Chemik Plat

Ve Spojených státech, lékařský obor je nejvíce diverzifikovanou sektoru a růst a zrychlení v jedné oblasti přímo ovlivňuje jiné obory. Lékařské pracovní místa jsou velmi provázané a jakékoli růst v jedné oblasti je vázán působit na ostatní. Když mluvíme o zdravotnických povolání, správa léků a farmacie je klíčovým aspektem. Léky jsou nedílnou součástí odvětví zdravotní péče, není divu, že hlavní podíl svých příjmů je odvozen z prodeje léků. Plat zároveň zvýšilo v posledních letech vzhledem k faktorech, jako je zvýšení počtu farmaceutických firem. Kromě toho, pochopení a výzkum léků a chemikálií, je další aspekt, který pomáhal při zvýšení několika míst v tomto odvětví farmaceutického průmyslu. Ti, kteří jsou zapojeni do výzkumu nových chemických látek, které jsou testovány na účinnost jako léky v farmaceutických společností. Lékárny vyhledávat informace o použití a znalosti chemických látek, které se vztahují k úsporám energie a snižování znečištění. Jsou také odpovědné za řízení výroby a programů řízení kvality v rostlinách chemické výroby.

Průměrný plat Chemist
Platy jsou funkce různých faktorů a první mezi těmito faktory je praxe. Platové rozpětí pro odbornou praxí kolem jednoho roku je mezi USD 30.000 USD, 44.000 ročně. O pracovní zkušenosti z více než jeden rok a méně než čtyři roky, platové rozpětí mezi 38.000 USD 50.000 USD ročně to. Ti, kteří mají pracovní zkušenosti od 5 do 9 let je kolem USD 44.000 USD 61.000 do. Jak oni získali značné pracovní zkušenosti, jejich platy zvyšuje a sahá až do USD 70.000. V závislosti na jejich vzdělávací kvalifikaci, individuální pracovní zkušenosti, povahu odpovědnosti, chemické specialita a velikostí odvětví, je rozhodnuto plat. Obecně platí, že tarifní stupnice je vyšší v soukromém sektoru než na nějaký vládní práci. Průměrná měsíční mzda chemik nesmí být jediným kritériem pro zadání v této oblasti. Peníze nesmí být kritéria pro výběr jakoukoliv práci, ve skutečnosti, když budete nenávidět dělat určité práce jakékoli množství peněz, nebude motivovat, abyste tvrdě pracovat.

Takže, měli byste shromáždit potřebné informace o povolání a musí splňovat co nejvíce lidí bude možné, takže se můžete dozvědět o práci a je to profil ze zkušeností mnoha lidí. Můžete se zeptat jim různé otázky vztahující se k práci, aby získali vhled do praktické rozměry této práci. Platy, které získáte přijde po tvrdé práci a roky vzdělávání. V počátečních fázích kariéry, může bakalářský titul v oboru kurzy jako chemii vám entry-Effect Level pracovních míst v technických službách, nebo jako asistent vedoucího chemika.

Chcete-li zvýšit šance na další růst v kariéře, můžete jít na dvouleté magisterské studium ve specializované oblasti chemie like anorganické, organické nebo fyzikální chemii. Mají také možnost výuky ve školách a na univerzitách se spoléhat na jejich kvalifikaci. Obecně platí, že doktorský titul, který vyžaduje čtyři roky studia je nezbytné pro výuku pracovních míst na vysoké školy a univerzitní úrovni. Platové rozpětí, jak je uvedeno zde může jít jak vysoce jak USD 80.000, a tak je třeba zaměřit na získání nějaké dobré pracovní zkušenosti.

Prezentační Nápady pro Rozhovory
Civilní služba Kariéra
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Jak získat práci bez zkušeností
Kriminalista Plat
Tipy hledání práce
Kompetencí Based Rozhovory
Jak najít práci Fast
Viceprezident Popis práce
Soud Reporter Plat
Slabost Příklady Interview Otázka

Leave a Reply