Práce pilot vrtulníku

K dispozici je dobře známý rčení, že má již na kolech v oblasti letectví, a to jde takhle, “Jakmile se rozhodnete letět vrtulník, budete pravděpodobně nikdy nevrátí do pevné křídlo”. Toto rčení je pravda ve většině případů, protože většina lidí, kteří jdou v pro pevné křídlo způsobem života bude vždy skončí touhu po něčem, co jim poskytuje větší svobodu jako Rotary křídla létání. Existuje několik míst, které jsou vzrušující, zajímavé a podnětné v leteckém průmyslu. Jedním z takových zaměstnání má vrtulníku pilot. Většina piloti vrtulníků, zamilovat létání vrtulník a bych nevyměnil svou práci pro jiné kariéru v létání podnikání.

Příležitosti k dispozici pro nahoru a nadcházející piloti vrtulníků jsou dnes více než zralé. Kdysi dávno, v tomto poli byl plný s piloty vietnamské války války, která absolutně žádné úmysly opouštějí své zaměstnání. Nicméně, tato čísla se zmenšoval od té doby z důvodu věku faktorů a samozřejmě, vábení odchodu do důchodu. Většina firem jsou neustále hledá nové a talent pilotů na volná pracovní místa, které sahají od vrtulníků výletů k ropě podporu.

V minulosti, celkový čas potřebný pro zaměstnanost byl přibližně 3000 hodin. Nicméně, v těchto dnech, se lhůta byla oholenou se drasticky sníží na 500 hodin v extrémních případech! v takových pøípadech Musíte se zeptat sami sebe, proč začínající vrtulníků piloti nejsou poškodí dveře získat pracovní místa svého snu, protože požadavky jsou tak velké. Odpověď na tuto otázku je jednoduchá – aby se stal obchodovatelné pilot, stále musíte odvést v této oblasti.

Stejně jako u většiny ostatních oborů, provozovatelé chtějí, aby jejich pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní, aby se uchazeč o zaměstnání, se vám zdá, že přitažlivější vrtulníků operátory, pokud by jste měli více času. Jiný platný a vynikající bodem je vybudovat čas v letadle u respektovaného jména. Enstrom, Hiller, Schweizer, Hughes a Bell jsou všichni dobře-známá jména v leteckém průmyslu.

Plánování, které se podílí, aby se stal profesionálním pilotem vrtulníku není jednoduchá – vyžaduje spoustu výzkumu, studie, logiky a pozorování průmyslových potřeb. Pojďme se podívat na některé z možných pilotních míst, kde si můžete udělat svou značku.

Jaké práce jsou k dispozici pro aspirující piloty vrtulníků?
Když se mluví o vrtulník letí, existuje mnoho možností, vrtulník pilotní zaměstnanosti pro začínající piloty. Zde jsou některé z nich:
Letecké fotografie
Existuje mnoho komerčních organizací hledají se pro piloty vrtulníků na projekty, které zahrnují, letecké snímkování. Tito piloti by měli mít možnost cestovat po celé zemi, a mohou být po celé měsíce na konci.

Elektronické Media
Existuje spousta míst v oblasti televize a rozhlas piloty vrtulníků. Novinky stanice vyžadují piloty vrtulníků, kteří mohou pokrýt aktuální novinky, stejně jako high-speed chase vyskytující se na dálnici. Tito piloti pomoc při shromažďování zpráv pro rozhlas a televizi, stejně pomoci uskutečnit letecké fotografování pro mini-série, stejně jako filmy.

Orgány činné v trestním řízení
Policie je vždy na pozoru pro dobré piloty vrtulníků. Tito piloti musí dodržovat nebo sledovat podezřelé aerially. Mnohokrát, piloti vrtulníků z oddělení policie se podílí na pátrací a záchranné operace stejně. Jeden může najít i otvory pro piloty vrtulníků s bezpečnostními dodavateli.

Požární
Existuje mnoho hasičských sborů po celém světě, kteří používají vrtulníky při požáru. These vrtulníků piloti potřebují k přepravě hasičů na mrakodrapy či apartmánech dosáhnout oheň rychle. Tito piloti také pomoci při záchraně osob přilepená na terase nebo oken výškových budov.

Search and Rescue
V případě přírodních nebo člověkem způsobených pohrom, vyhledávání a piloti záchranných vrtulníků jsou neopěvovaní hrdinové. Berou riziko a vznášet nad nebezpečných terénů a pomoci zachránit lidi i zvířata v některých případech od jisté smrti.

Vojenští piloti
Vojenští piloti jsou některé z mála šťastných pilotů, kteří mohou létat některé z nejvyspělejších vrtulníků na světě. Nicméně, je ve vojenských volání po jiném způsobu života a požadavkům. Nejen, že armáda pomáhá add zážitek z létání svůj životopis a otevřít další cesty, když se rozhodnete pro civilní službu.

Pilot instruktor
Aby se učit nové aspiranty, jak létat vrtulník, tam je obrovská poptávka po schopných instruktorů. To není snadný úkol učit někoho umění z létání. Pokud máte dovednost trvá naučit amatérský pilot se obrátit na profesionální pilot vrtulníku, poté jako instruktor ukáže, že je nejlepší práce pro Vás.

Ambulance Pilot
Piloti vrtulníků mohou pomoci obětem nehod spěch či pacienty do nemocnice ve svých létajících strojů. Piloti vrtulníků vyřezat výklenek v oblasti EMS tím, že pomáhá pacientům lékařskou péči v nemocnici. Úkolem stát sanitka pilot je plný adrenalinu okamžiky stejně jako nesmírně uspokojivé, jelikož nepřímo pomůžeš zachránit život nebo více.

Při výběru vrtulník letí jako profesní dráhu, je vhodné nejprve mluvit s ostatními piloty vrtulníků, kteří mají zkušenosti v této oblasti. Můžete pak sledovat, zda tento typ létání, je vaše věc. Stejně jako u všech obchodních, by se stěhovat do manažerské pozice vyžadují zvýšenou mzdu av některých případech dobré výhody.

Doslovně vzato, existují prakticky tisíce pilotů, kteří jsou si navzájem konkurují ve vrtulníku průmyslu a průmyslu vyžaduje pro tisíce a tisíce letových hodin, protože ze zkušeností, aby vám dost dobrý pro tuto práci. Tak, to je moudré očekávat nejméně pět až desítky let na nízké mzdy, než budete moci dokonce myslet kvalifikaci na letecké kariéry. Na druhé straně, bude rokem nebo více udělat vysoce kvalifikovaný kandidát pro offshore létání.

Se stává vrtulníku pilot dobrá volba povolání? Ano, to rozhodně není. Existuje mnoho piloti letadel obrací k helikoptéře létání práci, která je více stabilní a schopnost udržet létání, i když jste překročili 60. To je vrtulník pilotovat vzrušující kariéru.

Bounty Hunter Plat
COO Popis práce
Co vzít s sebou na pohovor
Job Interview: Oblékání úspěšně
Výkonný ředitel Náplň práce
Jak najít práci
Soudce Plat
Snadné Online práce
Google Online Jobs-legitimní, nebo podvod?
Chemik Popis práce
Rozhovor Nedostatky