Právní tajemník Plat

Pracoval jsem jako právní asistentka pro více než 20 let a pokud moje práce se týká, jsem přesvědčen, že je to jeden z nejlepších sekretářské pozice lze doufat. Výdělku z právní asistentka je slušná a tam je vždy poptávka po soudní tajemníci. I pokročilé, aby se stal koncipientku poté, co byl právní sekretářka na dva roky. Můj plat je od té doby, se zvýšil o 20%, i když jsem nikdy vzal Asistent kurz. Dva roky praxe jako právní asistentka mi pomohla nesmírně a já jsem byl povýšen na této práci podle mého senior právník.

Právníci a odborníci v oblasti práva mají nepřeberné množství úkolů a povinností ke klice. Den v životě úspěšného právníka se naplní hektický rozvrh a setkání. Vzhledem k tomu, jednotlivec nemůže zvládnout všechny možné detaily a dělat více věcí najednou všechny možné práce, on / ona potřebuje kvalifikované lidi, kteří mohou spravovat různé důležité aspekty vztahující se k jeho / její práci.

Každý právník musí, v určité fázi své kariéry, najmout právní sekretářky, které mohou pomoci je pro díla týkající se jejich oboru. V posledních letech, kdy zákon pole získal uznání jako jeden z nejvíce renomovaných a úspěšnou kariéru v USA, potřeba práva sekretářky také zvýšil.

Být právní sekretářka, když nemůže vyžadovat znalosti jako absolventy statických, jsou právní sekretářky měl mít dobré znalosti o vládních a soudních řízení. Tento článek popisuje své čtenáře o parametry, které mají vliv na stanovení práva sekretářka plat.

Právní tajemník Průměrná mzda

Tam je obecně mylná představa, že asistentka a právní sekretářka získat stejný plat. Faktem je, že i když asistenti nebo asistenti právník sdílejí některé stejné povinnosti, nemohou vydělat stejné a jejich dosažené vzdělání se mohou lišit výrazně.

Zatímco právní sekretářky nemusí mít rozsáhlé tituly v právních subjektů, asistenti mají bakalářský nebo společníky titul v koncipientku studií. V prvních letech, plat právní asistentka, stejně jako pro různé jiné práce, je méně a mohou dělat kolem US 30.000 dolar ročně. Dominantně, plat právní asistentka závisí na následujících faktorech:
Pracovní zkušenosti
Vzdělávací Kvalifikace
Typ zaměstnavatele
Velikost zaměstnavatele
Zeměpisná poloha

S vynikající správních dovedností, mohou být právnické sekretářky velet velmi dobré platy a mohou pracovat se špičkovými advokátními kancelářemi. Právníci velkých firem obecně, aby lidé, kteří mohou spravovat své účty a také připravit právní dokumenty vztahující se k jejich finance.

Obecně platí, že čím menší firma je, že menší bude plat měřítko právní asistentka. Platy v prvních letech se očekává, že bude velmi méně. Po několika letech praxe, lze pracovat s většími firmami byly existují různé pracovní příležitosti. Větší firmy poskytují zdravotní kryty pojištěním je pojištění, 401 (k) shoda a roční bonusy.

Právní sekretářky s pracovní zkušenosti z více než rok a méně než čtyři roky může vydělat kdekoliv mezi US $ 30,000 US $ 45,000. Právní sekretářky, které mají pracovní zkušenosti mezi pět až devět rok vydělat plat asi US 38.000 dolar na US 54.000 dolar. S 20 a více let praxe, mohou soudní tajemníci vydělat kdekoliv mezi US 36.000 dolar na US $ 60,000.

Plat právní asistentka, jak můžeme vidět, průměry blízko asi US $ 50,000 a se zvýšením pracovních zkušeností, lze zvýšit svůj potenciál výdělku. Dokončení osvědčení programů v právních sekretářka děl, může pomoci jednotlivci zvýšit rozsah lepších pracovních příležitostí a následně vyšší platy.

Zaměřením pozornosti na vaše řeč může zlomit, nebo pohovoru
Návaznost Call Po rozhovoru
Job Interview: Oblékání úspěšně
Školní Bus Driver Plat
Tipy pro Uplatnění pro zaměstnanost v nemocnici
Lékařské recepční Plat
Investice Banker Popis práce
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Genetik Plat
Lékárník nástupní plat

Leave a Reply