Civilní služba Kariéra

Civilní služba kariéry téměř ve všech zemích jsou prestižní, stejně jako, velmi zodpovědný úřad držet. Jednoduchá definice pro totéž by, servisní kde zaměstnanec pracuje pro jakoukoli vládní organizace. Kariéry Vládní služby se liší v jejich výběru norem a pracovních postupů v rámci celé národy, ale základní princip zůstává stejný po celé, který je, služba v Úřadu vlády, vládní couval ústavu nebo instituce.

Civilní služba Kariéra v USA

Civilní služba Komise USA byla formálně vytvořena nařizovat Pendleton v reformě státní služby zákon, dne 16. ledna 1883. Po průchodu zákona, tyto služby a následných transformací to prošel v nadcházejících letech, vedly k systému, do značné míry postrádá politických či jiných vlivů. Toto usnadnilo spravedlivé, nezkorumpované a efektivní byrokracie. Téměř 80% z federálních míst jsou vyplněny prostřednictvím výběrového řízení. Tyto zkoušky jsou součástí úsilí americké vlády udržet a přilákat zasloužily lidských zdrojů, v nejdůležitějších a definování pracovních míst, pro službu národa.

Spojené státy civilní služba odvedla pryč s povinným testováním pro kariérní příležitost byrokracie. V rámci tohoto systému, Úřad řízení personálu a jiných takových federální organizace požadavcích příspěvek zaměstnání, nebo volnými pracovními místy, které mohou být použity podle uchazečů. Podle požadavků pracovního místa, kandidát prochází určitými testy, které se liší v přírodě v různých odděleních a kategorie služeb. These kariéry jsou rozděleny do kategorií podle požadavků práce a povaze výběrových sledovaných krocích.

Úlohy zahrnující velké množství odborných znalostí a administrativních pozic, obvykle vyžadují kandidáta projít písemnou zkoušku, i když to není povinné. Základní kvalifikace zahrnuje slušné bakalářský titul nebo vhodnou a relevantní pracovní zkušenosti pro daného příspěvku. Nicméně, promoce nebo pracovní zkušenosti je opět není povinné a studenti se také mohou být způsobilé pro testy a rozhovor postup tím, že vlastnit kombinaci pracovních zkušeností a příslušného akademického vzdělání. Například, může dvouleté pracovní zkušenosti spolu s 2 roky formálního vzdělání ze 3, pro příslušný úloha přijata jako kvalifikační kritéria.

Nesplacených Scholar Program je jedna speciální kritéria, kde kandidát má GPA více než 3,45 nebo mezi nejlepších 10% umělců jeho větší či akademické samozřejmě to může být student považovány za relevantní práci. Relevantní job odkazuje na práci, která je v oblasti akademické oblasti volby kandidáta. Jiné, než to, žadatel by měl být rezidentem a státním občanem USA, vlastnit platné číslo sociálního zabezpečení pro vládní práci. Public relations, diplomatický nebo zahraniční služby a různé odbory federálního systému vyžaduje schopné osoby zpracovávat tyto úlohy, které vyžadují vysokou odbornost v dotčených oblastech.

Tato kariéra je jedním z nejvíce stabilní a uspokojující úsilí, které lze sledovaný jednotlivce. Spolu s prestiží a stability spojené s práci, že je hluboce uspokojující poskytovat služby k národu ve vašem vlastním malém, ale významném způsobem. Proto je příště se potýkají s pochybností podobně, Jaký typ pracovních míst jsou civilní služby pracovní místa?, Vždy připomínat si o službě národu.

Viceprezident Popis práce
Skutečně k online Jobs
Výkonný ředitel Náplň práce
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Snadný způsob, jak najít práci
Povinnosti prezidenta Spojených států
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Nejlepší způsob, jak najít práci
Nedostatky na pohovor
Průměrný plat pilota
Průměrný plat absolvent MBA

Leave a Reply