Požadavky letuška

Odvětví letecké dopravy roste rychlým tempem a podle odborníků v oboru, je růst bude pokračovat iv nadcházejících letech. Vzhledem k této silnému růstu, toto odvětví letectví vytváří dostatek pracovních příležitostí a pracovních míst letuška jsou považovány za velmi prestižní a náročné. Než budeme diskutovat o profesních potřeb, dejte nám diskem, proč bychom měli vzít v úvahu stále letuška.

Jak se stát Air Hostess

Uchazeči by měli vědět o kariérní potřeby a omezení, aby mohli křídou z plánu splnit svůj sen. Vysoká škola diplom je minimální vzdělávací kvalifikace. Nicméně, často jsou uchazeči, kteří absolvovali vysokou školu poskytnuta první preferenci renomovaných mezinárodních leteckých linek. V oboru masové komunikace, psychologie by být výhodou. Letuška musí mít FAA certifikace, který je závazný pro všechny letušky spolu s vlastnostmi jako je dobré dovednosti na pracovišti komunikace, znalosti, hovoří plynně anglicky, věděli nějaké cizí jazyky, slušných a slušného chování, atd. Můžete získat FAA certifikace, pouze pokud vám kompletní vzdělávací obsah, jako jsou jednání s terorismem, poskytování první pomoci, školení v zacházení s ohněm a vodou přežití a vědět, jak úspěšně provozovat nouzové materiálů nebo zařízení.

Mezi požadavky patří také bytí věkové skupině sedmnáct až dvacet pět roky a má dobrou povahu, přítomnost mysli a interpersonální dovednosti. Pokud vyplníte diplom v letectví, se dozvíte všechny funkce spolu s pravidly země celní a předpisy. Doba trvání školení může být od šesti měsíců do jednoho a půl roku. Je také důležité mít dobrý zrak a splňují výšku a hmotnost normami stanovenými různých leteckých společností. Tvrdá práce a trpělivost jsou velmi důležité. Připravenost pracovat na lichých hodinách dne o víkendech a svátcích je také nutností.

Popis práce

Air hostesky říct cestujícím bezpečnostní pravidla a předpisy pro bezpečné létání. Pomáhají cestující na sobě bezpečnostní pásy při vzletu a přistání letadla a zajistit jejich pohodlí a ujistěte se, že se cítí dobře. Poskytování cestující s občerstvením, nápoji, polštáře a přikrývky je také jedním z jejich povinností. Jsou vyškoleni pro používání první pomoc, která pomáhá vypořádat se s zranění. Kontrola vstupenek, pomáhá cestující najít svá místa a udržet své věci bezpečným způsobem jsou také úkoly, které plní letušek. Tak, že zajistí, že všichni lidé mají jemné cestování zážitek.

Platy

Podle průzkumu, střední plat pro letecké hostesky je kolem US $ 40,000. Nicméně, se zkušenostmi, můžete si vydělat až US 60.000 dolar ročně. Plat pro nováčky může být něco mezi US 16.000 dolar na US 22.000 dolar. Dostávají také výhody, požitky, a zdravotní a zařízení životního pojištění.

Tak kariéru jako hostitelka vzduchu je opravdu vděčná. Nicméně, pouze ty, které se zájmem, aby se stal jeden bude uspět v tomto okouzlujícím kariéře.

Behavioral Rozhovory
Elektronická Technik Plat
Průměrný plat pilota
Jak se připravit na druhý pohovor
Kompetencí Based Rozhovory
Bank Teller Rozsah platu
Generální ředitel Job Description
Jaderná Pharmacist Plat
Life Coach Plat
Platy státní zaměstnanec
MBA Plat

Leave a Reply