Otázky telefonickém rozhovoru

Telefonní rozhovory jsou preferovány v těchto dnech většina z organizací Umístit kandidáty na osobní pohovor. Je důležitou součástí procesu hledání zaměstnání. Otázky se nijak neliší od otázek položených během osobních pohovorů. Měli byste být připraveni na diskusi s Vaším budoucím zaměstnavatelem po telefonu. Připravte v dostatečném předstihu o tom, co se bude mluvit o své dovednosti soupravy, zkušenosti, pozadí, očekávání, atd., pomocí tipů uvedených níže.

Otázky a odpovědi

V každém rozhovoru, tam jsou některé otázky, což váš verbující střílí.

Jaké byly vaše příjmy v předchozím zaměstnání. – Dejte aktuální údaje o vašich příjmů, nafukuje čísla skončí v diskvalifikující vás, protože zaměstnavatel ověřuje o vašich výdělků prostřednictvím výplatních pásek.
Povězte nám o všech náročných situacích, které nastaly s, jak jste se s nich? – Ty by měly být konkrétní o tom. Můžete informovat náboráři o problému a jak jste vyřešila. Například, vzhledem k některým otázkám ve požadavků klienta, projekt byl asi dostat zpoždění. Jako projektový manažer, jsem motivován svůj tým k práci přesčas za týden dodržet lhůtu.
Jaké byly vaše úkoly a odpovědnosti? – Můžete zmínit o své úloze a odpovědnosti týkajících se popisu práce v reklamě. To zvýší vaše šance na získání vybrán pro pozici.
Proč hledáte pro změnu? – Zde je důležité, tip pro vás. Nikdy mluvit nic očerňováním o vaší předchozí firmy. To bude jen nutit věci nejhorší pro vás. Nikdy neříkej, že kompenzace byla velmi nízká, nebo pracovní profil byl hrozný. Dalo by se jednoduše říci, že hledáte pro náročnější role. Nebo jsem hledal příležitost v této oblasti.
Kromě otázek, jako je “proč se zajímáte o tuto práci” a “co víte o nás”, bude zaměstnavatel požádá, “jak dlouho máte v plánu pracovat s námi?”. Zaměstnavatel chce soudit dobu, po kterou budete pracovat pro jejich společnost. Mnoho lidí má tendenci měnit zaměstnání jen proto, túry nabízí jako náhradu. Přesvědčit zaměstnavatele, že hledáte pro dlouhodobé kariéry s organizací a čekáte vzájemné růst od této práci.
Zaměstnavatel vás dále zeptá, o platových očekávání. Vždy být realističtí o platových očekávání. Můžete výzkum trochu o platy nabízené pro tuto konkrétní pozici ve vaší oblasti a přijít s reálnou postavou. Na základě vašich zkušeností a dovedností, můžete vyjednávat o platu výlet.

Otázky se zeptat zaměstnavatel

Existuje několik věcí, které byste měli být informováni o, o své budoucí zaměstnavatele. Jedná se o několik otázek, možná budete chtít požádat svého zaměstnavatele.

Smím vědět, o odpovědnosti trochu více?
Co je síla v mém týmu / oddělení?
Jak brzy bych měl připojit, když jsem nabídl práci?
Jaká je frekvence cestování očekává?
Můžu si přestěhovat do budoucna?
Co je kritériem pro postup?
Něco, co byste chtěli vědět o mně?

Zde je několik tipů, které můžete použít k přípravě sami.

Mějte tužku nebo pero a papír s vámi spolu se svým životopisem zapisovat poznámky. Je to lepší, když máte informace o volných pozicích s vámi také.
Podobné k osobnímu pohovoru, můžete si představit sami sebe a začít trochu konverzaci, jen aby si pohodlí. Netřeba říkat, že se budete řídit etiketu tím, že začne s pozdrav náboráři.
Trochu úsměvu vám pomůže, když mluví po telefonu s náborář. Usmívající se hlas dělá velký rozdíl. Ukazuje své nadšení a dává trochu představu o vašem postoji.
Musíte přesvědčit svého náboráře, že jste nejlepším kandidátem na tuto pozici tím, že mluví o své znalosti a zkušenosti.
Jednou z výhod je, že můžete připravit poznámky k rozhovoru, nicméně, měl by váš zaměstnavatel pocit, že jste se při čtení z poznámek. Vyvarujte se rozptýlení a soustředit se na to, co náborář se ptá.

Pokud jste měl připravit na telefonické interview, pak tipy a rady uvedené v tomto článku by měla držet v dobrém užitku.

Soudce Plat
Rozhovor Tipy pro zdravotní sestry
Úvěr důstojník Plat
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Bioinženýrství Plat
Internet Jobs z domova bez investic
Online práce pro studenty
Car Salesman Plat
Wildlife Rehabilitator Plat
Rozhovor Nedostatky

Leave a Reply