Telefon Interview Etiketa

Telefonické interview je skvělý způsob, jak zúžit na bazén kandidátů a užšího hrst pár na osobní pohovor. To šetří na nájem služebního spoustu času, který by byl zbytečný na pohovory nezaslouží kandidáty. Telefon rozhovor dává Náboráři představu, zda jste tak silná osoba, jak si se objeví na papíře. Lidé jsou nabízeny nebo odmítl pracovní nabídky pouze na základě telefonické rozhovory. Tak, význam telefonního rozhovoru nesmí být ohrožena, a měli byste připraveni na to, jak byste k osobnímu pohovoru. Naopak, budete muset připravit ještě více telefonickém rozhovoru, protože tvůj hlas je jediný nástroj, který budete muset zapůsobit na své tazatele.

Co je Správná Etiketa pro telefonický rozhovor

Nastavit jeviště
Být uchazeč o zaměstnání, určitě musí klesly svůj životopis v několika organizacích. Je zřejmé, že musíte také očekávat, že slyším od nejméně některé z nich. Problém, který mnoho kandidátů čelí zároveň reagovat na telefonním rozhovoru, je, že prostě nemůže vzpomenout na název organizace nebo pozice, které žádá. Netřeba říkat, že to může bagatelizování náboru zaměstnanců a dávat špatný dojem o vás. Proto, vždy mějte na Protokol úlohy po ruce, kde si můžete vést záznam o každé pracovní pozici a jméno organizace, kterou žádá.

Dalším krokem je umožnit přijímání pracovníků, aby k vám snadno. Správně uvést své kontaktní číslo a čas, kdy bude k dispozici. Udělej si svůj záznamník zpráva znít více profesionálních bez jakýchkoli ustanovení bavit tazatele s vašimi oblíbenými písně melodii. Pokud je to možné, mají oddělený hlasovou zprávu pro každý člen ve vašem domě, takže nedošlo k záměně, pokud jde o zprávu, a aby zajistila, že zpráva dorazí do stanoveného příjemci bez zbytečného odkladu tipy pohovoru.

Připravte se hrát svůj part
Nyní, když jste provedli základní pravidla pro telefonní rozhovor, můžete se soustředit na připravovali sami za to. Pokud nájem personál, který vám volá v nevhodnou dobu, můžete zdvořile požádat, aby zajistil rozhovor v jinou dobu. Většina personalistů, stejně jako jejich kandidátů, kteří budou složené a uvolněná pro rozhovor, a proto jsou více než ochotni naplánovat rozhovor podle kandidáta pohodlí. Nicméně, můžete narazit na personalisty, kteří mohou nechtějí ztrácet svůj čas v volání zpět a může jednoduše přejít na další kandidát na seznamu. Nicméně, měli byste vždy požádat o vhodnou načasování, takže nemusíte pustit této příležitosti, aniž by sami sobě šanci. Kromě toho, se to dá vám dostatek času pro přípravu na přijímací pohovor.

Zavolejte zpět personalisty co nejdříve, když obdržíte zprávu na záznamník nebo hlasová pošta. Nicméně předtím, než tak učiníte, ujistěte se, že jste připraveni čelit rozhovor přímo na místě. Přemýšlejte o tom, klidné místo v tvář pohovoru a ujistěte se, že budete mít sami, když zazvoní telefon. Udržujte svůj životopis na dosah ruky, a být připraveni s papírem a perem, aby si poznámky. Předvídat několik otázek, rozhovor a připravit si odpovědi. Také, poznamenejte si vlastní seznam bodů, které byste chtěli prosadit. Pokud je to možné požádat přítele pomoci sami s předstíranou rozhovoru a nahrávat svůj hlas, aby zkontroloval, jak to zní v telefonu.

vykonávají.
Konečně zazvoní telefon a vy víte, nastal čas! Sestavte si a zvedněte sluchátko s důvěrou. Řešit osobu podle jeho / jejího titulu a zdravit je slušně (č. jméno volajícího, pokud budete vyzváni k!). Vždy umožní jiné osobě zahájit rozhovor a vést relaci. Shromážděte své myšlenky před odpovědí na otázky, je v pořádku, pozastavit po dobu několika sekund, než odpověděl. Ujistěte se, že vaše volba slov je přesné a váš tón je zdvořilý. Netřeba říkat, že, slang a rouhavostma jsou mimo otázku. To je v pořádku, aby se malé doušky vody (aniž by osoba na druhém konci vím), ale zdržet jíst cokoliv, když jste na telefonu. Konec vaší konverzace vyjádřil uznání za svůj Náboráři čas a vděčnosti za poskytnutí vám příležitost.

Etiketa nekončí, když zavěsit. Měli byste nejlépe poslat “děkuji” na vědomí na náboráře a vyjádřit touhu po face-to-face interview. Koneckonců, celá myšlenka telefonního rozhovoru je stanovit platformu k osobnímu pohovoru. Všechno nejlepší!

Práce v cestovním ruchu
Snadný způsob, jak najít práci
Online Jobs pro 16 letých
Rozhovor Tipy pro zdravotní sestry
Paleontolog Plat
Rozhovor Tipy a techniky
Příležitosti letecké práce
Federální Zaměstnanecké benefity
Dodavatel Plat
COO Popis práce
Nemocnice Jobs – Typy pracovních míst v nemocnicích

Leave a Reply