Kariéra Volby v lékárně

Lékárna může být popsán jako vědu, která se zabývá výzkum, výrobu a povolení různých léků drog. Je to skvělá kombinace chemické vědy, zdravotnictví a přímé péči o pacienta. Lékárník je řekl, aby byl člověk, který studoval a absolvoval výcvik v lékárně a je považován za odborníka lékaře. Lékárníci mají širokou škálu profesního možností. Mohou stanovit své vlastní lékárnu nebo práce v farmaceutického průmyslu a mnoho dalších. Pojďme se podívat na různé kariérní možnosti pro lékárny techniků.

Больницы
Lékárníci, kteří pracují v nemocnici jako vodítko pro lékaře se složením, dávkování, účinky a vedlejší účinky léků. Oni měli pacienty poučit o léky, které procházejí. Oni mohou být vodítkem pro lékaře s příslušnou léky pro konkrétního pacienta. Lékárník je nejlepší osoba, která doporučí léky, které vám pomohou pacienta obnovit brzy. Jsou nejen jako vodítko pro lékaře, ale také všechny ostatní nemocniční personál, včetně zdravotních sester a dalších členů. Vzhledem k tomu, lékárník si je dobře vědom o složení léků, on / ona ví, jaké léky by měl být předepisován u pacientů. Radí sester na dávce vzoru léků podaných k pacientovi. Dělají lékaři si uvědomují důsledky nebo určitých možných vedlejších účincích léků. Pomáhají nemocniční personál s dotazy týkající se jakýchkoliv léků. Lékárník je považován za nejvýznamnější člen nemocničního týmu, který léčí pacienty. Práce v nemocnici může být skvělou kariéru v lékárně.

Farmaceutický průmysl
Lékárníci na farmaceutické společnosti výzkumu, studie, analýzy, proveďte marketing, vývoj produktů nebo testování konečného výrobku. Tato odvětví jsou licencovány výrobcům léků, které jsou předepsané nebo nepředepsané. Lékárníci mají zájem uvádění produktů na trh může rozhodnout pro kariéru, která zahrnuje zahájení a propagaci produktu. Marketing zahrnuje prodej a manažerských dovedností, potřebných k zajištění včasné a dokončení požadavků klienta. Obvykle postgraduální je požadováno, aby pracoval ve farmaceutickém průmyslu.

Akademický lékárna
Výuka je ušlechtilý povolání, může to být jedna z nejlepších farmacie kariéry. Tato kariéra zahrnuje vedení studenty, kteří studují farmacii a dělat je si vědom kariérní možnosti a připravit řádné základ pro dobré lékárníky. S touto možnosti kariéry, jeden dostane se dozvědět více se současným vyučování a učení. Akademický lékárna může být skvělý způsob, jak formovat kariéry mladých lékárníků. Chcete-li být fakultou v lékárně škole nebo vysoké škole, je po absolvování obvykle přednostní.

Společenství Lékárna
Společenství lékárna může být definováno jako soukromé podnikání, které vlastní skupina lékárníků. Podnik může lišit s různými komunitami, včetně distribuce drog, navedení pacientů s předepsaným a nepředepsané léky a celkovou zdravotní péči o pacienty. Oni také jako vodítko pro lékaře s informacemi o drogách. Poskytují služby zdravotní péče v domovech pacientů a pracovat pro komunitních služeb. Vedou pacienty veškeré požadované informace o drogách a také předepsat správné léky pro specifickými zdravotními problémy. Stručně řečeno, komunita lékárna je skupina lékárníků, které poskytují služby pro lékaře a pacienty.

Retail Lékárna
To je nejčastější kariéru zvolil lékárníků. Maloobchodní lékárníci jsou licencovány distributory různých léků. Tato kariéra možnost lékárny má velký ekonomický / business potenciál, ale vyžaduje hodně úsilí, protože většina z lékáren musí být otevřený po celou dobu. Retail lékárna není nic jiného než prodávat léky k masám a lékařů. Oni potřebují udržet přehled o prodaných léků, vést účty a objednávky léky. Tak hodně obchodních a manažerských dovedností jsou povinni, aby se stal maloobchodní lékárníka. Tyto dny on-line lékárny jsou populární, kde si můžete zakoupit léky přes internet.

Jakékoliv kariéru v lékárně zahrnuje velké úsilí, aby byla úspěšná v příslušné oblasti. Získání titulu z renomovaného lékárny škole nebo vysoké škole může pomoci student získat nejlepší kariéru, bych se rozhodnout pro. S odvoláním na seznamu Top 10 Pharmacy školy v Americe vám pomůže zjistit, vysokou školu podle svého výběru. Lékárna, s jeho širokou škálu kariérní možnosti, má velkou budoucnost a je řekl, aby byl jeden z rostoucí zaměstnanosti a samostatně výdělečné oblasti. V roce 2004 byla průměrná mzda pro farmaceutické pracovních míst se odhaduje přibližně na 85.000 dolarů.

Jak najít práci Fast
Statistik Plat
Lékárník nástupní plat
Prodejní Yourself: ale opravdu!
Tipy hledání práce
Pokladník Popis práce
Provozní ředitel Popis práce
Job Interview: Oblékání úspěšně
Internet Jobs z domova bez investic
Navazující Letter Po rozhovoru
Hledání zaměstnání po škole

Leave a Reply