Recepční Job Interview Oblečení

První dojem, který vytvoříte na tazatele je důležité, takže je důležité, aby si šaty profesionálně za rozhovor. Většina tazatelů dnes stěžují, že spousta lidí prostě neví, co na sebe na pracovní pohovor. Ty by jste slyšeli mnoho příběhů o žadateli uvedených na pohovor nošení baseballové čepice a špičatý vlasy a podle tazatelů to jsou věci, které se někdy ukáží nákladné žadatelům. Existuje mnoho kritiků, kteří se domnívají, že vývoj předsudky o žadateli jen proto, že se mu nepodařilo oblékat očekáváním, je trochu kruté a pohovoru by se měla zaměřit více na schopnosti žadatele. Ačkoli jejich bod může držet určitou váhu, ale pravda je, že tazatel se analyzovat oblečení a oblékání profesionálně, můžete velmi dobře, aby to fungovalo ve váš prospěch.

Příspěvek, za který žádáte hraje důležitou roli při určování toho, co byste měli nosit na pohovor. Některé průmysly jako módy a zábavy může dát individuální trochu vliv a umožní mu, aby pep se jeho / její oblečení, ale konzervativní podnikatelské prostředí obvykle vyžadují, abyste se oblékají formálně. Kariéru jako recepční zahrnuje setkání mnoho klientů na denní bázi, a vyžaduje, abyste byli reprezentativně za všech okolností. To je především důvod, proč může vaše oblečení mají být pod větší kontrolou během rozhovoru recepční práce.

Pro muže

Obleky
Zatímco oblékání pro rozhovor recepční pracovní místo, na sobě dvoudílný oblek s odpovídajícími kalhot je doporučeno. Gray, tmavě modrá a černá jsou některé z barev, které jsou obvykle považovány za formální, takže si můžete vybrat kterýkoli z nich.
Košile
Pokud jde o trička, měla by být s dlouhým rukávem bílé barvy košile třeba volit a měli byste se ujistit, že košile se hodí k obleku.
Kravaty
Hedvábný konzervativní kravata doplní váš šaty, ale měli byste bezpodmínečně vyvarovat jakékoli módní extrémy.
Ponožky a boty
Pokud jde o ponožky se týká, opět měli zvolit tmavou barvu a přitom zajistit, aby délka je dost dobrý na pokrytí kůži, když si sednete. Pokud jde o boty se týká, na sobě černé kožené boty, je vhodné.
Pásy
Používejte pás, který doplňuje váš celkový šaty. Opět se vyhnula příliš kreativní s barvami, a držet se černé barvy.

Pro ženy

Obleky
Je důležité, aby oblek, který se bude nosit zapadá do konzervativní atmosféře pohovoru. Držte se šedé, černé a tmavě modré.
SUKNĚ
Vyberte si sukni, která doplňuje svůj oblek, ale ujistěte se, že máte právo délky. Je vhodné zvolit sukni, která končí na kolena. Vysoké rozparky může být v módě na večírcích, ale na pohovoru můžete udělat i bez nich.
Kalhoty
Pokud nejste příliš pohodlné sukni, můžete nosit kalhoty, aby pohovoru recepční práce. Opět platí, že jít na konzervativní barvy a vybrat kalhoty, které doplňují oblek, který na sobě.
Košile
Pokud jde o trička, ženy mají více barev na výběr ve srovnání s muži, takže si můžete vybrat jakoukoliv barvu, která jde dobře s celkovou šaty, ale pamatujte, že nejsou příliš hlasité. Pokud budete vybráni pro práci, dostanete mnoho příležitostí k zobrazení vašeho šatníku sbírku, ale za rozhovor, se snaží udržet to jednoduché.
Obuv
Měli byste se pokusit, aby se zabránilo vysoké podpatky nebo bodce když se objeví na přijímací pohovor. Zkuste na sobě kůži nebo v látce boty a zajistit, že se jedná o pohodlné vejít Kulhal uvnitř výslechové místnosti je poslední věc, kterou chcete stát.
Šperky
Všichni víme, jak moc ženy milují šperky, ale s tak mnoho módních stylů přicházejí a odcházejí, možná nikdy vědět, co je přijatelné nosit v pohovoru. Takže, poradíme, aby to tak jednoduché, jak je to možné.

To byla nějaká informace o oblečení z recepční. Uspět u pohovoru vyžaduje pečlivou přípravu a to bude prospěšné, pokud budete muset strávit nějaký čas s vědomím, co by vyčleněna nosit na pohovor. Můžete dostat do kontaktu s někým z náboru oddělení dostat určitou představu o tom, jak jsou žadatelé Očekává se, že šaty na pohovor. Můžete dokonce navštívit organizaci sledovat, jak se lidé oblékali do. Na konci, rádi bychom říci, že způsob, jakým se oblékáte do hraje důležitou roli v podpoře na disk v rozhovoru. Neformální oblečení může dát tazatel off a stát práci. Pokud jsou dobře upravené a dali ve snaze na oblečení, bude to určitě vyplatí vytvořením pozitivní první dojem v mysli tazatele.

Pilot Rozsah platu
Nejlepší Odpovědi na otázky Interview
Jak Ace váš druhý Interview
Jak popsat sám sebe
Guvernér Povinnosti
Paleontolog Plat
Snadné Online práce
Generální ředitel Plat
Resumé Tipy pro bankovnictví Jobs
Jak se obléci na ošetřovatelství Interview
Právní tajemník Plat

Leave a Reply