Investice Banker Popis práce

Firma může rozšiřovat pouze v případě, že vyvolává dostatečný kapitál. To může být provedeno vydáním akcií nebo tím, za předpokladu, že dluh. Obecně platí, že je bývalý preferovaný, protože stockholders jsou majitelé společnosti a měli nárok na dividendy, zatímco věřitelé musí být zaplacena zájem a firma musí zajistit případné splacení jistiny. Investiční banka pomáhá společnostem a vládám získat kapitál tím, že jednají jako prostředník mezi emitentem cenného papíru a investorské veřejnosti. Lidé, kteří se chovají jako zástupci finančních institucí, které se podílejí na zvyšování vlastního kapitálu a dluhu společnosti, jsou známé jako investičních bankéřů. Investiční banky převzít riziko a odpovědnost prodeje IPO a emise dluhopisů pro investory tím, upisování problém. Kromě upisování, investiční bankéř také provádí hordu dalších aktivit.

Job Description of investiční bankéř
Jak již bylo zmíněno, investiční bankéř je zástupcem finanční instituci (investiční banka), který pomáhá společnostem a vládám získat kapitál. Na rozdíl od tradičních bank, nedávají půjčky nebo přijímat vklady od veřejnosti. Jakmile investiční bankéř rozhodne upisování emise, cenné papíry jsou jak půjčky, tak i ve vlastním kapitálu koupila investiční banky na dohodnutou cenu, což zaručuje emitenta získání finančních prostředků. Tato záruka platí dobré, i když investiční bankéř je schopen prodat problém kvůli pod-upisování. V tomto případě, je investiční banka nucena udržovat část problému. V případě překročení upisování, investiční banka vydělá obrovský zisk prodejem problém pro vysoké přirážky. Riziko a odměna jsou tedy proporcionální. Někdy mohou investiční bankéři nutné koupit tuto otázku na otevřeném trhu ve fixaci cen.

Investiční bankéři se obrátit v případě fúzí a akvizic jednat buď koupit, nebo prodat stranu dohody. Spojení se odkazuje na proces, pomocí kterého obě společnosti stanou jedna entita. Fúze může být horizontální, vertikální nebo konglomerát. V případě, že k získání, větší společnost přebírá menší firmy. Pokud cíl má silnou značku, nabyvatel preferuje zachovat ji. Je třeba poznamenat, že získání nevede k vytvoření nové společnosti. Investiční bankéř může být vyzván, aby pracoval pro buy boku nebo prodávat stranu. Ten s sebou nese hledání nabyvatele se silným strategickým uložení, zatímco bývalý zahrnuje sleduje vhodný cíl. Investiční bankéř poradna může být požadován, pokud obezřetnost fúze nebo akvizice je sporná. Zatímco pracuje pro straně prodávajícího, může investiční bankéř pomůže najít řešení, které pomáhá společnost restrukturalizovat svůj akcie nebo dluhové a usnadnit jeho finanční potíže. Jinými slovy, restrukturalizace podniků je také jedním z úkolů investiční bankéř.

Investiční bankéři se rovněž vyzvala k usnadnění soukromé investice. Mnohokrát, mohou společnosti rozhodnout, že pro soukromého umisťování aby se zabránilo potíží spojených s veřejnou nabídkou. V případě soukromých investic, podniky nemají zaregistrovat umístění pro cenné papíry a burzy (SEC) nebo předložit ověřené zprávy o každoročně na SEC. Někdy mohou podniky, které byly dříve i veřejnost rozhodnout stát se soukromým k přílivu přes těžké časy.

Doufejme, že tento článek poskytl určitou představu o “job investiční bankéř popisu”. Lidé, kteří jsou spokojeni s myšlenkou křupavý čísla, pracovat dlouhé hodiny a ty, které mají výborné analytické schopnosti se mohou těšit kariéru v investičním bankovnictví.

Školní Bus Driver Plat
Kariéra Volby v lékárně
Práce v sektoru letectví
Povinnosti prezidenta Spojených států
Online práce pro 14 letých
Rozhodčí Plat
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Car Salesman Plat
Nezisková Výkonný ředitel Náplň práce
Průměrný plat lékárníka
Jak najít práci Fast

Leave a Reply