Interview Sledování Email

To se stalo mému příteli. Šla na pohovor na velmi prestižní společnosti. Příspěvek byl její chuti a ona byla ideální pro post stejně. Dostala spolu dobře tazatelů a dostal se z rozhovoru pocit tak sebejistě jako vždy. Ona se rozhodla uzavřít dohodu zasláním navazující e-mailem. Nicméně, ona udělala velkou chybu při přípravě dopisu. Bohužel, neměla dostat příspěvek, který chtěla. Zatímco ona dostala práci, na základě rozhovoru, dostala nižší příspěvek z důvodu katastrofy e-mailu. Copak vy chcete, aby neztrácela příležitosti, jako je tato! Pak si přečtěte článek pozorně a postupujte podle pokynů pro tuto zde psát dopis.

Jak napsat Follow-up E-mail Po rozhovoru

Než cokoliv jiného, ​​co potřebujete vědět, že toto následné mail nebo dopis není tak důležité. Nicméně, v případě, že jste slyšeli od společnosti po jednom týdnu nebo tak rozhovoru, by mělo smysl, aby pokles korespondenci a znát pokrok. Počkejte za týden nebo 10 dnů od rozhovoru před odesláním v e-mailu.

Formát

Rozhovor navazující dopis bude následovat stejný formát jako průvodního dopisu. Budete potřebovat, aby byl stručný a profesionální. Člověk se musí dát odkaz na datum pohovoru a jméno tazatele (pokud není řešení poštu tazatele, sám). Ujistěte se, že nemáte chvástat na o rozhovor a držet na místě, že to šlo dobře. Ujistěte se, že se vyhnete ptát na otázky typu myslíš, že jsem se nehty práci, nebo něco podobného. Pošty musí být formální a profesionální.

Název

Při zasílání e-mailu, ujistěte se, že můžete napsat správný název příjemce dopisu. Pokud byla osoba tazatel, můžete title jako “tazatele”. Nicméně, se uchylují k, že pouze pokud si nejste vědomi toho, co jejich název ve skutečnosti je. V ideálním případě, by bylo ideální jste to mohl odkazovat se na příjemce s názvem písemného správně v e-mailu. Například, pokud je příjemce je v řízení lidských zdrojů, odkazovat se na něj jako takové v e-mailu.

Předmět:

Mnoho lidí se často čelí dilematu, pokud jde o předmětu navazujícího mailem. K tomu bych chtěl říci, že v podnikatelském světě, tím jednodušší budete mít věci, tím rychleji se míč valit. Takže, zjednodušit svůj prohlášení, mějte předmět jednoduché. Dejte své celé jméno a postavení, které jste použili pro. Návrh by připojit svůj životopis na email znovu. To pomůže příjemce, aby potvrdily status a osvěžit svou paměť s větší lehkostí.

Příklad

Předmět: Norman Newton – Business Development Manager

Chcete-li,
Pan Bradley Benson
Sr lidských zdrojů manažer
Crabtech Info.

Vážený pane,

Měl jsem rozhovor s vaší organizací na (datum pohovoru). Vzhledem k tomu, že už nějaký čas, Myslela jsem, že sledovat to.

Odešla jsem z rozhovoru cítit se jistě, že bych byl vynikajícím kandidátem na tuto pozici. Mým cílem je pracovat pro společnost, která má typ kultury a poslání jako je ta vaše – zejména tvůj postoj k zaměstnancům pracovat jako tým. Jako takový, jsem se opravdu těším, že je spojován s firmou, a dávat to můj nejlepší.

Jsem opravdu nadšený vyhlídkou na vstupu svůj tým a chtějí být považovány za zúčastněné kandidáta. Já vím, že bych byl vynikající volbou pro práci na základě mých zkušeností a to, co jsem může přinést práci, a mé budoucí cíle.

Těším se na rozhovor s vámi dále o tuto příležitost.

S pozdravem

Norman Newton.

Všechny tyto pokyny a ukázky na obchodní komunikaci vám pomůže vytvořit nejvhodnější sledování prostřednictvím e-mailu poté, co jste se objevil na pohovor. Je však důležité, aby to čas a nepospíchejte do něj. Příliš mnoho spěchat se mohlo zdát zoufale zaměstnavatelů a dát je pryč. To je, kde jsem podepsat, již nyní! Všechno nejlepší!

Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti
Wildlife Rehabilitator Plat
Tvůrčí psaní práce online
Prezentační Nápady pro Rozhovory
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Jaderná Pharmacist Popis práce
COO Popis práce
Odborný pracovník Plat
Legitimní Online Jobs
Jaderná Pharmacist Plat
Úvěr důstojník Marketingový plán

Leave a Reply