Jak odmítnout nabídku práce

Může se stát, že ve vaší profesní kariéře, budete muset odmítnout nabídku práce. Možná jste připraveni na pracovní místo, které bylo přijato složení zkoušky způsobilosti, se objevil za rozhovor a nakonec ukázalo se svým zaměstnavatelem, že jsi jiný než ostatní kandidáty a nakonec vybrali vás. Ale teď jste dostal lepší nabídku, nebo může být nemáš odmítnout nabídku zaměstnání kvůli jakýchkoli jiných důvodů. Klesající pracovní nabídku, je krok, který musí být pouze vaše rozhodnutí. Vzhledem k tomu, váš zaměstnavatel strávil značnou dobu přezkoumávání vás jako potenciálního kandidáta a nakonec vybráno vás, musíte být ohleduplný a současně odmítat pracovní nabídku. Je nedílnou součástí obchodní komunikace v profesionálním pracovním prostoru. Jak na to zdvořile a profesionálně byla řešena, v tomto sepsat.

Klesající nabídka práce: Tipy
Je zřejmé, že si prostě nemůže odmítnout nabídku práce, aniž by informovat svého zaměstnavatele, jak je to špatné zobrazení profesionality. Musíte zajistit, že jste schopni kontaktovat personalisty prostřednictvím odborných metod, jako je dopis, a zmínil, že jste nepřijímáme pozici. To vše musí být provedeno zdvořile. To je důležité, protože nebudete vyhrát nic tím, že je neslušné, nebo ukazovat špatný profesionální chování. Člověk nikdy neví, v budoucnu, pokud budete muset vrátit k zaměstnavateli a čelí stejným lidi v rozhovoru. Dva další ukazatele, které musí být postaráno, zatímco ochotně není přijetí práce je, že musíte odpovědět včas, když uděláte rozhodnutí snižuje nabídku práce. Vaše úvahy, slušnost a ochota sdělit své odmítnutí poselství náboráře ušetříte svůj čas a pomoci jim, aby si při nějaké jiné kandidáta. Je to znamení profesionality informovat svého potenciálního zaměstnavatele, pokud jste zamítnutí jejich pracovní nabídku. Chcete-li, informujte svého rozhodnutí po telefonu, musíte pochopit, že nejsou tam žádná tvrdá a rychlá pravidla pro předávání zprávy. Pokud odmítají nabídku o velké firmy, je vhodnější napsat klesající pracovní nabídku dopis.

Ukázka
“Klesající nabídka práce dopis” nebo pracovní zamítavý dopis, je ideální způsob, jak sdělit své poselství k zaměstnavateli. Není nutné konkrétně uvést důvod,, proč jste na odchodu. Můžete jen zmínit, že máš jinou práci nebo některé rodinné priority jsou vám brání při práci. Je fér není dát přesný důvod, protože váš zaměstnavatel nemá zájem v něm, tak jako tak. Ten ocení, že alespoň vám záleží informovat, že nejste přijetí pracovní nabídku.

Peter Matthews
65, Ontario Street
Ropná pole, CA 7475 505
(757) 65665

Joseph Nan
969, Business Street
Modial, CA, 599
(856) 6565

Datum: 01/06/2011

Vážený pane Peter.

Děkuji za nabídku mi pozici marketingového manažera s Oilfield průmyslu a já jsem hrdý na to, být vybrán mezi tisíci uchazečů rozhovor pro tuto prestižní pozici. Bylo to těžké rozhodnutí, aby se, a já si myslel, nad ním na dlouhou dobu, ale musím vás informovat, že jsem přijal místo s jinou společností, v důsledku některých změněných priorit v mém osobním životě.

I upřímně vážíme, že jste si našli čas na rozhovor mě a pro sdílení informací o příležitost pracovat s vámi. Jsem opět vděčný vám, ke zvážení.

Podpis

Joseph Nan

Vezměte prosím na vědomí, že ve výše uvedeném dopise, adresy a další informace jsou jen pro orientační účely. Musíte napsat svůj klesající pracovních pozic dopis se zaměřením na svou situaci. Dovednosti psaní dopisů, stejně jako vytváření a psaní dopisu správně, jsou důležité před odesláním nakonec kopii dopisu. Tak postupujte podle následujících tipů na klesající nabídku práce a upřímně vyjádřit své díky zaměstnavateli, který investoval čas a energii při náboru vás a na stejnou dobu, informujte ho, nebo ji, že nejste tu nabídku přijal.

Klinická Pharmacist Plat
Nejlepší Odpovědi na otázky Interview
Rozhovor Follow-up Letter Sample
Federální Air Marshal Plat
Provozní ředitel Popis práce
Zámořské přepravy nákladů práce
Kriminalista Plat
Lékařská Recepční Popis práce
Práce v sektoru letectví
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Jak Ace váš druhý Interview

Leave a Reply