Nedostatky na pohovor

Jaké jsou vaše silné a slabé stránky, je jedním z nejčastěji kladených otázek, rozhovor. Vy pravděpodobně nebudete potřebovat žádnou pomoc s částí jen “silné stránky”, ale s nedostatky, musíte být trochu diplomatický, je upřímný ve stejnou dobu. Ten bude pravděpodobně vaše další zaměstnavatele a zjistíte o všech svých silných a slabých stránek, jak plyne čas, takže nemůže lhát. Ale pokud jste čistě upřímný a zároveň odpovědí na otázky, je pravděpodobné, že si nemusíte dostat zaměstnán vůbec. Chyt-22? Ne tak docela. Existují způsoby, jak můžete být upřímný s tazateli, zatímco rámování své slabé stránky na přijímací pohovor tak, že nemají ukážu ve špatném světle. Přečtěte si následující seznam nedostatků, a některé tipy, jak získat drift.

Líbí se mi dělat věci co nejdříve, a já si podrážděná, pokud mí kolegové se zaměřují na jiné věci, než je práce na straně
To je jeden z nejběžnějších nedostatků, ale slouží dobře. Ukazuje se, že nejste ten typ zaměstnance, kteří budou oddávat nebo podpůrného úřadu pro politiku. To také ukazuje, že dosáhnete svého cíle v čase.

Nejsem moc Socializer. I když jsem si pracovat v harmonii v týmu, ale já jen zřídka blízké přátele na mém pracovišti
To ukazuje, že jste tak trochu samotář, ale byste Nedopusťte, aby se do způsobu vaší práce. Ačkoli zaměstnavatelé chtějí své zaměstnance, aby pouto, nechtějí, aby se staly nejlepší kamarádi a ztrácet čas práce visí ven a dělat vtipy.

Jsem velmi zejména o dokončení jeden úkol správně Před zahájením jakékoli jiných úkolů
Co to vlastně znamená, je nemohu multi-úkol. Ale podívejte se na to, jak to bylo maskovaný vypadat, jako by se honit dolů každý úkol, dokončit a teprve pak přejít na další. Ale to může mít negativní dopad, pokud vaše práce je především o multi-tasking!

Můžu být trochu neorganizovaný občas, ale že se stane, protože jsem trochu moc zabraný do své práce, ale já jsem stále na ní pracujeme
Opět platí, že “slabost” zdůrazňuje, že vám zabraný do své práce. Takže můžete opravdu soustředit na svou práci. A to iv případě, že tazatel má problém s “neorganizované” části, které jste zmínil, že jste se na ní pracujeme.

Někdy jsem se může dostat trochu zapojit se svými spoluhráči a bude řešit jejich problémy, jako kdyby byly moje vlastní
Řekni to pouze tehdy, pokud je to pravda, protože to může být považováno vážně proti vám. I když budete vypadat jako velmi dobrý týmový hráč a pečující osobou, by společnost neměla souhlasit hodně se zaměstnanci se příliš zapojit.

Klíč, jak jste si možná odečíst z příkladů nedostatky, je určena na pokrytí své slabosti tak, že se zdá, jako by vaše slabost může být prospěšný v některých ohledech. Zde je dobrý tip – nikdy nezmiňují slabost, která má přímý vliv na váš pracovní profil. Ale ve stejnou dobu poctivost je nanejvýš důležité, spolu s obvyklými předpokladů z rozhovoru, jako sebevědomí, správné a pohodlné oděv, dobré komunikační dovednosti, znalost historie firmy, úspěchy, atd. Doufám, že výše uvedené rozhovor slabost příklady vám nějaké nápady na formování své vlastní slabiny promluvit před svými vrstevníky. Všechno nejlepší.

Komerční Pilot Plat
Návaznost Call Po rozhovoru
Profesionální organizátor Plat
Job Interview Sledování Email
Detektiv Plat
Lékárník nástupní plat
Slabost Příklady Interview Otázka
Online Jobs bez investic
Obvaz pro interview
Opětovné o zaměstnání
Body Language přijímací pohovory

Leave a Reply