Známky dobrý rozhovor

Takže jste oblečený bezchybně za rozhovor, odpověděli na všechny otázky, které se tazatelé, které pro nejlepších schopností a vrátil se domů s úsměvem na tváři. Ale počkejte! Ve vašem nadšení pro zodpovězení otázky, skoro zapomněl, jak váš rozhovor prošel! Není se čeho bát i když, jsou uvedeny níže jsou příznaky, které naznačují, že jste měli dobrý rozhovor. Tyto iniciativy pomohou zjistit, zda jste byli úspěšní v hledání zaměstnání, nebo ne.

Vyzývá k další kolo
Pokud jste byli povoláni do dalšího kola, můžete si být jisti, že tazatel má rád. Každý manažer nebude plýtvat čas pohovory s uchazeči, v níž nevidí potenciál. Takže pokud jste byli povoláni do dalšího kola, to znamená, že manažer tě vidí jako možný kandidát na vstup do organizace.

Rozhovor trvá delší dobu
Obvykle, v případě, že tazatel má rád kandidáta, by tráví mnohem více času s ním, diskutovat a odpovědi na jeho otázky o organizaci, vysvětlovat mu firemní kulturu, své budoucí práci a odpovědnosti, atd. Jedná se o tazatele způsob prodeje pozici kandidáta chce ve svém týmu. Takže pokud váš rozhovor trval více než v plánovaném čase a velká část z toho šla ve správci zodpovídání vašich dotazů, se ukazuje, že rozhovor dopadlo dobře.

Diskutuje Plat očekávání a spojování Datum
Jedním z nejjistějších znamení, že váš rozhovor šly dobře, je-li manažer se vás zeptá na datum, můžete vstoupit do organizace, tj. kolik času formality opustit vaše poslední organizace bude trvat. Pokud spolu s tím, pronájem manažer projednala vašeho platu očekávání, to znamená, že manažer tě vidí jako jeden z možných kandidátů, kteří by se připojují své organizaci. Žádat o svých platových očekávání je jeho způsob odhadování, jak moc mu bude investovat v tobě.

Žádá, aby reference
Pokud na konci rozhovoru, tazatel zeptá na odkazy pro váš ověřením, ukazuje, že je s dalším krokem testování vás jako potencionálního kandidáta.

Zavádí další členy týmu
Další znamení, že váš rozhovor šlo dobře, je-li manažer vás seznámí s jeho dalšími členy týmu po rozhovoru. Manažer bude to pouze v případě, že se téměř tvořil jeho mysl najmout.

Zobrazí Pozitivní Body Language
Pokud tazatel zobrazí pozitivní řeč těla, je to jeden z dobrých známek. Pokud zjistíte, že tazatel velmi zdvořilý, usmíval se a přikyvoval, jak si odpovědět na otázky, poslouchám pozorně, zkrátka hledáte zájem, se ukazuje, že on tě měl rád. Nicméně, pokud jste ho vidět jít v průběhu celého procesu ve spěchu, nežádáme mnoho otázek a nezaujatý vaše odpovědi, se ukazuje, že nemá v úmyslu najmout.

Dělá plány do budoucna
Pokud tazatel, během procesu rozhovoru, začne plánovat, jak byste se manipulace práci, takže zlepšení, změny atd., znamená to, že už tě vidí pracovat na pozici, o kterou se žádá. Takže pokud kandidát vidí správce diskutovat o pracovní povinnosti s ním, pak jeden z tipů pro kandidáty je navrhnout manažerovi několik užitečných nebo lepší způsoby, jak dělat práci. To bude jistě zapečetit jeho kandidaturu!

Zůstává v kontaktu
Pokud na konci rozhovoru, tazatel vám svou vizitku a požádá vás, aby mu zavolat na další dotazy, to ukazuje, že je ochoten dát vám některé více jeho času, tj. on má zájem o vás. Pokud vedoucím lidských zdrojů vám řekne určitě, že se chystá kontaktovat na konkrétní den nebo datum, to ukazuje, že jsou příznivě zvažuje jste pro danou pozici.

Nicméně, oni v žádném signál, že jste dostal práci pro jistotu. Tam by mohlo být jen jedno pracovní místo otevírání a může se stát, že někdo hrál lépe než vy v rozhovoru. Přesto tyto příznaky se označují jednu věc – že jsi mezi nejlepšími dotazovaných ty!

Mikrobiolog Plat
Jak používat LinkedIn najít práci
Prodejní Yourself: ale opravdu!
Jak ukončit pracovní pohovor
Job Interview Sledování Email
Provozní ředitel Popis práce
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Otázky zaměstnavatelů Rozhovor
Jaderná Pharmacist Popis práce
Tipy hledání práce
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti

Leave a Reply