Výhody státní zaměstnanec

Spolková vláda nabízí mnoho výhod pro své zaměstnance. Kromě měsíční platby, mohou zaměstnanci využít různé výhody. Slevy vládní zaměstnance, jsou také nabízeny a tyto dávky jsou uvedeny na základě pozice daného zaměstnance. Informace o výhodách nabízených federální a státní zaměstnanci je prezentována v krátké, v následujících odstavcích.

Americké federální Výhody státní zaměstnanec

Pojďme se podívat na dávkách státní pracovník, který lze dovolávat, když ve vládním zaměstnání prostřednictvím tohoto článku.

Nechte / dovolená: Listy jsou poskytovány zaměstnancům za jejich osobní, zdravotní péči a rekreační potřeby. Ten placené dovolené a 13 nemocných listy jsou uvedeny na všech zaměstnanců. Na dovolenou dny / dovolené je dána zaměstnancům na základě svých zkušeností, a tak, na základě zkušeností, počet listů se liší 13-26 den.

Federální Zaměstnanci Zdraví Výhody Program: zdravotní potřeby státních zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků mohou být splněny pomocí různých plánů nabízených. Existuje mnoho spotřebitelů řízené plány na nabídky na federální zaměstnance. Tyto důchodci, zaměstnanci mohou a survivors zaměstnanců těžit z těchto plánů. “Medicare” je program zdravotního pojištění pro ty, kteří jsou ve věku 65 let nebo vyšší. Lidé se zdravotním postižením ve věku do 65 let mohou však využít tento program.

Pojištění: Pojistné plnění pro celkové zdraví, zrak, zubní zdraví, dlouhodobé zdravotní postižení a životní pojištění jsou nabízeny federální vládou.

Důchodců Výhody: Federální zaměstnanosti Retirement System (FERS) byl vytvořen v roce 1986, výhody vládní důchodové jsou nabízeny prostřednictvím “sociálního zabezpečení”, “Základní Benefit” a “Thrift Savings Plan”. Jeden má zaplatit určitou částku z měsíčního platu pro tyto programy, agentury přispívá také nějakou část platby. Federální zaměstnanci, kteří absolvují 30 let služby a odejít do důchodu po “minimální důchodový věk” (MRA), může využívat výhody sociálního zabezpečení, po 62 letech věku. Pokud osoba odstoupí před dosažením věku 62 let, je zaplatil na “zvláštní důchodová dodatku” anuity.

Federální Long Term Care pojištění Program: Tento program je vhodný pro získání výhody dlouhodobé servisní péče. Zdravotnická služba na dlouhodobém základě v domě s pečovatelskou službou a doma je poskytována prostřednictvím tohoto plánu.

Kromě výhod uvedených výše, může Federální zaměstnanci také využít vzdělávací půjčky. Ti zaměstnanci, kteří jsou oprávněni přijímat takové půjčky, může jít o vrácení studentskou půjčku až do výše $ 10,000. Federální vláda také pomáhá své zaměstnance v řízení své osobní / rodinné povinnosti prostřednictvím různých programů. Zaměstnanci mohou být dovoleno pracovat v plánu, že jsou flexibilní. Programs Vhodné podporu, práci na dálku a programy zaměstnanecké pomoc jsou některé z dalších výhod.

Státní Výhody státní zaměstnanec

Výhody nabízené pro zaměstnance pracující pro státní správy jsou popsány níže. Různé typy dovolených these zaměstnanci mohou dovolávat jsou nemocenské, civilní dovolené, vojenské dovolená, dovolená, rodina nemoc dovolená, rodinnou zdravotní dovolené, veřejně prospěšné práce odejít, mimořádné volno, dobrovolná společná dovolená a dovolená dovolená. Různé pojistné plány pro zaměstnance státní správy, jsou “zdravotní pojištění”, “zdravotní postižení z příjmu plán” “dlouhodobé péče”, “Pojištění pro případ nezaměstnanosti”, pomoc “Zaměstnanci” Program “,” “kompenzace” a “Dělnická Flexibilní výhody”. Jakmile státním zaměstnancem ukončil svá servisní požadavky, dávky v různých formách, jako “Service důchodu”, “Death Benefits”, “Krátkodobé zdravotní postižení” a “dlouhodobé zdravotní postižení” jsou poskytovatelem Učitelé “a státní zaměstnanci” důchodového systému . V Illinois výhody vládní pracovník zahrnují většinu výhod nabízených jinými státy, jako je pojištění, odchodu do důchodu, listí a další výhody (Flexibilní Výdajové účty, Commuter úsporám a odložené odměny). Výhody pro místní vládní zaměstnance, stejně jako, že státu, starat se o různé potřeby svých zaměstnanců.

Výhody poskytnuté na státní zaměstnance jsou užitečná pro zvýšení produktivity zaměstnanců a také zabezpečit své životy. Přínosy pro zdraví, odchodu do důchodu a další programy jsou zaměřeny na poskytování zaměstnanců s tolik potřebnou podporu systému.

Account Executive Popis práce
EKG Technik Plat
Jak získat práci bez zkušeností
Prezentační Nápady pro Rozhovory
Soudce Plat
Slova pro popis sebe sama
Online psaní práce
Legitimní Online Jobs
Generální ředitel Plat
Co vzít s sebou na pohovor
Návaznost Call Po rozhovoru

Leave a Reply