Profesionální organizátor Plat

Profesionální organizátor je odborník, který je odpovědný za pomoc firemní a komerční klienty v organizující prostor, čas, akce, financí, a také projekty. Pokud máte ve zvyku organizovat a koordinovat, a jsou efektivně schopny navrhnout usnesení, které by splňují požadavky lidí, můžete si být úspěšný jako profesionální organizátor.

Povinnosti profesionálních organizátorů

Primární odpovědnost profesionálních organizátorů je doporučit svým klientem, trvalá řešení situací, které mohou jen zdát nemožné. Podle hodnocení klienta styl a životní úroveň, může tyto odborníky účinně přizpůsobit jeho firemní stejně jako osobní život, prolnutí dvou hladce. Klientovy požadavky může být mnoho a liší se, jako time management, plánování akcí, fyzické organizaci, domácí úpravy, atd. A profesionální organizátor má řešení pro každý problém, že klienti potřebují opravit.

Profesionální organizátoři řídit a koordinovat práce, hned od systémy kancelář podávání a lékařských záznamů do rodinného rozpočtu plánování a zařizování ložnice skříně. Pokud je firemní požadavek, tito odborníci pomáhají podnikům získat kontrolu nad časem a prostorem, snížit stres a zvýšit produktivitu tím, že se informace a myšlenky, a využívat komplexní organizační systémy. Pokud jde o celkový management, mohou některé profesionální domácí pořadatelé dokonce poskytnout návrhy domácí kutily.

Zatímco několik profesionálních organizátorů řídit, zvládnout, dohlížet, a organizovat cokoliv, jiní mají zvláštní výklenek v určité oblasti. Ti, kteří mají zvláštní výklenek obecně, raději oblast, která je důležitá pro oblasti, v nichž pracovali dříve, a tudíž mají široké znalosti a zkušenosti. Například, může ten, kdo byl v minulosti poskytovala služby v oblasti bankovnictví Specializujeme se na navrhování finančního řízení, jako je Bill placení či plánování odchodu do důchodu. Některé další speciality jsou doma nebo v kanceláři organizace, skříň skladování projektování a zařizování, přesídlení řízení, evidence a archivace systémů řízení, memorabilia navrhování, a co je nejdůležitější, čas a prostor řízení.

Profesionální organizátor Plat

Plat, že tito odborníci zobrazí, závisí na několika aspektech, jako jsou vzdělávací kvalifikaci, úroveň odborných znalostí, praxe, specializace, druhy služeb poskytovaných, tržní poptávka po ní, pověst, a umístění. Ty, které poskytují kvalitní služby, jsou pravděpodobně vydělat značné množství platu. Vzhledem k výdělku tohoto podniku, existuje mnoho lidí, kteří se chtějí stát profesionálními organizátory, nebo kdo související činnosti.

Nováčci mohou začít s hodinovou sazbou ve výši $ 14 – $ 60 za hodinu, zatímco ti s 10-19 a 20 + let zkušeností může dostat do rozsahu 24 dolarů – $ 44 a $ 18 – 58 dolarů, resp. Nejvíce preferované osoby v tomto obchodě, jsou ti, kteří mají 5-9 roky zkušeností a tyto šťastlivci mohou požadovat jak vysoce jak $ 145 za hodinu.

Na hodinovém základě (národní statistika), lze osoby samostatně výdělečně činné v této oblasti podnikání se plat mezi $ 20 – $ 60 a těch, kteří jsou najati společností mohou získat $ 11 – 50 dolarů. Plat závisí především na pověsti a kvalitě práce poskytované.

Střední plat profesionálních organizátorů je kolem 48.000 dolarů ročně. Tito jedinci s 1-4 roky zkušeností může vydělat mezi 21.000 dolarů – 50.929 dolarů. Zkušenější z nich s 5-9 roky zkušeností lze tvrdit, plat v rozmezí 37.340 dolarů – 50.868 dolarů a někdo s let 10-19 zkušenostmi v této oblasti práce může čerpat plat od 41.271 dolarů – 76.302 dolarů.

Pokud poskytnuté informace nejsou dostatečné pro podporu ambiciózní lidi, jako vy, pak víte, že vysoce účinné profesionál, který může doladit sebe nebo sebe s cílem předvídat a identifikovat svého klienta “potřeby” a přeorientovat se na každé příležitosti plnit je spolu s nebo kdykoli je to možné, jeho “chce”, bude v poptávce a déle vydrží. Tato třída odborníků, v každém odvětví, citovat jejich cenu a dostat ho bez argumentů nebo škytavku.

Základní požadavky na Stát Professional Organizer

Základními požadavky na stát profesionálním organizátorem je dobré znalosti obchodní komunikace a efektivní organizační schopnosti. Pro získání do tohoto pole, vy sami musíte žít organizovaný život a měl by mít ve zvyku dělat věci důsledně a přesně. Je lepší specializovat se na pole, které jsou nejlépe dovnitř Nicméně, musíte být připraveni na psychické a fyzické tlak, který se podílí na této práci. Také je potřeba vybrat, které bude vaše oblast provozu: rezidenční nebo komerční. Jste také povinni pochopit základy aranžování a organizování, analyzování situace, řízení času a prostor nejúčinněji, a klient psychologie a bezpečnost.

Profesionální organizátor plat je také předmětem kritérií, jako kompetence, schopnosti, a znak stejně jako vysokou úroveň zručnosti. Doufejme, že čtení výše článek, který by dostali základní představu o tom, co profesionální organizátoři jsou a jakou roli hrají.

Osobní bankéř Popis práce
Provozní ředitel Popis práce
Jaderná Pharmacist Popis práce
Klinické Pharmacist Jobs
Soud Reporter Plat
Job Interview Dress Code
Nejlepší Odpovědi na otázky Interview
Nejvyšší placených ředitelů
Jak se obléci na ošetřovatelství Interview
Bounty Hunter Plat
Profesionální organizátor Plat

Leave a Reply