Lékařské Recepční Povinnosti

Přestože práce zdravotnických recepčních se může zdát být velmi jednoduché, jsou nejdůležitější nemocniční personál, který působí jako prostředník mezi pacienty a nemocničním řízení zejména chirurgové a lékaři. Lékařské odvětví je jedním z nejvíce diverzifikované odvětví ve Spojených státech a vedla k různým pracovním příležitostem na všech úrovních průmyslu.

Lékařské pracovních míst, ať už na úrovni trávy kořenového nebo v horní části vedení nemocnice, jsou velmi důležité pro zajištění správné péče o pacienty. Jeden z nemocnice pracovních míst, která získala význam s zařízeních velkého počtu zdravotnických zařízení v USA je těch lékařských recepčních. Lékařské recepční cla pokrytí různých důležitých úkolů, a tento článek poskytuje podrobné informace o povinnostech zdravotnických recepčních.

Povinnosti zdravotnických recepční

Lékařské recepční jsou první lidé, na které se pacienti komunikovat v nemocnici přepážek a tak lze nazvat zdroj spojení mezi pacientem a lékaři. Lékařské cla office recepční patří příjem a přijímání hovorů zdravotnických pracovníků, jakož i manipulaci s dotazy pacientů týkající se časování a schůzky.

Lékařské recepční Popis práce může být prodloužena na různých pracovních profilů jsou nedílnou součástí téměř všech zdravotnických zařízení. Lékařské recepce jsou zaměstnáni v nemocnicích, soukromých klinikách, zdravotnických úřadů a státních zdravotnických zařízení.

Jeden z lékařských recepční povinností je, že se očekává, že přivítat pacienty a návštěvníky. Lékařské recepce odpovědět na otázky týkající se jmenování a rozvrh pacientů. Některé další lékařské recepční povinnosti patří vedení, shromažďování a udržování pacienta a lékařské záznamy kromě manipulace předpisy dané lékaři.

Recepční i když se stanovené pracovní doba může být požádán, aby pracovat přesčasy v případě nouze. Práce zdravotní recepční také záviset na objemu a typu organizace. Větší organizace, kde dobývání pevnosti pacienta do nemocnice je velká, zpravidla najme dva, tři lékařské recepční na částečný úvazek.

Vzdělávací požadavky k získání Medical Receptionist

Maturitu nebo GED s dalšími certifikačních programů je považují za povinná pro práci zdravotnického recepční. Nicméně, výborné komunikační dovednosti a uložení osobnosti jsou důležité předpoklady pro stát lékařské recepční. Musíte mít trpělivost zvládnout časté telefonní hovory a odpovídat na dotazy zákazníků, aniž by se zlobí.

Pokud máte dobré komunikační schopnosti a zvládne řízení kancelářské práce s lehkostí, můžete si vzít on-line kurzů v lékařských programů recepční akreditace a zlepšit své šance na získání slušného zaměstnání. Potenciální zaměstnavatel preferuje kandidáty s dobrou praxí.

Lékařské recepční vzdělávání doba je obecně dva roky a lze nalézt v různých komunitních škol a lékařských fakultách. Během stáže, jsou léčebné recepční vědomi o informace o otázkách souvisejících se zdravím. Některé lékařské recepční povinností shodovat s těmi zdravotnický asistent povinností a tudíž lékařské recepční může být také vyškoleni pro provádění drobné chirurgické zákroky.

Lékařské recepční Plat

Lékařské recepční plat závisí na různých faktorech, jako je praxe lékařské recepční a pracovní umístění. Lékařské recepční plat pro ty, kteří jsou Osvěžovač a mají méně než jeden rok praxe je mezi US 18.000 dolar na US 28.000 dolar. Po dobu pěti let praxe, lékařské recepční plat zvýší na US 23.000 dolar na US 36.000 dolar.

Profesního rozvoje cesta k lékařské recepční je velmi světlý a s dobrou praxí, mohou lékařské recepční být podporována zpracovávat větší odpovědnost v nemocnici vedení jako to lékařských asistentů, zdravotní sestry a ošetřovatele a ordinaci manažery. Lékařské recepční cla dát příležitost lidem, které sledují toto pole, dobré šanci se naučit výborné komunikační dovednosti a porozumění fungování nemocnic z užší úhel.

Interview Sledování Email
Základní Techniky pohovorů
Tattoo Artist Plat
Stát se lékárník
Entry-Level Vládní práce
Navazující Letter Po rozhovoru
Airport Security Jobs
Klinické Pharmacist Jobs
Job Interview: Oblékání úspěšně
Skutečně k online Jobs
Online práce pro studenty

Leave a Reply