Entry-Level Vládní práce

A JAG (soudce a generální advokát ozbrojených sil) můj přítel, který se oddělil v několika ministerstev pro mnoho výrazů použitých říci, že “tam je vždy potřeba pro dobré lidi”. Vládní pracovní místa jsou atraktivní, a tam jsou četné entry-level volných pracovních míst, o entry-level bych si nepřejeme naznačovat, ponižující nebo liché pracovních míst, entry-level práci je standardní vstupní bod pro všechny veřejných služeb.

Entry-Level Vládní práce

Jako ukazatel na všech vládních pracovních míst, dovolte mi, abych uvést, že existují 4 hlavní místa, kde si můžete nula dole na entry-level pracovních míst a příležitostí. Za prvé, federální vláda a její agentury. Druhá státní vlády a jejich agentury. Zatřetí, místní samosprávy (na vědomí, že to může být kdekoliv ve Spojených státech). Konečně můžete také přistupovat k autonomní agentury Spojených států, které mohou obsahovat i, státem vlastněné společnosti. V případě, pokud jste zaměstnán společnost, která je vlastněna, řízena a provozována vládou, teoreticky byste neměla být zaměstnancem vlády, ale práce je atraktivní po celý stejná.

Tam jsou některé iniciativy, které byly zahájeny a udržovány federální a státní vlády nábor dobrých lidí ve vládních úřadech. Pro začátek, tam jsou některé vládní pracovní místa s žádné zkušenosti třeba jako studentské dočasného zaměstnávání programu (STEP) je práce na částečný úvazek programu vládou. Některé další na částečný úvazek a letní programy zahrnují, Student Kariéra Zkušenosti Program (SCEP), Spolková Kariéra Intern Program a prezidentské řízení Fellows Program, pro vysoké školy a středoškolských studentů a dokonce i absolventi, kteří právě složili ven. Jedná se o hlavní programy hmotnostní nábor pro krátké působení. Vláda nabízí plnohodnotných pracovních míst pro lidi, kteří ukončili své vzdělání. Vzdělávací kvalifikace v rozsahu od GS-1-12. Komplexní Klíčem k tomuto systému hodnocení, jakož i pracovních příležitostí, z celých Spojených státech byl zapsán na USAJobs, vládní webové stránky. Tyto pracovní příležitosti jsou pro libovolné poloze pod sluncem, a zahrnuje, technici, účetní a dokonce inženýrů. Kariérní růst je také obvykle dobré a jeho rychlost je rozhodnuto dle vašeho výkonu. Kromě zaměstnání na plný úvazek a kariéry s vládami, existuje také několik částečný úvazek a na plný úvazek pracovních příležitostí pro učně, družstva, stipendistů, stipendistů, grantových držáky a dokonce stážistů. Opět budete muset navštívit webové stránky.

Těchto pracovních příležitostí především zapojit Dnes plnění úkolů a několika případech zahrnuje také při rozhodování o případu případu. Prosím, mylně tyto úkoly je menší a bezvýznamný jako každý tvůj pohyb přispívá k fungování mamutím pyramidy, aby se váš národ je vláda a společnost, a jsou tak jedny z nejlepších entry-level pracovních míst.

Různorodé a Full-Time Vládní práce

Tam jsou některé entry-level pracovních míst ve vládě, které jsou velké-time těžké a budete se doslova vzal do práce (nebojte se, budete mít dobrý společenský život). Tyto práce odplatí hodně myšlení a schopnost realizace a přijímat rozhodnutí pod obrovským tlakem, je třeba, po tom všem budeš ovlivňovat společnost velmi hluboce a přímo.

První z nich je samozřejmě vytvoření Woodrowa Wilsona, který je moderní byrokracie. Jako byrokrat, budeš hluboce zapojeni do rozhodování, mapování, analýzu, provádění a dohled nad všechny činnosti, které spadají pod doménou veřejné správy. Ty se v podstatě dělat společnost lepší místo k životu palců Úkolem veřejné správy je velmi těžké a kvalifikační zkouška je také těžké. Druhý těžký úkol je samozřejmě Spojené státy ozbrojené síly, což je také velmi obtížné, a nezmiňují prestižní příležitost k vybudování kariéry. Třetí návrh je do legálního systému. To je pravděpodobně nejtěžší a také nejdelší profesní dráhu, které si můžete možná brát, jak si bude muset nejprve dostat právnický titul, složit advokátní zkoušky a pak praxe úspěšně a upřímně za několik let, než se stanete soudce nebo státní zástupce. Čtvrtá možnost je zadání policejní sílu, která je opět obtížné a těžké, jakmile se skutečně vstoupit. Poslední doporučil možnost, že bych chtěl navrhnout, je diplomacie, která je nejnáročnější a nejdelší ze všech.

Jedna věc, kterou můžete těšit v těchto pracovních profilů je federální zaměstnanecké výhody. Tam je dobrý vstupní bod pro každou práci. Někdy, přes zkoušky a pohovoru, nebo v některých případech prostřednictvím velmi tvrdý trénink. Vše, co jsem chtěl říci, je, že bez ohledu na možnost vybrat si být samozřejmě dobrý a co děláte, dělejte to ze svého srdce.

Jak Ace váš druhý Interview
Tattoo Artist Plat
EKG Technik Plat
Nejlepší entry-level práci ve státní správě
Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru
Online práce pro studenty z domova
Rozhovor Nedostatky
Příležitosti letecké práce
Investiční bankovnictví Otázky Interview
Geofyzik Plat
Místa, která jsou náboru a výběru zaměstnanců

Leave a Reply