Odvětví, která jsou náboru a výběru zaměstnanců

Vzhledem k tomu, období recese pomíjí a dobré časy se vracejí, řadě průmyslových odvětví, která jsou najímání podstatně zvýšil. Platy pro profesionály pracující v těchto odvětvích se také ukázal fenomenální růst přes čas. Je zcela zásadní, aby mladí absolventi mít kompletní znalosti o tom, co průmysl se nájem právě teď. V následujících několika odstavcích se budeme zabývat vrchní odvětví, která jsou stále najímání.

Informační technologie
To je jeden sektor, který se objevil silnější po recesi. Nadnárodní firmy informačních technologií začaly najímat zkušeného, ​​stejně jako prváky na velkém měřítku, které poskytují skvělé pracovní příležitosti a slibnou kariéru. Tento trend pronájmu je věřil být kontinuální, odborníci se domnívají, že zvýšené příjmy, dobré peněžní pozice a nové objednávky od klientů zlepšila ziskovost společností v oblasti informačních technologií. Absolventi a rozmístit absolventi v oblasti informatiky a informačních technologií lze považovat vstup do odvětví IT.

Sektor
Ve školství poskytuje jednu z nejlepších pracovních příležitostí a byl téměř nedotčený hospodářský útlum. Dokonce i nyní, tento sektor je vytváření nových pracovních míst v důsledku otevření nových univerzit. Dalším pozitivním o volných pracovních místech v oblasti vzdělávání, je prostor pro stoupnou výše rychlejším tempem a bezpečnosti práce. Absolventi z mnoha odvětví mohou vstoupit do vzdělávacího sektoru za předpokladu, že mají zájem v této oblasti.

Zdravotnictví,
Zdravotnictví je na rozsáhlém pronájmu řádění, po celém světě. Můžete získat práci v renomovaných nemocničních řetězců, které se objevily v důsledku rostoucí potřebě cenově dostupné a dostatečné zdravotnických zařízení. Zdravotnická práce v zemích jako je Indie může být velmi lukrativní vzhledem k rychlému růstu v posledních několika letech. Podle odborníků, bude toto tempo zlepšení důsledně v příštích letech.

Finanční služby a pojišťovnictví
Finanční služby a pojišťovnictví zaměstnává lidi na všech úrovních, od prodejních manažerů a Junior Management na úrovni vyšších vedoucích pracovníků. Zkušenosti získané tím, že pracuje pro tyto firmy může ukázat jako velmi užitečné. Tento sektor je známo, že je mezi nejvyšší platební sektoru mezi všemi sektory ekonomiky. Absolventi a postgraduální studenti s mírou v řízení obchodní činnosti nebo financování může jistě udělat značku pro sebe v této oblasti.

Maloobchodní sektor
Maloobchodní sektor zaznamenal neustálý růst v posledních několika letech. Se vstupem velkých korporací s hlubokými kapsami, pracovní příležitosti se zvyšuje v tomto odvětví. Uchazeči mohou získat práci v centrech předváděcích místností, restaurací a obchodů jako praktikant, podlahové manažer, senior manažer, generální manažer atd. Absolventi s tituly v maloobchodním řízení mají dobrou prostor pro jasný kariéru v této oblasti.

Hospitality sektor
Sektor pohostinství, který zahrnuje ubytování, práce v letecké byl jedním z nejhůře zasažených během recese. Nicméně, podle údajů dostupných počet vytvořených pracovních míst zde rychle roste. Budoucnost odvětví pohostinství vypadá dobře a ty s tituly v pohostinství bude nejvíce těžit z těchto možností.

Všechno nejlepší!

Skutečně k online Jobs
Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru
Federální Zaměstnanci Retirement System
Snadný způsob, jak najít práci
MBA Plat
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Rozhovor Tipy a techniky
Airline Pilot Plat
Obvaz pro interview
Výhody státní zaměstnanec
Jak používat LinkedIn najít práci

Leave a Reply