Kompetencí Based Rozhovory

Chcete-li přežít v tomto světě rostoucí obchodní soutěže, organizace jsou vždy v hledání nejlepšího kandidáta. Obecně platí, že základní očekávání každé organizace z kandidátských jsou poctivost, loajalita, chytrý pracovní schopnosti, logické myšlení a schopnost stejně jako inteligence zvládnout úkoly a povinnosti nezávisle. Za účelem splnění těchto očekávání, lidské personální personalistiky a provozní vedoucí organizace přijít s takovými rozhovory kompetenčních bázi, tento soudce kandidáta užitečnost pro organizaci a také přinést to nejlepší z něj.

Během procesu hledání zaměstnání, vaší povinností je udržet si připraveni k takovýmto náročné rozhovory, které se bude dost těžké dát dohromady své mozky a rozhodnout, zda jste připraven pracovat v organizaci, či nikoli. Vím, že vás zajímá, co přesně kompetencí založený rozhovor skládá a udržení si připraveny takového pohovoru je znám, ale jak na to?

Parametry kompetencí Based Interview

Vedení dovednosti
Organizace vždy chtějí kandidáty, kteří mohou vést tým a následně vést organizaci k dosažení organizačních cílů a cílů. Tyto rozhovory se proto skládá z otázek a situací, které posoudí, vůdčí schopnosti skryté v tobě!

Odpovědný Nature
Pryč jsou dny, škol a vysokých škol, kde bylo vše postaráno vašimi rodiči a učiteli. Jste nyní používají pro práci a budete zodpovědný za některé věci, které spadají pod vaší působnosti prací. Je vážná věc, že ​​budete jednat s od nynějška, a proto se musíte naučit být zodpovědný na profesionální vpředu.

Komunikační dovednosti
Jedním z nejdůležitějších dovedností, které je třeba rozvíjet, aby přežili v podnikatelském světě jsou vaše komunikační dovednosti. Kompetenční založené rozhovory se skládá rozhovory s vrcholovým vedením a také písemné testy chcete zjistit, zda jsou dostatečně kompetentní k parametru účinných komunikačních dovedností.

Týmová práce
Být týmovým hráčem, je základní nutností pracovat v profesionálním prostředí. Tyto rozhovory by zjistit vaši schopnost pracovat v týmu tím, že provádí skupinových diskusí, s odkazem na některých situacích přičemž vaše odpověď a řešení rozhodne, zda jsou vhodné pro týmovou práci, nebo ne.

Rozhodování Kapacita
Jste schopni činit rozhodnutí nebo se spolehnout na ostatní, aby se rozhodovat za vás? No, dnešní podnikatelské prostředí potřebuje osobu, která samostatně rozhodovat ve společnosti prospěch. Proto si rozhodování kapacita bude také hledali.

Profesní orientace
Mnoho času, by organizace požádat, abyste hodnotit sami 1-10 kontrolovat své kariéry orientaci a kolik máte obavy o své kariéře. To také pomáhá jim pochopit, jak loajální a upřímná tato osoba bude, při práci v organizaci.

Řešení problémů kvality
Tam by neměl být jediný den ve svém profesním životě, když se žádné problémy. Na těchto případech, je to váš problém řešení kvality, která vám pomůže při řešení různých situací. Organizace obvykle volí schopnosti situace manipulaci, a proto rozeznat, zda člověk může řešit problémy na vlastní pěst, nebo který by potřeboval něčí pomoc k řešení situace. Oni se také podívat na to, zda je asertivní či zkreslená při řešení problémů.

Kromě výše uvedených ty, ostatní parametry jsou obecné povědomí o podnikatelském světě, výsledek orientované povahy, osobní cíle v životě a očekávání od organizace.

Péče Yourself na pohovor kompetenční bázi

Pre Rozhovor Aktivity
Vaše jmenování na pohovor je pevná a budete jít na pohovor krátce. Ale co dělat v pravý čas? Získat informace o organizaci, procházet své webové stránky, zkuste zjistit, co přesně bude organizace očekávat z vás. Nejlepší způsob, jak zjistit, tuto věc je pochopit cíle, poslání a dlouhodobých cílů organizace. Můžete navštívit knihovnu a zkuste si přečíst něco na toto téma, a také číst knihy o nejčastěji kladené otázky na pohovorech. Buďte připraveni se svými odpověďmi. Projděte si některé často kladené situací v rozhovoru. Pokuste se najít řešení sami.

Aktuální Interview
První věc, kterou bych chtěl zmínit, tady má být jistý. Mít vítěze řeč těla a styl, a prosím, nebojte se ničeho! Potřást rukou pohodlně. Posaďte se vzpřímeně a sebevědomě. Pohovory panel je vědom skutečnosti, že jste již připravené své modelové odpovědi na nejčastější otázky a také modelových situací. Je docela možné, že oni by mohli žádat nějaké další otázky. Takže budete potřebovat ne být zmatený. Odpovědět co cítíte, a pokusit se řešit situace, vztahující se své znalosti a schopnosti. Nezapomeňte, že na konci, tazatel chce znát váš vlastní názor a postoj k různým věcem.

Uzavření relace
Jakmile váš rozhovor je u konce, budete také mít možnost klást otázky týkající se organizace k nim. Proto, musí být relevantní a do bodu, klást otázky, které bude odrážet vaše obavy na organizační rozvoj a jako osobního rozvoje v rámci organizace. Nenechte si náhle ukončit rozhovor. Podejte si ruce znovu, popřát jim skvělý den dopředu a nechat místnost s důvěrou.

To byl přehled konceptu rozhovorů na základě způsobilosti a jak se na ně připravit. Nicméně, typ otázek, situace, kompetenční parametry závisí na typu organizace, které jste požádali. Takže buďte připraveni a jít! Přejeme vám hodně štěstí na pohovoru!

Obvaz pro interview
Farmakolog Plat
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Opětovné o zaměstnání
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Mikrobiolog Plat
Tvůrčí psaní práce online
Jaderná Pharmacist Popis práce
Jak získat práci bez zkušeností
Bankovní Teller Povinnosti

Leave a Reply