Lékařská Recepční Popis práce

Jako zdravotní recepční, budete muset pracovat v rušném prostředí v kanceláři zdravotní péče, v pečovatelském domě nebo na klinikách a nemocnicích. Je to jeden z nejlepší nemocnice pracovních míst, u nelékařských zdravotnických povolání. Lékařskou recepční práce zahrnuje především povinností osoby jako prostředník mezi lékařem a pacienty a jako úřední organizátor, který spravuje důležitá data týkající se zdraví tisíců pacientů v ordinaci lékaře. Osoba nesmí mít lékařské vzdělání, přesto on / ona může dostat obrovské uspokojení z práce, tím, že užitečné pro pacienty a lékaři.

Cla lékařské Recepční

Chcete-li zachovat lékařské záznamy a statistické údaje, v případě potřeby.
Pro účast v personálu a vzdělávacích setkání.
Chcete-li provést další zadané úkoly vždy přiřazena.
Chcete-li zaškolení nových zaměstnanců.
Chcete-li zaregistrovat pacienty podle nemocničních protokolů.
Abych vysvětlil, poradna politiku pacientů, zatímco příjem a doručování zpráv.
Chcete-li zvládnout a řídit nepřetržitý tok informací v kancelářích lékařů v zdravotnických zařízeních.
Chcete-li uspořádat a udržovat formuláře a kancelářské potřeby nezbytné pro recepce Aktivity.
Chcete-li komunikovat s dodavateli
Chcete-li zkontrolovat pronajatých dodávky pečlivě
Chcete-li uspořádat skladu
Respektovat a zachovat soukromí a důstojnost klientů, aby byla zajištěna důvěrnost klienta po celou dobu.
Chcete-li naplánovat schůzky
Chcete-li uspořádat přetékání papírových dokumentů
Chcete-li distribuovat požadované informace poštou, kurýrem, telefon a e-mail.
Chcete-li tabulky, správu dat a vytvářet dokumenty v počítačích využívajících DTP programy a digitální grafiky. (Microsoft Excel a Word zkušenost je nezbytnou podmínkou a 35 WPM rychlost psaní je dostačující.)
Chcete-li naplánovat pacienta hospitalizací, do souboru a dokončení lékařské zprávy a pojištění formuláře, táhnout pacienta grafů, k vyplnění formuláře vybití, atd.
Chcete-li otevřít kancelář v dopoledních hodinách, pozdravit pacienty a agentur návštěvníků.
Chcete-li, pacienty a zdravotní zástupce na příslušné místo a služeb. (Osoba by měla být zdvořilý, ochotný a vstřícný k veřejnosti a klientů, a proto by měl být schopen řídit oblast příjmu efektivně.)
Pro zajištění budovy, vypněte nebo odpojte zařízení a strojů podle agenturních protokolů a zamknout všechny vchody na konci každého pracovního dne.
Chcete-li zachovat recepce připraven za každý pracovní den, otevřete budovu v určeném čase a mít všechny denně činnosti plně funkční na začátku provozní doby.
Chcete-li zjistit finanční stav pacientů a jejich způsobilosti pro zdravotnické služby
Chcete-li pomoci pacientům v přesné vyplnění příslušných formulářů a dokumentů pro požadované informace.
Chcete-li sbírat a ukládat poplatky na základě protokolů, připravit a vyrovnat denní finanční registrů a předložit veškeré formuláře a poplatky účtárny.
Chcete-li provést všechny povinnosti uvedené výše, by lékařské recepční mít teplý odchozí osobnost, vynikající telefon etiketu, schopnost pracovat pod tlakem, dobře, schopnost pracovat přesně a efektivně, schopnost komunikovat účinně a posilujícím způsobem s osobami ze všech prostředí, znalost více než jednoho jazyka, znalost pacientů účtování postupy atd.

Kariéra Outlook

Alespoň je vysoká škola diplom nebo rovnocenné stupně musí pracovat jako zdravotní recepční. Avšak ti, kdo přijali zdravotní třídy budou mít pravděpodobně vyšší šanci na získání zaměstnání. Správné lékařské zkušenosti a ochota je důležité pro tuto práci.

Studie ukazují, že výhled pro lékařské recepčních je poměrně příznivý. Podle na hodnocení amerického statistického úřadu Labor, bude zaměstnanost recepčních růst o devět procent mezi roky 2006 a 2016, což je zhruba stejně rychle jako národní průměr. Pokroky v technologii, nemůže mít vliv na kariérní růst recepční pracující na klinice nebo v nemocnici. Recepční je stále třeba pracovat s lékaři zaměstnanci, a pacienty. Recepční zvládnout tolik věcí, které nelze realizovat pomocí technologie samotné.

Vzdělávací Předpoklady

Za předpokladu, že žadatel má efektivní a základní pracoviště komunikační dovednosti, vysoké školy diplom je obecně vše, co je požadováno, aby pracoval jako recepční v lékařském centru. Většina vysokých škol programů odborných a společenských škol nabízí kurzy výuky psaní a kancelářské manažerské dovednosti. Specializovaného výcviku naučit lékařskou jazyk nemocnice průmyslu je obvykle získán v práci. Lékařské recepční popis práce zahrnuje pochopení kódování diagnózy, kódování a účel léčebných procedur, znát jména léků a drog, koordinaci s nemocniční laboratoří a X-ray nebo CT pokoje apod.

Průmysl Zkušenosti

Zkušený člověk má vždy přednost zaměstnavatelem. Ačkoli relevantní zkušenosti je to, co se počítá, je zážitek jako recepční v kterékoli jiné oblasti také považovat za přidanou výhodu. Existuje několik typů pracovních míst v nemocnicích a některé z nich nevyžadují lékařské vzdělání vůbec. Ale znalosti a zkušenosti v oblasti medicíny vždy počítá.

Zatímco prochází v popisu práce, musíte si všimli, že povinnosti recepční a povinnosti tajemníka jsou téměř podobné. Ale sekretářka řídí práci pouze jeho / její okamžité šéfa, zatímco lékařské recepční musí zvládnout práci úřadu a vypořádat se s každou osobou přicházející do kanceláře. Pracuje jako recepční je určitě docela náročné. Nejen vzdělávací kvalifikace, ale i další vlastnosti jako sebevědomí, klidu postoj, organizační schopnosti, schopnost provádět více úkolů najednou, atd., záleží hodně, pokud uvažujete o dělat kariéru v této oblasti. Větší organizace, náročnější je práce. Nyní, když víte, co přesně je lékařské recepční dělá, můžete požádat o práci, pokud si myslíte, že splníte očekávání.

Farmakolog Plat
Dodavatel Plat
Jak se připravit na přijímací pohovor
Chemik Plat
Car Salesman Plat
Generální ředitel Plat
Výhody státní zaměstnanec
Soud Reporter Plat
Návaznost Call Po rozhovoru
Jak popsat sám sebe
Snadný způsob, jak najít práci

Leave a Reply