Job Interview: Oblékání úspěšně

Protože váš vzhled a oblékání smysl také odráží vaši osobnost, a proto je velmi důležité, že jste řádně oblečen za rozhovor.

To však neznamená, že byste měli jít ven a investovat do nového šatníku, jen se ujistěte, že jste schopni dát dohromady odpovídající rozhovoru oblečení. Níže je několik tipů:
1. Obecně platí, že profesionální-vypadající šaty nebo oblek s nízkým podpatkem boty dělá nejlepší dojem. Ve více konzervativní odvětví, jako je právo a bankovnictví, oblek je bezpečnější sázka než šaty. Ve stejné době, některé náboráře v kreativních odvětvích, jako je reklama a publikování hledat více neformální, elegantní vzhled, který odráží žalobkyně individualitu. Tak v jakékoli pole, které se na vlastní úsudek a opotřebení, co je jak profesionální a pohodlné pro vás.

2. Také se ujistěte, že vaše oblečení jsou čisté bez poskvrny a dobře padnoucí, že vaše vlasy styl je elegantní a efektivní, a že vaše boty jsou čisté a atraktivní.

3. Vyhněte se nadměrnému šperky, make-up, ani parfém. Pamatujte si, že se chystáte na pohovor a ne stranou a tak se snaží být stejně přirozené, jak můžete.

4. Ujistěte se, že nosit hodinky, pero, a psací podložky pro psaní poznámek. Aktovka nebo portfolia, pokud jej máte, vám pomůže dokončit vzhled profesionality. A nezapomeňte vzít několik dalších kopií svůj životopis!

5. Vyhněte se nosit peněženku, pokud je to možné.

Investice Banker Popis práce
Generální ředitel Plat
Jak najít on-line výzkum Jobs
Stenograf Plat
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Pokladník Popis práce
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Guvernér Povinnosti
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Co vzít s sebou na pohovor

Leave a Reply