Investiční bankéř Rozsah platu

Investiční bankovnictví je nejlepší kariérní volbou pro ty, kteří najdou své povolání v oblasti financí a účetnictví. Bakalářský titul v oboru účetnictví a financí, po němž následuje magisterský titul v oboru obchodní administrativa bude dostatečně vybaví vás vypořádat s problémem, který investiční bankovnictví představují. To, co v podstatě potřebujete, je horlivý intelekt, dobře vyznají v matematických a analytické dovednosti. Takový jedinec je povinen vyniknout v této profesi. Chcete-li vám heads up hned, můžete očekávat, že začínající příjmy v rozmezí od 90.000 dolar k $ 150,000.

Rozsah platu

Tarifní stupnice pro tuto profesi do značné míry závisí na vzdělání, zkušeností a umístění kandidáta. Mnoho lidí jsou úspěšní při vstupu do tohoto pole, dokonce s bakalářským titulem. Pro ně, nástupní plat se pohybuje mezi 90.000 dolarů na $ 150,000. Tento plat je výrazně vyšší ve srovnání s tím, co se nabízí v ostatních profesích na vstupní úrovni. Ergo, to není překvapující, že najdeme investiční bankovnictví v horní části nejvyšší placených pracovních míst seznamu.

Uchazeči, kteří vstupují na toto pole s magisterským titulem v řízení podniku lze očekávat, že vydělat slušné balíček o 110.000 dolarů na 350.000 dolarů. Dalším pozoruhodným rysem, který upravuje plat je bonusy, které obdrží. Zpočátku, může bonus v rozsahu patnáct-padesát procent platu očekávat. Nicméně, současná ekonomická scénář věští škrty v entry-level bonusy. Zkušení investiční bankéři mohou získat bonusy tak vysoko, jak dvakrát až třikrát jejich odměňování. Platové rozpětí šíření je velmi široká, protože kromě majetkové složky k jejich základního platu.

Analytici level pozice je známo, že získat dobře. Tam jsou první rok analytici, kteří vydělávají něco mezi 70.000 dolarů k $ 150,000 ročně. Funkční požitky může dokonce dotknout 250.000dolar po třetí nebo čtvrté rok, v případě analytiků. Associates řadí vyšší v podnikové hierarchii a jistě vydělávají lépe než jejich podřízení. Vzdělávací požadavky za společníky jsou magisterský titul v oboru finanční správy spolu se základními bakalářského studijního programu. Plat investičního bankovnictví subjekty je mezi 160.000 dolarů na 400.000 dolarů. Dostávají také hezký bonusy na rozdíl od platů.

Investiční bankéři, kteří strávili několik let v sektoru finančních služeb dostat příležitost pracovat v prestižních pozicích jako místopředsedů, jednatelů a členů představenstva. Plat místopředsedů se může pohybovat mezi $ 400,000 $ 1,000,000, zatímco pro M.Ds a ředitelé mohou být něco mezi $ 500,000 k přemíře $ 1,500,000. Oddělení hlavy jsou největší výdělky s platy od 800.000 dolarů na více než 20.000.000 dolarů. Průměrná mzda pro tyto zkušené finanční průvodců je kolem 3 až 3,5 milionu dolarů.

Popis práce

Investiční bankéři provést úkol pomáhat různé společnosti v získávání finančních prostředků, kromě usnadnit nákup a prodej různých cenných papírů. Alokace kapitálu pro podniky s nadějným futures, s cílem maximalizace zisku pro investora, je ústředním principem. Tito lidé hrají důležitou roli v získávání a spojování záměrů firem. Jsou to lidé, kteří manipulují počáteční veřejnou nabídku firem, které plánují zvýšit kapitál. Investiční bankéři také nést velkou zodpovědnost na záchranu podniku z těžkých finančních ztrát a navrhovat způsoby, jak zlepšit situaci.

Lukrativní plat v této profesi vedlo k nárůstu počtu uchazečů, kteří chtějí vstoupit. Můžeme konstatovat, že kariéra v oblasti investičního bankovnictví je jedním z nejvíce pěkně platebních ty. Buďte si vědomi, že to přijde s výrazně vysokým množstvím rizik a výzev, předložené miliony investorů dolarů, které jsou dány k dispozici. Jedná se o high stakes a vysoké riziko hra. Pokud si myslíte, že máte potřebné finanční prozíravost a mentální houževnatost potřebné zvládat stres a montážní očekávání, je to povolání pro vás.

Account Executive Popis práce
Jak se stát Medical Receptionist
Statistik Plat
Osobní bankéř Popis práce
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Lékařský ředitel Popis práce
Práce v nemocnicích bez míry
Lékárník Plat
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Zookeeper Plat
Návaznost Call Po rozhovoru

Leave a Reply