Wildlife Rehabilitator Plat

Wildlife Rehabilitation nedávno obrátil na plnohodnotnou profesi různých rodin a lidí, jejichž předkové / předkové byli volně žijících živočichů rehabilitators. Dříve, to bylo sledován lidmi jako součást jejich koníčku nebo kvůli své lásce k volně žijící zvířata a volně žijící zvířata. Nicméně, jak se kola času se ukázalo, s různými nevládními organizacemi a životního prostředí nadšence povzbuzující účast od lidí, tato kariéra je přijímání nových tvarů a rozměrů.

Popis práce
Práce z přírody rehabilitator zahrnuje řadu úkolů a omezit jej na několika placených úkolů ponižuje ducha lásky a péče o zvířata. Člověk musí mít jednotku pro self-méně služeb ke zvířatům a volně žijící zvířata přežít v této profesi. Plat je pro ty, kteří pracují na placené bázi. Pro všechny ostatní, které pracují dobrovolně, to je radost doručování, který je motivuje k práci. Popis práce je následující.

Krmení a koupání dětské ptáky a zvířata.
Pomoc veterináře v předávání tekutiny terapie na nemocných zvířat.
Bandážování zvířat v případě ubližují zvířatům (nehody, myslivost, týrání zvířat).
Dohled, vedení a poučení placená nebo dobrovolné pracovníky.
Udržování pravidelného databázi, o zdraví, potravin a dalších faktorů, které pomáhají při sledování růstu zvířat.
Zachycení a přepravu zraněných volně žijících zvířat.
Šíření povědomí o volně žijících zvířat, jako jsou hadi, které jsou obecně usmrcených na první pohled, v případě, že jsou nalezeny v blízkosti vesnic a prostředí v blízkosti vesnic.
Mluvit s znepokojených občanů a podobné myšlení lidí, a dělat tým pro zlepšení podmínek volně žijících zvířat.

požadavky.
Ačkoli žádný diplom nebo kvalifikace je důležité pro stát volně žijících živočichů rehabilitator, kromě srdce, které volá pokaždé, když zvíře je v bolestech, přesto, jako každý profese vyžaduje znalosti a dovednosti, některé nevládní organizace a firmy preferují lidi s titulem v zvířecí anatomie, zoologie , biologie a další vědy o živé přírodě. Zjednodušeně řečeno, myšlenka je, že pracovník musí mít základní znalosti zvířat a jejich životní styly. Nicméně, pokud nemáte žádnou takovou míru pak to není důvodem k obavám, protože vášeň, aby se nějaký skutečný rozdíl v životě zvířat je důležitější než některý stupňů.

Člověk by měl vědět, že téměř všichni ptáci a divoká zvěř jsou chráněny přísnými zákony. Chcete-li pracovat s savců, plazů a obojživelníků, se očekává, že agentury nebo organizace pronájem volně žijících živočichů rehabilitators získat povolení od státních přírody agentur. Státní agentury testovat kandidátům podle jejich standardů v odborném vzdělávání, a písemné a ústní zkoušky, než dávat povolení. Pouze tím, že obdrží odpovídající povolení mohou pracovat s plnou autoritou.

Kdo by měl být Wildlife Rehabilitator?
Člověk musí mít touhu pomáhat a léčit divoká zvířata. Každý, kdo je důvěryhodný, čestný, kooperativní a může pracovat v týmech je vždy vítán zaměstnavateli. Sečteno a podtrženo náboru je, že osoba samostatně výdělečně motivované a má skutečný zájem o život zvířat a jejich pohody. Organizace pozor na lidi, kteří jsou zodpovědní a jsou si vědomi problémů a výzev, že tato práce může prezentovat před nimi.

Výplata
Hlavním problémem pro většinu lidí (to může být, že jste jedním z nich), je, kolik je plat? No, v první řadě, pokud vaším jediným cílem je vydělat peníze, a pak lépe zvážit některé další možnosti místo zvažuje volně žijících živočichů rehabilitator kariéru. Plat není vůbec okázalý. To neznamená, že nebudete moci vydělávat peníze vůbec. V podstatě by peníze být sekundární věc v této profesi. Platy placených pracovníků jsou obvykle zvýšena z prostředků, které jsou dané firemní podniků, nevládních organizací a dalších organizací. Průměrný plat se pohybuje kolem 20.000 dolarů ročně. Existuje mnoho agentur provozovaných americkou vládou, která udržují tyto pracovníky na placeném základě.

Tato kariéra se nesmí pohlížet ve světle právě platu. Nezáleží na tom, zda pracujete dobrovolně nebo práce s některými placených agentur, jen se ujistěte, že se chováte zvířata s láskou, péčí tak, aby mohli léčit rychleji. Můžete začít tuto dobrou práci Animal Rescue, registrací v některé místní zoo a při péči o zvířata v zoo. Postupně, jak si získat nějaké zkušenosti v manipulaci s volně žijící zvířata, můžete přepnout na větší role.

Online psaní práce
Jak najít práci Fast
Profesionální organizátor Plat
Viceprezident Popis práce
Klinická Pharmacist Plat
Snadný způsob, jak najít práci
Job Interview Dress Code
Hledání zaměstnání po škole
Komerční Pilot Plat
Online Jobs z domova
Provozní ředitel Popis práce

Leave a Reply