Stát se lékárník

Zajímá vás, stát se lékárník? Pokud studie léčivých látek nebo léků vás zajímá, musíte prozkoumat různé možnosti kariéry v lékárně. Nebylo by špatné říkat, že dobře placenou kariéru. Vedle lukrativní odměňování balíčků, budou moci poskytovat zdravotní péči pacientům také dělá to ušlechtilý povolání. Rozsah lékárny se rozšířil do značné míry. Kromě výdej léků na pacienty, lékárníci se aktivně účastní zdravotnických zařízení tím, že provádí výzkum a diagnostické testování některých onemocnění. Pokud máte pocit, že máte sklon nebo zájem v oboru farmacie, je čas, abychom se stanoví požadavky na stát se lékárníka.

Jak se stát lékárník

Pokud chcete pokračovat v kariéře v lékárně, budete muset začít na úrovni střední školy. Je vždy dobré začít brzy. Budete se lépe vybavena k manipulaci studii drog, pokud budete studovat předměty jako chemie a biologie. Takže, bude aktivována, když budete studovat tyto přírodovědné předměty. Než uděláte rozhodnutí o tom, stát se lékárníka, musíte také udělat sami vědomi kladů a záporů, co se stane lékárník. Výhody se stát lékárníkem zahrnuje lukrativní odměňování balíčky a spokojenost, že jsou schopni pomoci při zdravotní péči o lidi, ale musí být také připraveni na výzvy. Musíte se udržet si krok s nejnovějšími vývoj v oblasti protidrogové léčby. Takže, pokud jste připraveni být vyhrazené lékárník s upřímnou touhou pomáhat druhým, dovolte mi, abych Vám poskytneme další informace o stává lékárníka.

Vzdělávací Kvalifikace
Nyní pojďme hovořit o požadavcích lékárníka vzdělávání. Pro stát lékárník, budete muset absolvovat s doktorem farmacie titulem z akreditované vysoké škole farmacie. Existují dvě možnosti. Dalo by se připojit k lékárny školy po jejím skončení vysoké školy. Pak se podívej na 0-6 programů let přijímacích. Chcete-li se dostat do tohoto programu, musíte se dostat minimální stupeň průměr bodu (GPA) a SAT skóre. Některé školy také vést rozhovor. Ti, kteří si dobré známky v prvních dvou letech, pak studovat po dobu 3-4 roky na specializované škole lékárny. Dalo by se také zapsat do “včasného ujištění” programu hned po absolvování vysoké školy. Ti, kteří absolvovali své bakalářský titul může zadat tradiční lékárny školy. Ty by nejprve nutné dokončit předpoklad kurzy a mít lékárna College přijímací zkoušky (PCAT). Po odstranění test, můžete buď jít na tradičním programu farmacie studia. To je 4 rok program. Tam je další možnost k dispozici začínající lékárníky. Můžete jít na 3 roky zrychleného lékárna programu. Po absolvování kurzu, budete také muset projít stáž. Stát se lékárník on-line, je také možné. Můžete vyhledávat na internetu pro on-line kurzů ve farmacii, a stejně jako projít seznam 10 nejlepších lékáren škol v Americe. Po dokončení PharmD nebo doktor farmacie stupně, budete muset složit licenční zkoušku svého státu. Poté, můžete cvičit jako lékárník. Pokud jde o plat, mohou ti z vás, kteří mají dobrý studijní výsledky očekávat vyšší platy balíček. Jak si získat více zkušeností, budete vydělávat ještě lépe.

Je to pravým Kariéra volba pro vás?
Jakmile pochopit požadavky a dovednosti potřebné k výkonu dobře v oblasti farmacie, budete vědět, zda farmaceutické pracovních míst pro vás to pravé. Takže, dovolte mi, abych vám více o popisu práce lékárníka. Lékárníci mají ověřit a analyzovat předpisy. Rovněž je třeba, aby byli v aktualizován v souladu s nejnovějšími léky a informace o dávkování. Mnoho času, budete muset odpovědět na dotazy pacientů, pokud jde o druhy léků, které potřebují. Oni mají také starat o léčivých přípravků. Ti, kteří pracují v nemocnicích a primární péče organizace nabídnout své odborné znalosti o interakcích, pevnost a správné dávkování léků. Některé z regulačních lékárníky, kteří pracují pro státní orgány zajistí, aby léky předložené farmaceutickými společnostmi jsou bezpečné. Lékárníci pracující v průmyslových odvětvích náročný úkol vymýšlet nové vzorce a léky.

Poté, co procházel popisu práce a povinnosti lékárníka, pokud máte pocit, že stát lékárník je vaším cílem v životě, musíte zůstat soustředěný a tvrdě pracovat. Přeji Vám vše nejlepší ve svém úsilí.

Legitimní Online Jobs
Stenograf Plat
Body Language přijímací pohovory
Jak odmítnout nabídku práce
Otázky telefonickém rozhovoru
Online Jobs z domova
Job Interview Tipy Příprava
Právní tajemník Plat
Lékařské recepční Plat
Otázky slabost Rozhovor
Soud Reporter Plat

Leave a Reply