Bankovní Teller Povinnosti

Teller banka je jedním z nejdůležitějších lidí, kteří pracují v bance. Co dělá společnost hledat při najímání teller bankovní? On nemusí být příliš kvalifikovaní nebo příliš inteligentní, ale měla by být někdo, kdo banka může věřit se spoustou peněz!

Minimální kvalifikace

Jak jsem řekl, práce z pokladník banky není nic složité. On nemusí držet nic víc než maturitu a základních počítačových dovedností. On je obvykle školeni na práci. Osobní schopnosti a komunikační dovednosti hrát důležitou roli. Teller musí být zdvořilí se zákazníkem po celou dobu a zobrazí dobrý přístup. On je technicky tvář banky a tudíž musí udržovat dobrou pověst, v přední části zákazníků.

Teller Odpovědnost

Existují různé typy pokladen a každý z nich je pověřen s různými úkoly a povinnosti. Některé z nich mají na starosti přijímání vkladů od zákazníků. Předpokládejme, že zákazník chce uložit nějaké peníze v jeho nebo její bankovní účet, je to Teller má povinnost přijmout peníze a aktualizovat na účet zákazníka o tom, že částka uložená na zákazníka byla přidána do svého účtu.

Druhý typ bankovního pokladníka má na starosti výběry. Když zákazník přijde do banky na odstoupení nějaké peníze ze svého účtu, je to jeho povinnost vydávat přesné částky, kterou zákazník požádal o, a pak aktualizovat na účet zákazníka. Existuje poměrně málo sub-cla zapojené do tohoto procesu. Na rozdíl od vkladů, které mohou být provedeny na účet jiné osoby, jsou některé kontroly, které musí být provedeny ke zjištění totožnosti osoby, která je odstupující peníze, tak to tam je žádný podvod. Teller banka musí zkontrolovat podpis osoby, která je o odnětí peníze jako i další informace, které zakládají identitu osoby.

Třetí povinností je udržet kontrolu na tom, kolik peněz je v trezorech banky. To může být svěřeno do hlavy přepážce nebo jakékoliv bankomat, v závislosti na bance, abychom zjistili, zda hotovostní rezervy v bance v ráno před bankou začíná a večer, jakmile banka zavře.

Čtvrtý povinností je přijímat platby od nečlenů jménem svých zákazníků. Předpokládejme, že vysoká škola má účet v bance, namísto placení poplatků na vysoké škole pokaždé, může vysoká škola požádat banku přijímat peníze do svého účtu na jejich účet.

Může být také na starosti rozdávání cizí měnu na předepsaném kurzu.

Základní Rozsah platu

Zaměstnání Výhled pro pokladník banky je poměrně pomalý. Většina bank udržet své skrutátorů let až se rozhodnou pustit z nich. Takže s největší pravděpodobností otvory pro bankovní pokladník, jsou-li banky otevřít nové pobočky. Šance na upgrade v práci jsou také poměrně méně. Střední průměrný plat byl kolem 23.610 dolar ročně v květnu 2008, ale může se lišit v závislosti na velikosti banky a jeho zkušeností.

Teller banka je jedním z nejdůležitějších lidí v bance jako on, víc než kdokoli jiný v bance, je v kontaktu se všemi zákazníky. Proto je důležité, aby výběr nejvhodnějšího uchazeče.

Odvětví, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Návaznost Call Po rozhovoru
Známky dobrý rozhovor
Generální ředitel Plat
Jak získat práci bez zkušeností
Profesionální organizátor Plat
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti
Jak se připravit na přijímací pohovor
Job procesu přijímání
Soud Reporter Plat
Rozhovor Follow-up Letter Sample

Leave a Reply