Pokladník Popis práce

Pokladní je někdo, kdo dostává peníze od zákazníka ve formě hotovosti nebo elektronických peněz, za nakoupené zboží. Pokladní je zaměstnáno téměř ve všech obchodech a finančních institucí, na kterých se podílí koupě zboží. Ať už je to film sál, maloobchod, supermarket nebo banka, pokladní jsou nezbytné pro hladké transakci peněz mezi zákazníkem a dodavatelem. Povinnosti a odpovědnost pokladní není omezen jen na vybírání peněz, může se lišit v závislosti na typu zaměstnání. Takže, přejděte dolů a dozvědět se více o popisu pokladní práce.

Popis práce o pokladníkovi

Ačkoli nejsou tam žádné zvláštní požadavky na vzdělání pro výkon funkce pokladníka, středoškolské vzdělání s dobrou znalostí základních matematiky se očekává. Most pokladníci jsou vyškoleni jejich zaměstnavatelů na práci, a učí techniky k provozu elektronických zařízení použitá k záznamu peníze transakce. Další základní požadavky, aby se stal pokladní, jsou, schopnost dělat opakující se práci s přesností, udržovat veselou postoj k zákazníkovi a schopnost zvládnout nepřátelské zákazníky. Jak již bylo zmíněno, povinnosti pokladní se liší v závislosti na typu zaměstnavatele. Například, pokladní pracuje v oddělení obchodu musí skenovat ceny všech nakoupeného zboží zákazníkem, a generovat příjem celkového účtu. Zatímco může pokladní pracovat pro restauraci muset přijímat objednávky na telefonu a on / ona musí také být vědomi cen různých potravinářských položek v menu. Níže je uveden seznam základních požadavků být pokladní a pokladní odpovědnost.

Poskytovat kvalitní služby pro všechny zákazníky tím, že udržuje přátelské prostředí.
Mít dobré znalosti všech dostupných produktů v obchodě.
Vést přesné záznamy o prodeji zboží a služeb, bez jakýchkoliv chyb.
Být to prostředek komunikace mezi zákazníkem a řízení.
Příjem množství nákupu ve formě hotovosti, zkontrolujte, kreditní karty, poukázky, nebo automatické inkasa.
Na konci dne, výpočet celkové platby.
Vyřešit stížnosti na zákazníkovi, pokud existují.
Proveďte třídění, počítání a balení měny a mince.
Ujistěte se, že dostatek finančních prostředků je k dispozici na přepážce, za zaplacení rovnováhu zákazníkovi.

Průměrný plat pokladníkovi

Pokladní platové rozpětí zcela závisí na typu činnosti, který je najat pokladníka. Plat vydělal pokladní zaměstnán v restauraci se může lišit od platu pokladní pracuje pro oddělení obchodu. Většina pokladníci jsou najímáni na hodinovém základě, a průměrný nástupní plat o pokladní může být kdekoli mezi $ 7 až 8 dolarů. Pokladní pracující v resortních obchodech jsou poskytovány výhody like slevy na zboží, zatímco lidé pracující v restauracích může být nabídnuta zdarma jídla během pracovní doby. Pokladní pracující pro velké společnosti jsou také nabízeny další výhody, jako jsou placené dovolené a pojištění. Níže jsou tabulky, které poskytují přibližné údaje o střední hodinové bázi platu vydělal podle pokladních.

Pracovní zkušenosti (v letech)
Pokladník Plat (v $)

Méně než 1 rok
7,15 až 8,25

1 až 4
7,28 až 8,76

5-9
7,64 až 9,84

10 až 19
7,87 až 10,87

20 a více let
8-11.94

Typ průmyslu
Pokladník Plat (v $)

Smíšené zboží
7,43 až 9,25

Maloobchodní prodejna potravin
7,46 až 9,76

Restaurace (Fast food)
6,91 až 7,82

Restaurace
7,08 až 8,28

Jídlo
7,15 až 8,44

Samoobsluha
7,31 až 8,65

To bylo stručné informace o popisu pokladní zaměstnání. Být pokladní může být dobrým částečný úvazek, pro studenty, kteří si chtějí vydělat nějaké peníze během prázdnin nebo pro volný čas. Takže, pokud jste uvažovali o dělá práci letos v létě, můžete se stát pokladní a vydělat slušné peníze. Good Luck!

Klinická Pharmacist Plat
Rozhovor Follow-up Letter Sample
Lékařská Recepční Popis práce
Snadný způsob, jak najít práci
Jak se obléci na ošetřovatelství Interview
Elektronická Technik Plat
Jak se obléci na pohovor
Online Jobs pro 13 letých, které zaplatí
Jak popsat sám sebe
Internet Jobs z domova bez investic
Nejlepší Online Jobs pro studenty

Leave a Reply