Nervozita Job Interview

Plněné negativismu, nevíte, jak se uklidnit nervy. No za prvé, nedávejte příliš velký tlak na sebe a jen tak relaxovat! I když nejste schopni odpovědět na několik otázek, že to není konec světa! Pokud se věci don t jděte, existuje mnoho více pohovorů se můžete zúčastnit. Přestože většina lidí je nervózní do určité míry, může se objevit nervózní v rozhovoru ublížit své šance. Úspěšní uchazeči o zaměstnání se objeví jistý a sebevědomý. I když nemusíte cítit takhle uvnitř, tam jsou některé věci, které můžete udělat, aby zvládnout.

Pokud lze identifikovat důvody, proč by se Vám mohl cítit nervózní, můžete být schopni udržet si klidný a vyrovnaný. Některé z důvodů, které mohou být, takže váš nervový jsou uvedeny níže s možnými řešeními se uklidnit:
Strach z nového zaměstnání
Můžete být nervózní, protože jste možná ucházíte o práci poprvé nebo použití v oblasti, která je zcela nová, nebo o jeden v neznámém prostředí nebo společnosti. To je v pořádku, že je nervózní, ale nezapomeňte, že všude jste někdy pracovali byla nová najednou, a pokud je to vaše první práce pak musíte začít jednou a nervózní se nepomůže. Soustředit na pozitiva a podívat se na to jako potenciálního nového dobrodružství.

Sociální úzkost
Pokud jste nervózní lidi, které budete pracovat s a pracovního prostředí pak tato zkušenost se nazývá sociální úzkost. No nemusíte být nervózní, o tom coz bude trvat i několik dní, aby se přizpůsobily své nové pracovní prostředí a vše, co musíte mít na paměti, že všichni tam s vámi pracovat, je lidské. Jste si zaslouží pozornost z tazatele, tak sdělit všechny své schopnosti a úspěchy.

Strach z konkurence
Jedná se o zapadlé strach v myslích téměř všech uchazečů o zaměstnání. Možná jste si, že vaše kvalifikace není za dost pracovních očekávání a možná všichni žádají o práci si zaslouží post. Ale mýlíte. Nikdy nepodceňujte se a zapamatovat si všichni pravděpodobně akcie, že strach, do určité míry. Mnoho z těchto žadatelů jsou pravděpodobně stejně nervózní nebo více nervózní, než jste. Jakmile jste tam, nezapomeňte, že máte jen stejnou šanci jako kdokoliv jiný uplatnění pro tuto práci. S vědomím, že vám může pomoci dát věci do souvislostí.

Nedostatek důvěry
Mnoho uchazečů o zaměstnání postrádají důvěru a nejsou dost odvahy čelit rozhovory otevřeně a odvážně. Dobře si vzpomínám na jednu věc, že ​​důvěra je klíčem k úspěchu, a pokud si nejste jisti, o své dovednosti a schopnosti, pak se budete nikdy uspět v životě.

Výkon úzkost
Pravděpodobně jste dotázáni na některé otázky, které mohou být náročné, a může mít strach, že budete zmrazit nebo nesprávnou odpověď. No překonat tuto úzkost vše, co musíte udělat, je připravit se důkladně. Myslíte, že vaše odpovědi pomocí předem a pokud je to možné, výzkum, jaký typ otázek tato společnost zeptá při pohovoru. Příprava pomůže rozptýlit strach a budete cítit jistější a složení.

Online práce pro studenty
Online Jobs pro 15 letých
Práce v nemocnicích bez míry
Výkonný ředitel Náplň práce
Nejvyšší placených ředitelů
Geofyzik Plat
Obvaz pro interview
Jak používat LinkedIn najít práci
Zookeeper Plat
Online instruktora práce
Jak popsat sám sebe

Leave a Reply