Federální Air Marshal Plat

Prezident Kennedy uvedl Air Marshal program v roce 1963, aby přísná bezpečnostní opatření pro lety. Rok 1969 pozorován náhlý nárůst v ovzduší pirátství, který posílil počet dobře vyškolených federálních úředníků. Dnes, vzhledem k rostoucím hrozbám, útoky a zejména po 9/11 zaútočí, je růst poptávky po dobře vyškolených federálních úředníků.

Být Federal Air Marshal není snadný úkol, a zahrnuje obrovské riziko. Život je nejistý těchto důstojníků, protože jsou i školeni obětovat sebe chránit občany národů v žádném daných okolností. Tito úředníci jsou rozmístěny na vysoce rizikové lety ve Spojených státech, s posláním zachránit cestující z nebezpečí. Federální maršálové projít intenzivním tréninkem rozvíjet jejich přesnost v používání zbraně a dokonce odhalit a zničit útočníky. Během doby jakýchkoliv nepřátelských útoků, tito důstojníci mají, aby se maximální využití jejich vzdělávacích technik, musí být schopni rozpoznat chování teroristů a používat zbraně, efektivně.

Federální maršálové Air pracovat s orgány činnými v trestním, která jim umožňuje využít a pochopit jejich potenciál. Mohou pracovat také s dalšími bezpečnostními agenturami a při všech národních akcí, neboť občané jsou více ohroženy během takových příležitostech. Další prostor pro federální Air Marshal je, že umí pracovat s Národním cílení Center, Národní boj proti terorismu, a dokonce i FBI Společné síly Terrorism Task.

Tam je intenzivní tréninkový program, který je rozdělen na dvě fáze. Law Enforcement Training Center Mexika, provádí se 7 týdenní kurz vymáhání práva. V kandidátů podle tohoto výcviku se učí ústavní právo, behaviorální pozorování, obranné techniky, fyzická zdatnost a lékařskou pomoc. Druhá fáze vyžaduje kandidáti, aby toto vzdělání v akci tak, jak jsou zavedeny terénní projekty. Druhá fáze mistři jejich dovednost střelbě, která je nezbytná při jejich skutečných misí. Uvádění znalostí do praxe jim pomáhá analyzovat reálné situace a pomoci jim jednat zdatně taky. Jakmile koncipient vyplývá z intenzivního tréninku on / ona je pak jmenoval do různých donucovacích orgánů čelit skutečné mise.

Způsobilost a Job Description
S rostoucí rizika a ohrožení na lety, poptávka po federálních policistů letecké příliš je na vzestupu. V případě, že Váš zájem spočívá v odhalování podezřelých aktivit a zajištění životnosti vašeho národa občanů, že federální Air Marshal úředník je pravé povolání pro vás. Celá jedna musí mít, je vysoká škola studijní specializace a se zajištěním vyšší známky v předmětech jako je právo ústavní, trestní právo a spravedlnost. Význam učení těchto předmětů vám pomůže seznámit se s právními předpisy, a také školení snadné. Následují další kritéria pro způsobilé pro příspěvek z federálního maršála letectva.

Kandidát, který žádá o příspěvek musí být občanem Ameriky.
Musí být pod 40 let.
Barevné vidění by měly být jasné a musí být fyzicky fit.

Být Maršál Air není snadný úkol. Musí být pozorný a upozorní celou dobu během svého pracoviště času. Jejich hlavním cílem odhalit nepřátelské akty a vymazat je bez způsobení jakékoli škody na cestující v letadle. Mají potenciálně využít své komunikační techniky a dobře promíchejte s cestujícími. Tato technika jim může pomoci odhalit případné formy hrozeb. Federální maršálové Air se musí účastnit na jejich povinnost kdykoliv během dne. Je to práce, která zahrnuje vysoké riziko a výzvu.

Výplata
Peníze a výzvou jsou dva faktory, které přitahují mládež dnes rozhodnout se pro tuto profesi. Obecně platí, že plat závisí na zkušenostech a úrovni vzdělání. Nicméně, to je také důležité mít na paměti, vyšší vzdělání a zkušenosti, vyšší plat. Podle literatury TSA, bude nováček Federal Air Marshal přibližně vydělávat roční příjem ve výši $ 48,000. V případě, že maršál Air je více vzdělanější a zkušenější, on / ona je pravděpodobné, že získat odměnu od $ 70,000 k $ 90,000. Vzhledem k tomu, Air maršálové inklinovat k pokroku ve svých oborech a dosáhnout vyšší hodnosti plat měřítko příliš zvyšuje.

Takže, pokud hledáte pro ambicióznější a zručných povolání, neváhejte se pokusí na post federálního maršála vzduchu. Také dobrá zkušenost a znalost přinese nárůst platu, takže si můžete vychutnat svou práci ještě více.

Investiční bankovnictví Otázky Interview
Průměrný plat lékárníka
Job Interview Oblečení
Nejvyšší placených ředitelů
Jak se připravit na druhý pohovor
Lékárník nástupní plat
Kariéra Volby v lékárně
Generální dodavatel Plat
Snadné Online práce
Nejlepší způsob, jak najít práci
Tvůrčí psaní práce online

Leave a Reply