Právní tajemník Plat

Pracoval jsem jako právní asistentka pro více než 20 let a pokud moje práce se týká, jsem přesvědčen, že je to jeden z nejlepších sekretářské pozice lze doufat. Výdělku z právní asistentka je slušná a tam je vždy poptávka po soudní tajemníci. I pokročilé, aby se stal koncipientku poté, co byl právní sekretářka na dva roky. Můj plat je od té doby, se zvýšil o 20%, i když jsem nikdy vzal Asistent kurz. Dva roky praxe jako právní asistentka mi pomohla nesmírně a já jsem byl povýšen na této práci podle mého senior právník.

Právníci a odborníci v oblasti práva mají nepřeberné množství úkolů a povinností ke klice. Den v životě úspěšného právníka se naplní hektický rozvrh a setkání. Vzhledem k tomu, jednotlivec nemůže zvládnout všechny možné detaily a dělat více věcí najednou všechny možné práce, on / ona potřebuje kvalifikované lidi, kteří mohou spravovat různé důležité aspekty vztahující se k jeho / její práci.

Každý právník musí, v určité fázi své kariéry, najmout právní sekretářky, které mohou pomoci je pro díla týkající se jejich oboru. V posledních letech, kdy zákon pole získal uznání jako jeden z nejvíce renomovaných a úspěšnou kariéru v USA, potřeba práva sekretářky také zvýšil.

Být právní sekretářka, když nemůže vyžadovat znalosti jako absolventy statických, jsou právní sekretářky měl mít dobré znalosti o vládních a soudních řízení. Tento článek popisuje své čtenáře o parametry, které mají vliv na stanovení práva sekretářka plat.

Právní tajemník Průměrná mzda

Tam je obecně mylná představa, že asistentka a právní sekretářka získat stejný plat. Faktem je, že i když asistenti nebo asistenti právník sdílejí některé stejné povinnosti, nemohou vydělat stejné a jejich dosažené vzdělání se mohou lišit výrazně.

Zatímco právní sekretářky nemusí mít rozsáhlé tituly v právních subjektů, asistenti mají bakalářský nebo společníky titul v koncipientku studií. V prvních letech, plat právní asistentka, stejně jako pro různé jiné práce, je méně a mohou dělat kolem US 30.000 dolar ročně. Dominantně, plat právní asistentka závisí na následujících faktorech:
Pracovní zkušenosti
Vzdělávací Kvalifikace
Typ zaměstnavatele
Velikost zaměstnavatele
Zeměpisná poloha

S vynikající správních dovedností, mohou být právnické sekretářky velet velmi dobré platy a mohou pracovat se špičkovými advokátními kancelářemi. Právníci velkých firem obecně, aby lidé, kteří mohou spravovat své účty a také připravit právní dokumenty vztahující se k jejich finance.

Obecně platí, že čím menší firma je, že menší bude plat měřítko právní asistentka. Platy v prvních letech se očekává, že bude velmi méně. Po několika letech praxe, lze pracovat s většími firmami byly existují různé pracovní příležitosti. Větší firmy poskytují zdravotní kryty pojištěním je pojištění, 401 (k) shoda a roční bonusy.

Právní sekretářky s pracovní zkušenosti z více než rok a méně než čtyři roky může vydělat kdekoliv mezi US $ 30,000 US $ 45,000. Právní sekretářky, které mají pracovní zkušenosti mezi pět až devět rok vydělat plat asi US 38.000 dolar na US 54.000 dolar. S 20 a více let praxe, mohou soudní tajemníci vydělat kdekoliv mezi US 36.000 dolar na US $ 60,000.

Plat právní asistentka, jak můžeme vidět, průměry blízko asi US $ 50,000 a se zvýšením pracovních zkušeností, lze zvýšit svůj potenciál výdělku. Dokončení osvědčení programů v právních sekretářka děl, může pomoci jednotlivci zvýšit rozsah lepších pracovních příležitostí a následně vyšší platy.

Kompetencí Based Rozhovory
Investiční bankéř Rozsah platu
Profesionální organizátor Plat
Hledání zaměstnání po škole
Co nosit na pohovor?
Jak ukončit pracovní pohovor
Pilot Rozsah platu
MBA Plat
Job Interview Tipy Příprava
Airport Security Jobs
Online Jobs pro teenagery

Leave a Reply