Slabost Příklady Interview Otázka

Jedna z nejčastěji kladených otázek, rozhovor odpovědět, jsou otázky, které se týkají toho, co jsou vaše slabé stránky. I když vím, že budete se velmi používané k mým dlouhým úvody, opravdu chci rovnou k věci v tomto případě. Částečně proto, že vím, jaký je to pocit, který chce znát odpověď na slabost příkladů rozhovor otázku, a čekat, až si to, a částečně proto, že otázky a jejich odpovědi jsou zajímavé, že zavedení.

No, otázkou zůstává stejná, Jaké jsou vaše slabé stránky?. Ale existuje několik způsobů, jak si můžete vybrat odpověď na otázku, s cílem otočit ke svému prospěchu. Zde je seznam a vysvětlení z nejlepších nápadů, které můžete použít k zodpovězení otázek pracovní pohovor souvisejících s vašimi minusům.

Odpovědi na největších otázek slabost Interview
Mnoho tazatelů se tě ptát na seznam všech vašich minus body. Přiznejme si to, všichni jsme si vědomi výše dostupné literatury na toto téma. Takže, v tomto případě budete očekávat, že poskytne si jednu největší slabinu.

Mnoho lidí dělá tu chybu, a uvede klišé odpovědi jako, jsem příliš perfekcionista, nebo mám tendenci upřednostňovat svou práci v průběhu mého osobního života na této zdánlivě těžké rozhovoru otázku. Zatímco všichni jsou nejlepšími příklady pomocí síly jako slabost, jsou velmi zřejmé, a více často než ne, oni back-fire. Více tak, kvůli tomu, že jsou tak zřejmé, bude tazatel otočit a položit vám otázku, odpor, který by mohl opustit Vás připraví o řeč.

Nejlepší odpověď, kterou můžete dát v takovém případě bude slabost, která není zcela irelevantní k vašemu oboru práce. To umožní, aby tazatel si uvědomit, že jste skutečně upřímný a ryzí ve svém rozhovoru. Buďte si jisti, a upřímně, zatímco vy odpovíte, jinak se může najít non-pečující o své slabosti. Příkladem tohoto typu odpovědi by jsem čelí potíže v delegování práce. Jako takový jsem skončit s na více než zvládnu. Dodržujte to s něčím, co by se říct tazatele, že děláte něco opravit tuto chybu jako, ale pak jsem si poradenství v řízení času, a je to stále pro mě snazší delegovat a řídit práci, a to i s týmem.

Odpovědi na otázky největších slabostí Interview
Jiný přístup k odpovědi na tuto otázku je rozhovor říká úplnou pravdu. Odkdy plánování, školení a lhaní o rozhovor se důležité?

Vzhledem k tomu, že tito lidé mohou nabídnout práci, kterou s největší pravděpodobností bude trvat, budou mít možnost vidět tě v akci, tak jako tak. S ohledem na to, nejbezpečnější věc, kterou můžete udělat, je říci pravdu. Pokud máte nějaký problém zabývající se tlakových situacích, řekněte to. Pokud nejste velmi dobrý v týmu hrát, pak říkat to tak.

Cokoli řeknete, že je důležité, aby si také říct, že se pracuje na zkvalitňování a jak. Jako když mám nějaký problém řízení času, řekněte jim, že jste nyní začali používat plánovač a je to opravdu pomáhá. Your tazatelé nejsou roboty, jsou to lidé. Udělejte rozhovor interaktivní. To je nejlepší čas to udělat. Pokud jste čerstvější, můžete říct, že váš největší nevýhodou je vaše nezkušenost. Ale, můžete přidat k tomu, že z důvodu nedostatku zkušeností, vám chybí omezení paměti, že většina zkušení lidé mají.

Tipy na zodpověděla otázky týkající se slabost
Existuje několik bodů, které je potřeba mít na paměti, zatímco se snaží odpovědět na otázku.

Být otevřené, zatímco odpovědi na tuto otázku. Vaše řeč těla ukáže, váhání, pokud se pokusíte omezit sebe, zatímco odpovědi na tuto otázku.
Snažte se, aby to velmi konverzační. Důvodem, proč je tato otázka položena rozhovoru je, že každý z nás je dovoleno mít nedostatky. Tak, řekni jim své minuses konverzačním způsobem.
Mnoho lidí skončí lenošit, když otázky. Udržovat správné držení těla. Není nic horšího, než člověk, který je v rozpacích ze sebe.
Neleží v rozhovoru. Dokonce i když přistání práci, bude vaše lež bude chycen. To zase bude mít nepříznivý dopad na vaši kariéru.
Vždy se ujistěte, seznam více síly ve srovnání s nedostatky. To je tak, že máte pozitivní sklon v rovnováze váhy. Nicméně, neukazují příliš pyšný nebo postoj, když mluví o svých silných stránek.
Nikdy neříkej, že nemáte žádné nevýhody. Your tazatelé jsou pěstovány dospělé a bude okamžitě označí tě jak okázalý a nevědomý. Osoba, která má několik nedostatků, které si je vědom, lépe ve srovnání s někým, kdo tvrdí, že nemá žádnou.

Zůstaňte naladěni pro další pomoc pro rozhovory. To je místo, kde jsem se odhlásit! Všechno nejlepší!

Job Interview Dress Code
Jak najít místní pracovní místa, která odpovídají vašemu dovednosti
Viceprezident Popis práce
Práce pro středoškolské studenty v nemocnicích
Jak vyhrát Job Interview
EKG Technik Plat
Právní tajemník Plat
Soudce Plat
Pojistný matematik Plat
Lékařská Recepční Popis práce
Guvernér Povinnosti

Leave a Reply