Jak se stát lékárník

Došlo vzestup počtu studentů, kteří se rozhodli pro kariéru v lékárně. Vyšší plat balíčky, široká škála pracovních příležitostí a flexibilitu v rozvrhu práce jsou citovány jako některé z hlavních důvodů pro zvýšení sklonu ke kariéře v oboru farmacie. Doména a rozsah jejich práce se rozšířila do nepřeberné množství aktivit, na rozdíl od minulých let, kdy jediná práce, farmaceutů bylo vydávat léky. V současné době, jsou lékárníci aktivně zapojeni do zdravotnických zařízení, v porozumění léky a poradenství během léčby pro pacienty.

Stát se úspěšným lékárník
Aby bylo lékárník, nejprve musíte vybavit si správný druh vzdělávacích stupňů, takže budete mít silné zázemí v předmětech, které v souvislosti do lékárny. Tento článek se bude hodit nějaké světlo na několika aspektech své práce.

Vzdělávací požadavky
Obecně, jsou studenti středních škol zmatený, jaké kroky by měly, aby se stal lékárníkem. No, první věc, kterou je rozhodnou, že chtějí pokračovat v kariéře v oboru farmacie. V střední škole, kteří se rozhodli přírodovědné předměty, zejména chemie a biologie je povinné. Základy chemie by měly být velmi silná, jak léky a chemikálie, budete se očekává, že studovat nebo sledovat v blízké budoucnosti nebude nic, ale několik typů chemických sloučenin. Kromě nich, dva nebo tři semestrální kurzy z matematiky, komunikační dovednosti, psychologie, sociologie a mluvení na veřejnosti nejméně jeden rok jsou preferovány.

Nezbytným předpokladem stupňů a kurzy pro různé lékárny školy výrazně lišit. Zatímco některé lékárna školy vyžadují bakalářský titul v oboru farmacie, různé jiní dávají přednost žadatelům bakalářského titulu. Uchazeči s BS v lékárně jsou také přednostní. Některé školy také vyžadují mikrobiologie a biochemie AV důležitých témat. Lékárna College Přijímací zkoušky (PCAT) je standardní zkouška, která vám pomůže získat přístup do renomovaných lékáren škol. Téměř tři čtvrtiny z lékáren škol přednost PCAT skóre. Středoškolští studenti se také mohou dokončit své lékárny míru s různými programy, jako ‘0 -6 programech let přijímacích, hned po dokončení své středoškolské vzdělání. Studenti, kteří absolvují své dva roky vysoké školy po střední škole se přímo přenese do lékáren škol v rámci programu “časné zajištění programu”.

Popis práce
Chcete-li se stát farmaceutický laborant, musíte znát pracovní náplň správně:
Přijímat, analyzovat a ověřit předpisy.
Pomoc při přípravě léčivých přípravků pro klienty tím, že s ohledem na jejich potřeby. Zajistit správné míchání prášků a označování lahví
Patentovat papírování ohledně léků, farmaceutických společností, které pracují.
Bezpečnost a péče o léčivých přípravků.
Někteří z nich dává přednost nemocniční pracovních míst a pomoci nemocniční personál při montáži a řízení léky a drogy.
Přečtěte si pacient diagramů a pomáhají lékařům v křídování mimo možnou kombinaci léků k léčbě pacientů.

Klíčové atributy
Pokud jste toužila být lékárník, musíte zajistit, aby vaše schopnosti a postoje jsou v tandemu s požadavky pracovního místa. Chybí-li vám základní vlastnosti, které jsou nezbytné k provedení pracovních povinností, a pak lepší práci na nich. Takže, jaké jsou klíčové vlastnosti, které by měly vytvořit úspěšně pracovat v této oblasti? Některé z klíčových vlastností, které jsou nesmírně důležité být lékárníkem jsou přesnost, jasnost myšlení procesů a vynikající dovednosti vztahů se zákazníky. Oko pro detail je také kvalita, která je nezbytná pro přesné ve vašich receptů a výpočty týkající se lékařství požadavky a rozpočet. Hluboké znalosti o farmaceutické oblasti a léky vždy pomůže hodně a budete schopni pomoci zákazníkům s důvěrou.

Vydělávat potenciálu
Platové rozpětí s dobrou zkušenost (8 let a více), je docela slušné a často i více než USD 100.000 ročně. Nicméně, v prvních letech, výdělky pohybují mezi 50.000 USD na USD 60.000 za rok. Platové rozpětí v této oblasti je závislá na různých faktorech, jako je zeměpisné poloze, pracovní zkušenosti a dosažené vzdělání.

Práce Výhled farmaceutů byla fenomenální v posledních letech. Zvyšující se poptávka po efektivních služeb pro pacienty a široké spektrum zdravotnických povolání, kde se lékárníci mohou nabídnout své služby, otevřeli dveře vynikající příležitosti kariérního rozvoje pro farmacii studenty. Takže, pokud máte bystrý pohled zaměřit na drobný detail miligramů léků a touha udržet učit se nové věci denně, je lékárník by být dobrou volbou.

Generální dodavatel Plat
Kriminalista Plat
Strojník Plat
Online Jobs pro 15 letých
Slova pro popis sebe sama
Tipy hledání práce
Jaderná Pharmacist Plat
Úvěr důstojník Marketingový plán
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti
Lékárník nástupní plat
Tvůrčí psaní práce online