Co očekávat v druhé Rozhovor

Chystáte se na pohovor, nikdy nebyla snadná věc pro každého, protože na spěch pochybnosti o tom, zda budete najal, je vše, co můžete myslet. Skutečnost, že jste byli povoláni pro druhý pohovor, vám dává najevo, že je vysoká pravděpodobnost, že se dostanete do pozice po všem. ELIT první kolo rozhovorů je nejtěžší, ale jen málo lidí ví, že to je to druhé kolo, které odhalí, kdy to přijde k vám a ten, kdo jiný provádí celý proces. Je důležité, aby v pohodě, odpovědět jen když zpochybňovaný, odolat nutkání projít nafoukaný prohlášení a šaty zapůsobit. Ujistěte se, že máte všechny své dokumenty na vás, včetně kopie Vašeho životopisu jen v případě, že situace volá po druhé. Mají všechny potřebné dokumentace připravena a podána pryč v úhledném složce, kam můžete dát přes stůl, aby ten, kdo má na starosti.

Co můžete očekávat během druhého rozhovoru

Zajímavosti třeba mít na paměti při druhém kole – ne pozdě, stejně jako prvním kole, když ses objevil mnohem dříve, než řekl: čas, by měla být stejná být vypracován na i teď. Objevovat na čase vám dává šanci, aby váš dech srovnal, nacvičovat svůj úvodní řádek, když budete chodit do kanceláře a skládat sami a zkontrolujte všechny chyby ve vašem dělat up. Šaty profesionálně a sledovat, jak nesete sami od začátku do konce.

? Casual Talk
Osoba / s okruh interview kolo, bude to stejné, jako prvním kole, nebo v novém osoba / skupina ve vedení žádal, aby vedl, bude vědět, že jste nervózní a hledají něco, co bude zmírní stres situace. Malé diskuse je připodobněn vás přivítat zpět, s dotazem, zda jste museli čekat dlouho, nebo jak to s vámi tak daleko od prvním kole.

? První Rozhovor Hodnocení
Přednáška se pak jde na to, jak jste v prvním rozhovoru, který zahrnuje oblasti jako plnění v písemné / online testu, vaše minulost pracovní zkušenosti, kde jste studoval, kde se vaše silné stránky spočívají, v případě, že máš pravdu o pozici na základě údajů z životopisu a tak dále. Odpovídat na otázky krátce a na místě, protože on / ona, nebo skupina očekávat nic víc a nic méně. Mluvte s jistotou, udržování očního kontaktu a udržet své hlasové firmu, dost hlasitě, aby osoby, slyšet a neochvějnou. Listování životopis, bude tazatel pak vyvolejte některé otázky, jako je to, co vás vedlo k odchodu společnosti 6 měsíců od vstupu?, Tento konkrétní společnost je velmi pokládaný, co tě přimělo odejít?, Proč jste pracovali do 3 měsíců od poslední společností?, co vás přimělo opustit tři zaměstnání za dva roky?, co si myslíš, že máš pravdu pro tuto práci?, jak spolehlivé zaměstnance jste do této organizace? a tak dále. Podívejte se do těchto Druhý pohovor otázky se připravit pro tyto druh dotazů.

? Konečné kýta pohovoru
Tazatel jednou spokojeni Vaše odpovědi můžete udělat jednu ze dvou věcí – zeptejte se, abyste přišli na třetiny rozhovoru, který některé společnosti zajistil v případě, že jste buď jisti, nebo máte systém, který diriguje tři kola, nebo blahopřeji vám k získání zaměstnání. Mají tendenci se vás na místě, aby tlak něco málo je vše, standardní při druhém kole, ale práce je stejně dobrý jako vy, pokud si dělat to v této fázi ve většině případů. Děkuji mu / jí, nebo skupina jako celek, třesoucí se ruce s přítomným ukázat svůj smysl pro dobré etikety během rozhovorů a srdečné úsměvem opusťte místnost. Budou informovat vás buď e-mailem nebo osobně o dalších detailů jako pracovní časování a společnosti knize pravidel možná, nebo máte někdo jiný pomůže s ostatními detaily, jakmile ukončíte funkci. Nebuďte pozdě na první den v práci, předloží veškerou dokumentaci a dokončit soudní řízení, a pokud je to po vás.

Jsem si jistý, že to v pohodě a mají mít úlohu, kterou jste pracovali tak tvrdě, aby se v první řadě. Jakmile budete vědět, jak rozhovor proces funguje, budete mít žádný problém řešení budoucích společností, kdy podobná situace se představuje.

Otázky slabost Rozhovor
Generální dodavatel Plat
Airline Pilot Plat
MBA Plat
Jak se stát Medical Receptionist
Snadný způsob, jak najít práci
Nejlepší města pro mladé profesionály
Jaderná Pharmacist Plat
Online Jobs pro 15 letých
Průměrný Američan příjmů
CEO Popis práce

Leave a Reply