Navazující Letter Po rozhovoru

Ve většině případů, na konci rozhovoru je nám řečeno, že bychom slyšeli něco pro organizaci na konkrétní datum. Nicméně, datum přichází a odchází, ale nic se neděje. V takových situacích je nejlepší způsob, jak připomenout organizaci nebo znát stav svého rozhodovacího procesu, je poslat je v návaznosti nebo děkuji dopis. Odeslání sledování dopisy po pohovoru je skvělý způsob, jak vyjádřit uznání a díky zaměstnavatele za provedeného pohovoru. Hlavním účelem tohoto navazujícího děkuji dopis po pohovoru je zopakovat svůj zájem o pozici a organizaci. Kromě toho zasláním rozhovor sledování dopis můžete také připomenout zaměstnavatele o své kvalifikaci nebo úspěchy, které se nejlépe hodí pro pro pracovní pozici, o kterou se žádá. V případě, že jste zapomněli zmínit, nebo se na něco zeptat během pohovoru, můžete to udělat ve vaší navazující nebo děkuji dopis.

Sledování nebo děkuji dopis může být buď ručně, výtisk na psacím stroji nebo e-mailem. Pro více formální nebo profesionální přístup, lze zaslat výtisk navazujícího dopisu, přičemž přidat více osobní kontakt, můžete ručně psaný dopis je dobrá volba. Můžete také poslat dopis přes mailem, pokud máte své prostředky kontaktu s osobou, kterou chcete poděkovat, tj. zaměstnavatele e-mail ID.

Ochutnejte Navazující dopis po pohovoru

Vaše jméno
Adresa
Město, stát, PSČ
Telefonní číslo :
E-mail

Datum

Název
Název
Organizace
Adresa
Město, stát, PSČ

Vážený pane. / Paní. Příjmení,

Děkujeme vám, že jste mi příležitost k rozhovoru s (název organizace) dne (datum). Užíval jsem si rozhovor s vámi a úzkostlivě těšíme být součástí vašeho manažerského týmu. Celý řízení Stážista program, který defined vypadá docela náročné a obohacující.

Vzhledem k tomu, moje kvalifikaci a předchozí pracovní zkušenosti v této oblasti, myslím, že by měl doplnit Vaše požadavky na správu Trainee program a bylo by jistě bude žít až do své očekávání. Přiložil jsem kopii svých kvalifikací a seznam odkazů, které jste požadovali.

Spolu s mým nadšením pro dobrý výkon, já bych také přispět k technické a analytické dovednosti potřebné získat práci v nejproduktivnějším a ziskové způsobem. Těším se na jednání od vás jednou konečné rozhodnutí o tuto pozici je vyroben. Prosím, neváhejte mě kontaktovat pro všechny potřebné informace o referenčním výše uvedené adrese v dopise.

Děkuji za šetří váš drahocenný čas ve svém nabitém programu.

S pozdravem,
Podpis
(Zadané jméno)

Pokyny uvedené v tomto článku pro psaní navazující dopis po pohovoru vám pomůže vytvořit nejvhodnější rozhovor sledování nebo děkuji dopis. Můžete také přidat vstupy, aby se to více osobní. Nicméně, je důležité, že dáte organizační čas a nespěchá odeslat dopis jako dychtivostí může vás vypadat moc zoufalý pro práci, které mohou mít vliv na Vás v negativním způsobem. Doufám, že výše uvedené informace o psaní navazující dopis prokáže užitečné pro vás všechny. Všechno nejlepší!

Online Jobs pro 15 letých
Online Jobs pro 16 letých
Resumé Tipy pro bankovnictví Jobs
Otázky slabost Rozhovor
CEO Popis práce
Nezisková Výkonný ředitel Náplň práce
Opětovné o zaměstnání
Kriminalista Plat
Jak čelit Interview s důvěrou
Nejlepší Města pro Jobs 2012
Letecké práce

Leave a Reply