Opětovné o zaměstnání

Se dostanete až do rána, a dozvědět se, že společnost, která jste vždycky chtěli pracovat pro se dívá pro potenciální žadatele. Můžete poslat jim svůj životopis, zavolá na pohovor, ale to, co nechápu, je práce. Takže, co dál? Chtěli byste vyškrtnout společnost ze seznamu myšlení, budete nikdy dělat to, nebo vám začít znovu po pár měsíců a znovu? No, většina výzkumníci trhu poradí se stále snažil, jak s láskou a zaměstnanost, měli byste nikdy vzdát! Ale opětovné práci neznamená, že jednoho krásného dne budete chodit do manažera lidských zdrojů říká, Oh si mě, já jsem chlap, po pohovoru minule. Místo toho je třeba trvalé úsilí a pečlivé plánování, aby se sami vhodnou dost pro tuto práci.

Tipy na opětovné o zaměstnání

Většina žadatelů, kteří nejsou zvoleny organizací cítí sklíčený a nikdy to místo znát důvod, proč by to nezvládli. Pokud jste nedostali práci, to určitě znamená, že tam byl někdo jiný, kdo byl lepší než ty, s výjimkou situací wherein společnost najala interně. Takže, aniž by věděl příčinu vaší odmítnutí, může znovu podat žádost být obtížné. Jakmile budete znát důvod, je třeba začít pracovat na slabost a proměnit ji v příležitost. Pracoviště, dnes, je velmi konkurenční a je nutné, abyste na učení se novým dovednostem a udržet si aktualizovat.

Druhá věc, kterou musíte udělat, je dostat vhled do společnosti politik o rehiring. Jaký je časový rámec, po které se domnívají, jednotlivce, kteří jsou opětovné? Je tam určitá kritéria, které musíte splňovat. Určitě nechcete být v pozici, kdy jste dřel tvrdě po dobu šesti měsíců pouze vědět, že budete muset čekat dalších šest měsíců, než budete moci použít. Dostat se do kontaktu s organizací pomůže také víte o volných pracovních místech, které jsou vhodné pro vaši dovednost-soubor a zkušeností, a především, že bude tlumočit do organizace, kterou hodnotu je velmi a mají zájem pracovat s nimi. A slovo opatrně však nejsou vykreslit se jako příliš zoufalá, jak to může třít jim špatně a ovlivňují vaše vyhlídky.

Pokud znáte někoho, kdo je zaměstnán u organizace nebo byl zaměstnán na nějakém místě, měli byste mluvit s ním dostat nějaké nahlédnutí do pracovního stylu společnosti. Můžete získat určitý vhled o tom, co přesně organizace očekává od žadatele. Můžete up-skill sami, nebo formovat si proto, aby se vešly do schématu věcí. Také je potřeba udělat trochu retrospektivou o tom, jak vám nabídne sám sebe, když jste byli rozhovor minule. Věděli jste prodávat sami dost dobře? Byli jste dostatečně sebevědomí při odpovídání na otázky? Pokud máte pocit, že byste mohli udělat lépe, opětovné použití je druhá šance pro vás a budete muset zajistit, že budete dělat dobře v rozhovoru.

Zatímco opětovné, měli byste se vyhnout nespokojila za každou cenu, jak to může vážně odradit potenciální zákazníky. Musíte přepracovat na váš životopis a dělat to přitažlivější k Vaší by zaměstnavatelé. Musíte sledovat všechny etiketu, které jsou očekávané někoho žádá o práci. Musíte mít vášeň chytit příležitost a spíše než dokázat bod pro ostatní, měli byste usilovat dokázat, že si, že jste dost dobrý pro práci s organizací.

Na konci, rádi bychom říci, že byste nikdy neměli vyhýbat znovu podat žádost o práci tak dlouho, jak si myslíte, že máte potenciál a ráže pracovat v této organizaci. Místo toho, aby cítil sklíčený a nechat své emoce dostat lepší z vás, kdo brzy, získejte dohromady a pracovat na všech těchto oblastech, které si myslíte, že ukázat jako rozhodující pro vaši kariéru vyhlídky. Přejeme Vám, Všechno nejlepší!, Ve vašem úsilí.

Viceprezident Popis práce
Rozhovor Tipy a techniky
Letecké práce
Car Salesman Plat
Farmakolog Plat
Tattoo Artist Plat
Online práce pro studenty z domova
Biochemik Rozsah platu
Chemik Plat
Soud Reporter Plat
Jak používat LinkedIn najít práci

Leave a Reply