Job Interview Tipy Příprava

Získáte volání od společnosti jste použili a oni si zařídil pohovor na konkrétní den. Jste rádi, že jste to alespoň na pohovor, ale stejně napjatá, jak to půjde! V dobách jako je tato spousta lidí řekne, abyste připravit na pohovor v jejich vlastními jedinečnými způsoby, ale nikdy to není úplné informace. Někteří ti mluvit s postojem, některé šaty působivě, zatímco ostatní jen vydrž. Uprostřed všech těchto zmatků a chaosu v hlavě, můžete skončit pocení a zapomněl, co jste připraveni. Abychom vám pomohli organizovat všechny vaše myšlenky a zapamatovat si všechny potřebné věci, které je třeba se starat o když jde na přijímací pohovor, zde je několik tipů snadný úkol rozhovor příprava pro vaše pohodlí.

Jak se připravit na pracovní pohovor

I když jste dali řadu rozhovorů, a bez ohledu na to, jak si věříte před čelit těmto vážným tazatele, nemůžete ignorovat motýly vlající ve vašem bříšku těsně předtím, než jdete dovnitř Chcete-li zmírnit úzkost, máme některé základní přípravy tipů, které by mohly prokázat, prospěšné pro vás.

Praxe
Nejdůležitější věc, kterou musíte udělat, když začnete připravovat k pohovoru, je praktikovat svůj styl odpovědí tolikrát, kolikrát je to možné. Nejběžnější rozhovor otázka, your soudci vás může požádat, je říct něco o sobě. Tato otázka je obecně otestovat své sebevědomí a vidět, jak dobře víte, že vaše silné a slabé stránky. Neříkej, většina mých informací je tam v mém životopisu. Nechtějí slyšet, protože očekávají něco jiného z vašich odpovědí.

Popište své silné stránky a dovednosti v pozitivním způsobem, a jestliže vás žádají o své slabosti, dát diplomatické odpovědi. Nenuťte je znít negativní, nebo že bude akcentovat své špatné body. Nevíte, co vás může požádat, takže to nemá smysl uzavírat věci, ale můžete si být jisti, že budou vybírat na jednom nesprávnou věc říkáte, a natáhnout ho. Takže ujistěte se, že dát inteligentní odpovědi a vzít čas na rozmyšlenou, než řeknete moc. Praxe tyto věci před zrcadlem, aby zjistili, zda můžete udržet důvěru.

Obléci se
Ujistěte se, že budete nosit správné druhy oblečení. Formals jsou nejlepší možnosti, košile a kravaty pro muže a formální sukně nebo kalhoty a košile pro dámy. Pokud jste na sobě saka, oblečení tmavých ty světlé barevné košile, jako jsou bílé, krémové, světle žluté, modré nebo dokonce dítě růžové. Vyhnout se jasným a honosné barvy, protože budete vypadat hlasitě a neorganizované. Kluci by měly koordinovat své vazby s jejich košile, aby oděvu slušnou vzhled.

Noste formální boty a lehké make-up a udělat něco jednoduchého s vlasy. Muži se mohou jednoduše vyčistit své vlasy buď s gelem, aby jim čisté a není chaotický, zatímco dámy by měl jít buď francouzskou roli nebo drdolu, nebo prostě nechat to rovnou a uklizené. Vzhledem k tomu, vzhled záleží hodně, když vejdete do dveří, aby je velmi jednoduchý, ale atraktivní a sestup. Více než polovinu své dojem je vyroben váš vzhled, takže vypadali co nejlépe.

Podrobnosti
Ukládejte všechny vaše dokumenty a originály dobře organizované ve složce a ujistěte se, že máte všechny správné a bezpečné. Udržujte nezbytné a důležité ty v prvních listů, aby byly přístupnější a udržet barevné příspěvek id roztřídit je odpovídajícím způsobem. Je na čase za rozhovor, nejlépe 15 minut před celého procesu. Tímto způsobem budete mít čas se usadit a revidovat na všechny věci, které si potřebujete zapamatovat a také psychicky připravit. Můžete ztrácet čas při hledání místa konání, nebo v provozu nebo při parkování, takže ujistěte se, že nechat doma hodinu před interview.

Jakmile jste uvnitř místnosti, přeji všem soudcům vašim s úsměvem a sedět rovně bez skládání některý z vašich nohou. Držte ruce na kolena a složky na stole. Pokud máte zavazadla, mějte ho u úpatí svého křesla. Posaďte se klidně a předložit jistý pohled na vaší tváři. Nebojte se, protože nebude jíst vás, zkuste si vzpomenout, všechny své schopnosti a body. Mluvte měkkým tónem a být zdvořilý, ne koktat při mluvení. Pokud se vás zeptat na svou rodinu, ne příliš osobní, řekněte jim jen o to, co potřebují vědět. Po rozhovor je u konce, sledování a řekl, děkuji vám za to, že mě, hezký den, a odejít z pokoje tiše, aniž by se ohlédl. Nepoužívejte bang za sebou dveře, ujistěte se, že jste vytvořili dobrou pověst, a ani jeden z flustered osoby.

Doufám, že máte kompletní informace o velmi malých problémů, které mnohé, když mají tendenci zapomínat. Tak, aby všechny tyto věci na paměti předtím, než jdete dovnitř a prostě být sami, jak jste schopni dostat tu práci.

Jak Dobrovolnické v nemocnici
Online práce pro studenty z domova
Opětovné o zaměstnání
Statistik Plat
CEO Popis práce
Online Jobs pro teenagery
Online psaní práce
Jak vyhrát Job Interview
Bankovní Teller Povinnosti
Airport Security Jobs
Lékařská Recepční Popis práce

Leave a Reply