Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru

Bez ohledu na to, jak leštěný Váš životopis je, bez ohledu na to, jak ostře se oblékáte, bez ohledu na to, jak dobře si nacvičit odpovědi na otázky, víte, že budete požádáni, je tam jeden detail z rozhovoru, který může zcela zabít své šance, i když ” znovu nejlepšího kandidáta pro tuto práci. Co je to, že by vás od přibíjení svůj velký rozhovor? No, um, je to trochu, víte, jasné, jestli mi rozumíš, do Lotta lidí.

Mnoho uchazečů o zaměstnání tráví hodně času a peněz dostat své životopisy leštěné k dokonalosti a praní reklamy na švestkové míst, která platí pro. Poté, co si říká pro tento velký rozhovor, tráví ještě více času a peněz vybírala tu správnou věc na nošení. Ale vyhrát nad potenciálním zaměstnavatelem, nejdůležitější trávit čas na se soustředí na nejlepší způsob, jak prezentovat sami verbálně. Neopatrný řeči návyky mohou snadno zabít své šance, a to zejména pokud nedbalý řeči dělá jste přišel jako příliš ležérní, příliš nezralý, nebo prostě ignorant.

U některých pracovních míst, může na tom nezáleží, ale pro většinu profesionálních pracovních míst, křišťálově čisté komunikační schopnosti jsou důležité. Existuje několik kardinální pravidla dodržovat, když mluví s tazateli.

Zpomalte. I když můžete být nervózní a nervózní v rozhovoru, nechcete, aby tazatel vědět, že. Mluvit pomalu a rozvážně ukazuje, že si nejste jisti, a klid, a dává osoba na druhé straně stolu šance se vstřebat, co říkáš. Udržujte konverzaci v teple a otevřený, s přátelským pocit. Když se zeptal, počkejte chvíli, než odpověděl. Poté, co jste zcela odpovídali na otázku, přestaň mluvit. Pozastavení je účinná technika pro komunikaci jasně, a to dává tazatel několik sekund zpracovat odpověď, kterou jste právě dostali.

Promluvte si s přesvědčením. Vylíčit sebe jako ideální kandidát na jakoukoli práci, je nutné použít jazyk, který vám ukáže, jsou sebevědomí a schopné. Nenaplníte vaše odpovědi a věty jako možná, možná, trochu, nebo snad. Avoid jako čert kříži říká něco o věci, které by mohly mít nebo měl udělat. Použijte silný, mocný slova, jako jsem si jistý, že můj cíl je, nebo můžete vidět z mého záznamem, nebo dokonce i já doporučuji. Nepoužívejte nezávaznou, tázavě tón, mluví, jako by jste hvězda atrakcí, a prodávat se přesvědčivě.

Všemožně počet slov. Nepoužívejte pepř váš rozhovor s nesmyslnými výplň slovy, jako uh, víš, ehm, jo, nebo-zvláště důležité, jako. Použití neformální non-slova jako jsou tyto říct tazatele, že jste nejsou zralé a profesionální dost pro práci. Zejména v pozicích, které bude zahrnovat mluvit s lidmi, být jisti, že to nezní jako malinký Bopper. Přemýšlejte, než začnete mluvit. To může být nemožné, aby z vyslovení občas um, jak si získat své myšlenky, ale nezačnou každá věta, že způsob, a udržet non-slova na absolutní minimum.

Nebuď řeč flákač. Nejdůležitější věc k zapamatování v rozhovoru je to, že neexistuje žádná omluva pro použití nedbalý řeči. Opět, mluvte pomalu a ne nadávka slov dohromady, a nepouštějte zakončení vět, nebo nechat slovo fade off jako dokončíte mluvit. Použití nesprávné gramatiky nebo slang bude tazatel otázku své vzdělání, nebo ještě hůře, vaše inteligence. Výrazy jako není, nebo já ho nikdy nejsou vhodné. Ujistěte se, že použití správné časy a vyhnout se regional výrazy nebo neformální jazyk.

Můžete vypadat dobře na papíře, a můžete vypadat fantasticky osobně, ale přibití rozhovor závisí téměř výhradně na tom, jak ztvárnit sami v okamžiku, kdy otevřete pusu. Zaměstnavatelé chtějí najmout lidi, kteří jsou dobře mluvené a artikulovat, a neopatrný řečové návyky může zabít rozhovor jen jedna nebo dvě věty. Takže se nemusíte sabotovat sami pomocí nedbalý řeč, místo toho, dbejte na použití leštěné, přesné řeči návyky, které se vám v práci, kterou chcete, a zaslouží.

Mikrobiolog Plat
Online Jobs pro 13 letých, které zaplatí
Lékařský ředitel Popis práce
Jak získat práci bez zkušeností
Online práce pro vysokoškoláky
Bounty Hunter Plat
Jak najít práci
Job Interview Dress Code
Legitimní Online Jobs
Nemocniční Úklid Jobs
Nezisková Výkonný ředitel Náplň práce

Leave a Reply