Rozhovor Follow-up Letter

Je to vždy dobrý nápad, aby sledování po rozhovoru. Dopisy jsou jedním z populárních způsobů poděkováním tazatele pro přijetí volno z jeho / její nabitý program pro dotazování na ctižádostivý uchazeče o zaměstnání. Mnohokrát, člověk zapomene zvýraznění důležitých úspěchů při realizaci rozhovorů. Častou chybou, ale nákladný, protože face-to-face rozhovoru dává jeden příležitost prezentovat sebe sama jako ideální kandidát pro tuto práci. Jaký lepší způsob, jak prezentovat něčí vhodnost pro práci než zvýraznit něčí úspěchy? Naštěstí, kandidáti mají možnost zapůsobit na jejich tazatelů jejich vhodnost pro práci, v souvislosti s přípravou účinné sledování rozhovor dopisy. Následující rozhovor navazující dopisy mohou pomoci objasnit bod.

Příspěvek Interview Follow-up Letter šablony

Název
Označení
Organizace
Adresa pro komunikaci
Kontaktní číslo:
E-mailová adresa

Vážený pane. / Paní. (Příjmení: *

Informace obsažené v dopise – (Most rozhovor navazuje dopisy obvykle podle stejného vzoru. Kandidát by měl osvěžit paměť na tazatele určením sám / sama. Kandidát by měl nikdy banka na tazatele paměti, protože ten by s největší pravděpodobností rozhovory desítky kandidátů na práci. Proto, vymezovat se je předpokladem i když člověk cítí, že on nebo ona vytvořila příznivý dojem na tazatele. Citovat datum, místo konání a postavení, pro které byl dotazován kandidát je také součástí procesu identifikace.

Kandidát by měl opět uvést něčí úspěchy, dovednosti a kvalifikace, které člověk může nedopatřením vynechali v průběhu rozhovoru. Kandidát by měl zajistit, že on / ona dává tazatel závažný důvod najmout uchazeče o zaměstnání. Dobrovolnictví informace o schopnosti a ochotě přemístit může také pomoci něčí příčinu.)

S pozdravem
Podpis
(Zadané jméno)

Rozhovor Follow-up Letter Sample

Název
Označení
Organizace
Adresa pro komunikaci
Kontaktní číslo:
E-mailová adresa

Vážený pane. / Paní. (Příjmení: *

To je s ohledem na pohovor na 23. listopadu ’09 pro práci Rady pro finanční plánování na společnosti XYZ. Vážím si vaší že vynaložil volno, aby rozhovor mě tak krátké době.

Je to moje přesvědčení, že práce vyžaduje jeden vybudovat spolehlivou zákaznickou základnu a tržní finančních produktů zákazníkům v závislosti na jejich rizika a návratnosti cílů. Byl jsem zaměstnán Wer Corp jako finančního plánování asistent od 23.listopadu ’05. Je to moje přesvědčení, že poté, co si vydělal Certified Financial Planner (SRP) pověření po letech přísného studium a praktické školení, já jsem silný uchazeč o práci.

Chtěl bych tímto požádat, abyste zvážili mě na pozici finančního plánování na společnosti XYZ. Jsem více než ochotný se přestěhovat a může být kontaktován na výše uvedenou adresu k dalšímu objasnění.

S pozdravem
Podpis
(Zadané jméno)

Výše uvedená šablona rozhovoru navazující dopis musí poskytly čtenáře s určitou představu o vypracování vhodného follow-up dopis. Dobrý rozhovor sledování dopis by měl mít za následek komunikaci s tazateli v stručné, ale přesné termíny, na skutečný zájem kandidáta o práci pro společnost, s níž tento rozhovor. Dobrý sledování dopis sám o sobě nemůže pomoci jednomu objevit úspěšný ve svém úsilí o uspokojení práci, ale může jít dlouhou cestu při vytváření příznivý dojem na tazatele.

Klinická Pharmacist Plat
Příležitosti letecké práce
Zámořské přepravy nákladů práce
Generální ředitel Job Description
Proč si vybrat Lékárna jako kariéru?
Lékárník Popis práce
Prezentační Nápady pro Rozhovory
Odborný pracovník Plat
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Průměrný plat pilota
Lékařské Recepční Povinnosti

Leave a Reply