsem si jistý sakra nevím.

Takže, co já chci nabídnout vám několik tipů, získané nejen z mé vlastní práce, lovecký zážitek, ale také z několika desítek koučování mnoho lidí na svých životopisů a průvodního dopisu. Myslím, že to, co všichni Pracoval jsem s bojovala s většinou-jak jsem-je tón. Je tu dobrý důvod pro to: jsme písemně a pro lidi, nevíme! Tak, otázky, Je to formální dost? Je to příliš formální? Mám dát to první, nebo by bylo lepší začít s tím? jsou společné (a dobře) ty.

Samozřejmě, že není stanoveno pravidlo o tom, jak si objednat věci nebo řádné tón, aby (a být opatrný, kteří vám říci, že je, je tu dobrá šance, že bereš své osobní zkušenosti a převést ji do univerzální Princip-někdy to funguje, ale často tomu tak není), ale samotný akt kladení takové otázky je již krok vpřed. Odtud se můžete představit postoje, které jsou pravděpodobně zvítězí na společnosti, které se ucházíte: dělají upozornit na své úsilí na zákaznické služby na webových stránkách? Ujistěte se, že vědomí ve svém průvodním dopise, že děkovný dopis od vděčného klienta, jehož starší matka jste pomohli najít-během polední přestávky (dobře, pouze v případě, že se opravdu stalo).

Ale pak, že se vyvolejte problém tónu. Určitě nechcete říct, jedna z věcí, každý miluje tak strašně moc o mně, je mou stálou pozornost potřebám zákazníků a to i na úkor svého vlastního zdraví a pohodu. Jeden zákazník napsal. . . Na druhou stranu, i když, tam je určitě taková věc jako příliš skromný, řekl v rozhovoru, No, já jen trochu bylo bumming kolem Afriky, když ve skutečnosti jste učili počítačových dovedností dětí ve venkovských Senegal (lidé skutečně dělat říkat takové věci).

Tak, pak, co je právo tón, aby se? No, tady je odpověď může znít trochu rozporuplné. Protože to není, po tom všem, vlastně tolik o tón vašeho. To je, se zaměřením na to, jak jste narazili na ostatní, zatímco skutečně důležité, je sekundární. Pokud chcete nalézt ten správný tón ve Vašem průvodním dopise nebo pohovoru, musíte mít již prodal sami pro sebe. To je, kde má podpůrná přátelé mluvit věci skrze se přichází více než trochu vhod.

Chcete-li příklady jsme pracovali s tak daleko, musíte být schopni vidět, že doba, kterou strávil dělat podpory práce v Senegalu vám pomohl získat lepší pocit nejen z druhů ze dne na den se potýká mnoho lidí tvář, ale také, jaké druhy inovačních řešení, které přicházejí s-řešení, z nichž jste skončily toho hodně naučil. A pak bych si konkrétnější (a to ujistěte se, že konkrétnější, nic zaujme méně než obecné, obecné prohlášení o sobě a světové druhu, jako je tento). Nebo, s prvním příkladu, je třeba vidět na vlastní oči to, co vaši zákazníci ocení, je jejich pocit, že jste skutečně reagovat na ně, že jste nejen dělat svou práci, ale ve skutečnosti interakci s nimi. A že jste takhle, protože ty opravdu si budou moci napomoci tomu, aby život lidí trochu jednodušší.

Co jsem zde navrhuji, pak, je to, že můžete přijít s příběhem, který spojuje své zkušenosti a své hodnoty s vašimi cíli, příběh vysvětlit a prodat-sami sebe. Pravdivý příběh. Promluvte si to přes s přítelem, a teprve potom začít přemýšlet o tom, jak prodat sám sebe k lidem, kteří se chystají najmout. Pokud můžete čestně prodat sami sebe první, po tom, je to jen otázka mechaniky, z přijít na to, jak doladit svůj příběh sama sebe, aby se vešly s potřebami jiných lidí a očekávání. A, mimochodem, bude to také pomůže vyhnout se použití pro všechny úlohy, které nejsou opravdu slušet-jeden z největších důvodů pro odmítnutí dopisy! Silný, realistický příběh já vám základ pro úspěšné vyřízení žádosti o zaměstnání, které opravdu hodí. Po tom, počet faktorů, lze rozumně ovládat je mnohem menší. . .

Použití Motory při hledání zaměstnání
Online psaní práce
Rozhovor Tipy a techniky
Rozhovor Nedostatky
Kriminalista Plat
Tvůrčí psaní práce online
Jak převést roční mzdy na hodinová mzda
Paleontolog Plat
Guvernér Povinnosti
Nejlepší města pro mladé profesionály
Výhody státní zaměstnanec

Leave a Reply