Práce v nemocnicích bez míry

Podle Spojených států ministerstvo práce – Úřad statistiky práce, bude zdravotnický průmysl generuje více než 3 miliony nových pracovních míst mezi 2008 a 2018 a nejrychleji rostoucích živnostech v Americe bude jednat o zdravotní péči související. Růst tohoto odvětví je s laskavým svolením stárnutí příslušníci poválečné generace. Některé z nejlepších platebních míst lze nalézt v tomto odvětví. Pokud máte někoho, kdo chce udělat kariéru v tomto oboru, pak bychom vám říct, že to je jedno pole, kde pracovníci jsou vždy v poptávce a můžete velmi snadno chytit entry-level práci. Můžete se podívat na možnosti postupu jako kariérní vyhlídky jsou světlé v tomto odvětví.

Jobs nabídl pro jednotlivce, kteří nemají vysokoškolské vzdělání většinou nezahrnují interakci s pacienty. Tyto vstupní úrovně práce může být myšlenka jako back-end pracovních míst zdravotnického průmyslu. Nemocnice potřebují osoby, které mohou pomoci v běhu do nemocnice hladce, a to je místo, kde můžete zakročit

Lékařské Billers / kodéry
Lékařské billers a kodéry jsou odpovědné za vedení evidence o pacientovi, který zahrnuje vyplňování formulářů na pojistná plnění, pojištění a osad. Oni zdokumentovat každou transakci, která se koná mezi pojištění agenturou a nemocnice a jsou odpovědné za řádné vyplácení plateb. Lékařské billers / kodéry jsou buď zaměstnáni v nemocnicích nebo mohou také pracovat z domova. Ačkoli lékařské billers nemusí mít vysokoškolský titul, zaměstnavatelé dávají přednost žadatelům, kteří absolvovali lékařskou fakturační a certifikační program. Průměrná měsíční mzda zdravotnických billers / kodéry v rozmezí $ 30,000 $ 40,000.

Lékařské Recepční
Lékařské recepční jsou prvním bodem kontaktu mezi pacientem a nemocnicí. Práce role zdravotnického recepční zahrnuje odpovědi na dotazy pacientů a jejich příbuzných, přepojení hovoru na pravé oddělení a stanovení schůzky pacientů. Lékařské recepční pracovat v prostředí, které vyžaduje značnou míru interakce se zákazníky, a to jak přímo, tak po telefonu. Proto jsou nutné být trpělivý a zdvořilý s výbornou velení nad jazyka. Stát se lékařské recepční nevyžaduje titul jako takový, ale efektivní komunikační dovednosti, příjemné vystupování a předchozí zkušenosti jako recepční může dát podnět k kariérní vyhlídky. Průměrný plat lékařské recepční je v rozmezí $ 25,000 $ 30,000.

Lékařské transcriptionists
Lékařské transcriptionists nebo MTS poslouchat audio nahrávek pořízených lékaři a lékaři a přeložit je do gramaticky správných korespondencí a lékařských zpráv. Oni si poslechnout tyto nahrávky přes sluchátka a poté zadejte text ve standardní formě, takže to může být přidán k pacientově spisu. Lékařské transcriptionists hrají důležitou roli v přípravě dokumenty vztahující se k vyšetření zdravotního stavu, recepty, pitvy a tyto dokumenty staly součástí pacienta je lékařská historie. Většina MTs zaměstnán s nemocnicemi dokončili jeden rok lékařské transcriptionist programy. Průměrný plat MTs je v rozmezí $ 30.000 35.000 dolarů ročně.

Lékařské Asistenti
Lékařské asistenti jsou jedinci, kteří pomáhají lékařům a lékaři při provádění každodenních úkolů v nemocnici. Některé z úkolů a povinností lékařský asistent jsou plánování schůzky, pomáhá pacientům s jejich dotazy, pomáhá udržovat záznamy, odepsat pacientovu anamnézu, hledá po zdanění a pojistné nároky, atd. Náplň práce zdravotnických asistentů je druhový a jejich cla závisí na nemocnici, že pracujete. Průměrná měsíční mzda zdravotnických asistentů je v rozmezí $ 30,000 35.000 dolarů.

Odborné Sestry
Pokud jste ctižádostivý sestra a chcete získat první ruky o ošetřovatelské práci, pak můžete zkusit pracovat jako odborné zdravotní sestra. Musíte dokončit jeden rok tréninkový program po dokončení, které byste stala licencí odborného sestra (LVN) nebo licencí Praktická sestra (LPN). Práce role LVN je podobný jako registrovaná zdravotní sestra a zahrnuje činnosti, jako je sledování pokroku pacientů, zajištění toho, že užíváte léky na čas, sbírání laboratorních vzorků atd. Průměrný plat odborných zdravotních sester je v rozmezí 35.000 dolarů na $ 45,000.

Jak již bylo zmíněno, zdravotnický průmysl je vše nastaveno na boom v příštích letech a bude poskytovat mnoho příležitostí k růstu, aby zaměstnaných osob v tomto odvětví. Pokud se díváte na kariéru v tomto odvětví, a nemají vysokoškolské vzdělání, nyní je nejlepší čas připojit se jako s několika lety zkušeností, budete mít nárok na četné příležitosti kariérního růstu.

Jak Ace váš druhý Interview
Otázky telefonickém rozhovoru
Investice Banker Popis práce
Soudce Plat
Komerční Pilot Plat
Pilot Rozsah platu
Jak najít práci Fast
Behavioral Rozhovory
Car Salesman Plat
Geofyzik Plat
Farmakolog Plat

Leave a Reply