Rozhovor Nedostatky

Rozhovory jsou součástí téměř každého života. Jeden musí čelit rozhovory, zatímco se snaží vstup do vysokých škol a univerzit, ucházet o práci v jakékoli společnosti – soukromé nebo státní, hledající důležité dokumenty, atd., ale otázka je – proč to je, že někteří lidé bezva každý a každý rozhovor v jejich život a někteří lidé nedokáží ve většině z nich? Odpověď na tuto otázku je, že postoj úspěšných lidí je úplně jiné než to, selhávající kandidátů. Tam jsou některé nedostatky nebo nedostatky v lidi, kteří neuspěli. Vezmeme-li v souladu úsilí a je zaměřen, pak je jistě možné, jak se zbavit těchto nedostatků a dosáhnout úspěchu v každém rozhovoru stojíme. Ale v první řadě bychom si měli být vědomi nedostatků pohovoru, který si vytvořili překážky v cestě k úspěchu pro mnoho lidí.

Nedostatek řádné znalosti
Nedostatek řádné a přiměřené poznání je jedním z nejčastějších nedostatků pohovoru. Mnohokrát, kandidáti se objevují na pohovory nejsou vědomi skutečnosti související s jejich vlastního oboru studia. Například, pokud student fyziky není schopen odpovědět na otázky týkající se důležitých pojmů ve fyzice, jako přímočarého pohybu, gravitace, zrychlení, atd., pak jak by bylo možné vymazat rozhovor? Jediným řešením tohoto problému je vážné věnovat plnou pozornost, zatímco my naučit tyto pojmy a revidovat jim mnohokrát, takže jsou trvale uloženy v naší paměti. Naučil znalosti by měly být takové, že bychom měli být schopni reprodukovat na papír nebo jí ústně, stejně jako v případě pracovních pohovorů. Nedostatek patřičné znalosti vytváří špatný dojem o kandidátovi a klade velký otazník na schopnosti kandidáta dodat dobrý výkon, pokud je zvolena.

Nedostatek dobré komunikační schopnosti
Dobré komunikační dovednosti jsou nezbytné pro bezva žádný rozhovor, ale je vidět, že chybí u mnoha lidí. I když budete mít hodně znalostí svého objektu, měli byste být schopni odpovědět na otázky tazatele, komunikuje dobře, tím, že je gramaticky správně a zároveň vyjadřuje názory a být přesné. Jeden by měl mít jistý pohled na tváři a měl by znít zájem, nadšení a znalosti. Tazatel by neměl získat pocit, za žádných okolností, které jste nervózní zároveň reaguje na jeho otázky.

Nedostatek důvěry
Nedostatek důvěry je také jedním z největších slabin rozhovoru viděny v mnoha kandidátů. Mnozí kandidáti se zmást při odpovědi na otázku – jaké jsou vaše slabé stránky. Odpověď na tuto otázku by měla být uvedena v poctivě, ale měli byste také uvést opatření užíváte zlepšit své slabé stránky. Tazatel může procházet zkontrolujte, zda jste firma a věří o svých názorech, položením doplňující otázky. Důvěra v kandidátských zajišťuje tazatele, že bude schopen odvážné kroky a jednat s jistotou ve prospěch společnosti, pokud přijati.

Nedostatek znalostí o tom, jak prezentovat
Mnoho lidí neví, jak se prezentovat před tazatelů. Nošení vrásčité a ošuntělé oblečení na pohovor, ani po nastavenou pracovní pohovor oblékání, mluvení v arogantní způsobem, neustále v pohybu rukou a nohou, když mluví, vyhýbat očnímu kontaktu s tazatelem, mluví příliš potichu, nebo příliš hlasitě jsou některé z nedostatků v prezentaci sebe, v průběhu rozhovoru zasedání.

Můžete požádat o radu z kariérních poradců nebo střediska pro rozvoj osobnosti u některých tipů pohovor, překonat své slabiny rozhovor. Od překonání těchto nedostatků, budete moci dosáhnout svých profesních cílů poměrně snadno.

Bank Teller Popis práce
Snadný způsob, jak najít práci
Bounty Hunter Plat
Jak se připravit na druhý pohovor
Pojistný matematik Plat
Bankovní Teller Povinnosti
Výkonný ředitel Povinnosti a odpovědnosti
Online Jobs pro teenagery
Job procesu přijímání
Odvětví, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Otázky slabost Rozhovor

Leave a Reply