Biochemik Rozsah platu

My všichni máme v určitém okamžiku snil o tom stát vědci, když jsme použili číst vědecké kapitoly a dozvědět se o těchto pozoruhodných úspěchů a skvělé životy vědců? Jistě, mnozí z nás mají! Nicméně, jen málo z nás natolik odhodlaný obrátit svůj sen v realitu! Vědci jsou odborníci, kteří pracují dlouhé hodiny vymýšlet a objevovat něco nového pro zlepšení lidstva. Biochemici příliš, jsou vědci, kteří se specializují v oblasti biochemie. Ale co je biochemik platové rozpětí, odpovědnost, a vzdělání? No, pojďme zjistit, a to vše v následujících odstavcích.

Biochemici Vzdělávací Požadavky

Chcete-li udělat kariéru v biochemii, musíte pro dobré v předmětech, jako je chemie a biologie ve vaší úrovni střední školy. Pokračování kurzů v genetice, kmenových buněk, terapie, a farmaceutická univerzita, by také ukáže být užitečná. Na minimální kvalifikaci, která je vyžadována, aby se stal biochemik je čtyřletým bakalářské. Někteří lidé také jít na magisterského stupně, a několik opt pro doktorské úrovni studia, pokud chtějí vstoupit do řízení, plánování a správu souvisejících pracovních míst v této oblasti. Tím se zvyšuje šance na lepší zaměstnání. Existuje mnoho profesních příležitostí pro biochemik. Biochemici s doktorský titul se dává přednost na univerzitách do vlaku a rádcem nadcházející biochemici. Můžete také hledat zaměstnání ve výzkumných laboratořích a velkých nadnárodních společností, jako starších vědců, pokud máte kvalifikaci dost pro tuto pozici.

Biochemici a jejich povinnosti

Biochemici zkoumat různé chemické procesy, které se odehrávají v živých organismech. To dále zahrnuje studium a výzkum na složitých chemických reakcí probíhajících v lidském těle, jako reprodukci, metabolismus, dědičnosti, atd. Studium, výzkum a příprava celkové informace o pokročilých chemických procesů, a poskytující základní informace pro pokročilý výzkum, jsou také některé z povinností biochemiků.

Biochemie se dále dělí do různých skupin, které jsou nezávislé oblasti výzkumu a vývoje. Biochemici pracovat také v oblasti výživy. Tady, jejich hlavním úkolem je analyzovat a najít nutriční hodnoty potravin. To se provádí měření jídlo v mezích jeho obsahu živin, které zahrnují, proteiny, sacharidy, vitamíny, minerály, atd. Dále je následuje uspořádání dat v pořádku a pak jej předloží pro referenční účely. Biochemici pracovat také v oblasti medicíny. Such biochemici se někdy nazývá molekulární biologové. Jejich výzkum na různých užitečných a škodlivých bakterií a virů přítomných v potravinách. Jsou také odpovědné za stanovení, jak se různé mikroorganismy a chemikálie mají vliv na živé organismy.

Mluvit obecně, náplň práce biochemik obsahuje povinnosti a odpovědnosti jako,

Navrhování a provádění různé experimenty pro zjištění chemické reakce látek v živých organismech.
Analýza různých chemických látek v těle pomocí pokročilých technik, jako jsou aminokyseliny testu a gelové elektroforézy.
Zůstat v kontaktu s nejnovějšími trendy a techniky spojené s prací souvisejících.
Koordinace s ostatními vědci, toxikologie a farmakologové, k provádění účinné výzkum.
Připravuje dokumentaci svého výzkumu, studie a výsledky experimentů.
Zpřístupnění dat na biochemie konferencích.

Průměrný plat biochemika

Obecně platí, že je to vzdělávací kvalifikace a zkušenosti, které rozhoduje o platové rozpětí v biochemik. Pokud se chceme podívat na průměrné mzdy na celek, bude to něco jako toto:

Zkušenost
Průměrná mzda

0 rok
30.000 dolarů – 35.000 dolarů

1 až 5 roků
45.000 dolarů – 50.000 dolarů

6 až 10 roků
65.000 dolarů – 75.000 dolarů

11-20 let
75.000 dolarů – $ 100,000

20 a více let
$ 100,000 – 150,000 dolar

Údaje v této tabulce jsou pouze pro referenční účely, a bude se měnit v závislosti na umístění, zaměstnavatele, dovednosti a úroveň zkušeností. Být biochemik není snadný úkol ačkoli. Kromě formálního vzdělání, musíte mít silné kritické a analytické schopnosti.

Průměrný plat pilota
Průměrný plat absolvent MBA
Lékárník Popis práce
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Biochemik Rozsah platu
Nejvyšší placených ředitelů
Mikrobiolog Plat
MBA Plat
Otázky slabost Rozhovor
Viceprezident Popis práce
Job procesu přijímání

Leave a Reply