Osobní bankéř Popis práce

Fúze, akvizice, a unifikací vzali do více a více automatizovaných služeb, a tím, takže o to více obtížný pro spotřebitele usilovat o osobní služby s odkazem na bankovní. Banky mohou zavedly služby, jako je dvacet čtyři až sedm Toll-free volání, on-line bankovnictví, bankomatů, et al, pro jejich spotřebitelé požádat o pomoc. Nicméně, ve světě tak složité, často získají zákazníci podrážděný složitosti světa bankovnictví drží, a tak, přál si, aby měl jednotlivec, aby jim pomohla na osobní bázi. To je pro ty nevinné spotřebitelů, kteří někdy, jsou svázaný jazyk nad tím, proč byly účtovány určité množství zdarma službu, nebo které je nejlepší půjčka služby, které mohou rozhodnout pro to, že úkolem “osobního bankéře” má mimořádný význam . Dnes, s cílem minimalizovat komplikace a zavést maximální pomoc, banky po celém světě nabízí služby osobních bankéřů pro své uživatele. Osobní bankéři, zjednodušeně řečeno, nabídnout osobní služby na vybraný počet klientů se specifickými požadavky s ohledem na bankovnictví. Následující obsah proffers informace o jejich pracovnímu profilu, platové rozpětí v oblasti osobní bankovnictví, a vytváření pracovních výhled pro ty, kteří se těší, aby svou kariéru v bankovnictví, osobní bankovnictví, abych byl přesný.

Job Profil / Druh práce
Osobní bankéř dělá řadu věcí. Chcete-li začít s, radí svého klienta investovat do možností, které tvoří pro nejlukrativnější sázek. Bylo by však ukáže být prospěšné pro klienta pouze tehdy, pokud osobní bankéř je dobře obeznámeni s sazeb na peněžním trhu, s nulovými nedostatky v účtech peněžního trhu. Osobní bankéř je vědomý typů úvěrů a hypotečních alternativách, které jsou k dispozici na nejlevnější náklady, a mít úplné informace o aktuální situaci na trhu. Nezapomenout, že je plně informovaný o různých službách a nabídkách banka musí dát tam, takže klient snadno stáhne řešení a odpovědi pro nesouvisející poplatků a nevysvětlitelných poruch, které prožívá, znovu a znovu.

S dovedností v oblastech s pokladník, a trezor, klenba, zpracování úvěrových linek, discoursing úvěrových žádostí, resumé osobních bankéřů je neúplná bez zmínky o účinné vedení, školení a podporu. Je to jejich povinnost školit nováčky v úvahu zastoupení spolu s dalšími členy pobočky, aby mohly účinně vybudovat tým zkušených bankéřů. Všichni ve všech, následující je seznam povinností, které tvoří pro all-inclusive popisu práce lidí v této oblasti. Bank of America domnívá, že tyto povinnosti must-mít pro každého žadatele, kteří sní o úspěšné bankovní kariéře. Podívejte se:
Primární a sekundární odpovědnost
Dohledu cla
Reakci na potřeby zákazníků a obavy
Citovat ceny a programy pro žádosti o úvěr zákazníků
Živé příležitostných prodejů zpráv
Otevření vkladové účty
Užívání žádosti o úvěr
Environmentální a fyzické aktivity
Podpora kolegy spolupracovníky

Kariérní vyhlídky
Bankovní sektor je náchylný k deregulaci více než jakékoli jiné odvětví hospodářství. Proto, to umožňuje bankám začlenit co nejvíce finančních a pojišťovacích služeb pro své klienty. Bezohlednou hospodářskou soutěž mezi bankami ostruhy poptávku po finančních analytiků a osobních bankéřů, a tím, který nabízí řadu pracovních příležitostí pro bankovní uchazeče. U těchto bankovních odborníků, seznam profesních vyhlídek zahrnuje různé příležitosti napravo od narození jedince, a to až do jejich odchodu do důchodu. Více kvalifikovaných osobní bankéř je, tím více příležitostí bankovní práci, kterou vytváří pro sebe.

Vzdělávací požadavky
Aby bylo možné kvalifikovat jako osobní bankéř, potřebujete bankovní aspirant nevyžadují správné vysokoškolské vzdělání. Místo toho, jeden prostě musí mít maturitu, spolu s předchozí zkušeností v oblasti customer service a prodeje, takže je pro něj snadné se vypořádat s celou řadou klientů. Nicméně, mnoho bank se vyžaduje výcvik v federálních předpisů v oblasti bankovnictví, pro bankovní aspiranta mít představu o druhu práce on nebo ona se chystá řešit. A konečně, měl by být zběhlý se všemi bankovními bitů a nuance, se schopností řešit více klientů současně.

Pay Scale
Jejich průměrný plat se pohybuje i mezi 30.000 dolarů a 45.000 dolarů ročně, pro začátek. Bank of America sama uvádí, že osobní bankéř, v průměru, mincovny dobré 39.000 dolarů na roční bázi. Nicméně, to také záleží na město, a banka jeden pracuje palců Státy jako Kalifornie a New Jersey zaplatit více než 50.000 dolarů osobních bankéřů, vzhledem k tomu, Texas a Ohio zaplatit o něco méně ($ 40,000 pa) ve srovnání s ostatními. Pokud jde o dnes, pracovní vyhlídky jsou dobré, a platové rozpětí je všechno, ale zklamáním pro uchazeče.

Pro všechny zájemce v oblasti osobního bankovnictví, musí být informace uvedeny výše, daly šťouchnutí ve směru bankovnictví. Konečně, je to naprosto váš hovor, aby co nejvíce z nekonečných pracovních příležitostí, že svět bankovnictví má dát dopředu.

Job Interview Oblečení
Dobrý rozhovor Tipy
Bank Teller Popis práce
Povinnosti prezidenta Spojených států
Výkonný ředitel Náplň práce
Lékařská Recepční Popis práce
Opětovné o zaměstnání
Hledání zaměstnání po škole
Otázky telefonickém rozhovoru
Jak najít práci
Odvětví, která jsou náboru a výběru zaměstnanců