Příležitosti letecké práce

Odvětví letecké dopravy, … dobře, omlouvám se nazvat jako “odvětví”, protože je to už jen odvětví nebo oblastí. Spíše, to se vyvinulo jako “výrobní odvětví” v průběhu let. Důvodem je nárůst v globální ekonomice, obchodní příležitosti a navíc růst v odvětví cestovního ruchu. Mnoho malých leteckých společností vstoupil do tohoto obchodu a přispěly k růstu v leteckém průmyslu. Letecké společnosti, dnes se uvolnilo činnost cestování do míst, které byly doposud nepřístupné nebo trvalo několik dní, aby se dostanete lodí. Takových destinacích teď přišli blíž a lze dotknout během několika hodin. Kromě toho zařízení světové úrovně, že letecké společnosti poskytují, dělali jim spolehlivým režim zámoří i vnitrostátní doprava.

Pracovní příležitosti v odvětví letecké dopravy

Existuje mnoho pracovních příležitostí v odvětví letecké dopravy, jediná věc je, že ať jste připraveni na ně! V letecké práce vyžadují dlouhé pracovní doby v hlavní sezóně, tvrdou práci a trpělivost pro další rozvoj.

Palubní průvodčí: Nejvíce “poptávky” práci v leteckém průmyslu je palubní průvodčí. Nejdůležitější dílo posádek letadel je starat se o cestující, odpovídat na jejich dotazy a zaměřit se na jejich potřeby, sloužící občerstvení, nápoje a jídla pro cestující, použití první pomoci, pokud nastane situace, atd. Chcete-li se stát kvalifikovaným kabiny Posádka, musíte získat osvědčení pro něj. K tomu, můžete se připojit ústavy, které provádějí kurzy pro letecké hostesek a letových důvěrníků. Tyto kurzy jsou vlak a ženicha vás na letecký průmysl a doba trvání těchto kurzů je obvykle 1 rok nebo někdy i víc než to. Kritéria způsobilosti pro tyto kurzy je vyšší certifikát sekundární nebo ekvivalentní. Většina lidí si myslí, že pracovní místa palubní průvodčí jsou většinou určeny pro ženy a muži nemají dostatek příležitostí v něm! Nicméně bych částečně souhlasit, neboť každý letecká společnost vyžaduje letu kapitány, a proto existuje dostatek profesních příležitostí pro muže příliš.

Ticketing jednatele: Dalším důležitým pracovní místo v odvětví letecké dopravy je jízdenek výkonný práce. Tato práce se zabývá především přípravou trasy pro cestující, vytváří PNR (Passenger Name Record), vydávání PTA (Prepaid Ticket Advice) a vydávání letenek. Ale tohle všechno není možné, pokud jsou řádně vyškoleni v něm a mít znalosti z leteckých kódů, město kódy, letištní kódy, lístků pravidel a předpisů, výpočet jízdného postup a techniky, použití PAT (Passenger Air Tarif) atd. Nicméně, pokud chcete pokračovat kariéru jako manažer prodeje jízdenek, musíte vyplnit alespoň nadace jízdenek kurz pod taktovkou IATA (International Air Transport Association). To je šestiměsíční kurz a kritéria způsobilosti je mít vyšší sekundární certifikát nebo jeho ekvivalent. Můžete surfovat na internetu zjistit, IATA uznávanou institutu v vašem městě dirigování kurzy pro prodej jízdenek.

Domácí Piloti: No, další vysoce placené pracovní příležitosti v odvětví letecké dopravy jsou pilotní jobs. Ačkoli jejich mzdové stupnice jsou vysoké, musí pracovat dlouhé hodiny a jsou považovány za vysoce odpovědné zaměstnanci. Existuje mnoho letecké školy, které nabízejí kurzy, aby se stal schváleným i dobře vycvičené piloty. Nicméně, tyto kurzy jsou poměrně drahé, a proto nelze najít mnoho lidí bude pro tuto kariéru.

Airport Jobs: Další dobrou kariéru v průmyslu letecké je letiště pracovních míst. Letiště jsou obrovské a frekventovaných místech a letištní orgány průběžně vyžadují najímat zaměstnance pro efektivní práci na letištích. Kariérní možnosti na letišti jsou imigrační úředníci, hodnocení vztah vedení, lobby manažeři, celníci, řídící letového provozu atd. Airlines příliš nábor lidi a poslat je na svých letištních úřadů se pomáhat lidem na rezervace vstupenek, zrušení, náhrady, s nimiž se stížností zákazníků a zajistit lepší služby zákazníkům. Pokračovat v kariéře v některém z letištních míst, budete muset podstoupit řádné letiště školení a znát všechny důležité postupy týkající se vašeho zaměstnání.

To jsou některé z nejčastějších leteckých prací. Doufejme, že musíte mít nápad z několika pracovních příležitostí, které můžete využít při práci pro letecké společnosti. Takže jděte do toho a přejeme Vám prosperující kariéru!

Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Místa, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Jak popsat sám sebe
Job Interview: Oblékání úspěšně
Jak se stát Medical Receptionist
Jak se připravit na druhý pohovor
Kariéra v oblasti investičního bankovnictví
Známky dobrý rozhovor
Jaderná Pharmacist Plat
Snadný způsob, jak najít práci
Federální Air Marshal Plat

Leave a Reply