Pilot Rozsah platu

Mezi various letecké práce, práce z pilota je jedním z nejnáročnějších a populární pracovních míst. Piloti jsou vyškolení profesionálové, kteří jsou poskytovány s licencí létat letadla a vrtulníky, aby přepravu zboží, služby a cestující z jednoho místa na druhé. Chcete se stát pilotem, je potřeba, aby si trénovali pod vládní registrované pilotního vzdělávacího zařízení, které předává školení pro značnou dobu a pak dává licenci, která umožňuje individuální vstoupit do pilotního povolání. Existuje mnoho typů pilotů, kromě obecně známých letounu pilotů (které dopravují cestující) a piloti vrtulníků (které létají vrtulníky vlastnictví velkých obchodních magnátů). Komerční, zemědělství a vojenské odvětví také potřebovat piloty pro dokončení různých úkolů.

Vydělávat Potenciál piloty
Platové rozpětí je většinou rozhoduje vyjednávací dohoda mezi orgány letecké správy, vládních pravidel a předpisů, a Výbor jménem pilotů. Na základě jednání mezi těmito třemi stranami, standardní je nastavena a podle některých pevné pravidlo, jako je počet hodin, pilot je létání a další parametry, je stanovena mzda.

Helicopter Pilot
Plat pilot vrtulníku je obvykle mezi $ 70,000 k 105,000 dolar. V průměru, plat je blízko o $ 80,000.

Airline Pilot
Piloti letadel dopravu cestujících z jednoho místa na druhé. Mnoho špičkových značek v USA byly platit jejich piloti letadel, platy tak nízké, jak $ 50,000 a vysoké jako 160.000 dolarů ročně, v závislosti na létání zkušenosti a technické odbornosti pilota.

Komerční Pilot
Obchodní piloti Převoz zboží a jiné výrobky společností do různých destinací. Často, oni jsou také nutné při přenosu osob z jednoho místa na druhé. Platové rozpětí obchodního pilota se obvykle pohybuje mezi $ 30,000 130.000 dolarů ročně.

Zemědělství Pilot
Zemědělství piloti letadla, které jsou nutné k vodě a oplodnit plodiny. Zemědělské pilot obvykle vydělává 40.000 dolarů ročně, kromě 50 dolarů za každou hodinu létání. Vzhledem k tomu, zemědělské piloti získat zkušenost 3 – 4 roky, mohou vydělat 50.000 dolarů ročně plus $ 75 – $ 100 za hodinu létání. Zemědělské pilot létá mezi 500 až 1000 hodin ročně.

Vojenská Pilot
Vojenský pilot je zaměstnán různými obrannými oddělení vlády Spojených států (jako je armáda, námořnictvo, letectvo, námořní pěchota, National Guard, pobřežní hlídky a rezervy). Vojenské piloti jsou cvičeni, aby letadla, od malých turbo letadel, vrtulníků, letadel stíhačka, malých letadel výkonných proudových a často velkých letadel. Plat vojenský pilot se obvykle pohybuje mezi 21.000 dolarů na 99.000 dolarů ročně.

Corporate Pilot
Téměř polovina společností v USA mají aktivní letu oddělení. Firemní letectví představuje téměř 75% z letecké cestování a firemní piloti jsou odpovědné za přepravu obchodní hlavy, vedoucích pracovníků a firemních hlavounů v různých zemích pro setkání a obchodních návrhů. Plat firemní pilota závisí na složitosti letadla pilot letí. Komplexní letadla, které vyžadují hodně technických znalostí, příkaz vyšší platy (průměr $ 100.000) a pro létání jednoduchých letadel, nástupní plat je 60.000 dolarů. Kapitáni a první důstojníci jsou dva typy pilotů, které jsou požadovány v podnikových lety. Každý let musí být nápomocen prvního důstojníka. Plat pro firemní piloty povýšen na kapitána řad je mezi 41.000 dolar (původně) na 130.000 dolarů. V první důstojníci s mnohem menší technické odbornosti může vydělat mezi 21.000 dolarů na $ 100,000.

Letecký průmysl se často prochází mnoha vzestupy a pády, nicméně, poptávka po profesionály piloty je vždy vysoká. Podle amerického vládního výzkumu, se očekává, že téměř 14.000 piloti budou muset v USA do konce roku 2016. Takže, viděl vyhlídky leteckého odvětví, je to lukrativní volbou pro studenty, kteří usilují, aby se stal piloty. Zápis v akreditovaném pilotního vzdělávacího institutu je prvním krokem směrem k realizaci snu být pilot. Plat se mění každý rok ekonomiky kolísavé kvůli cen ropy a ostatních finančních faktorů, nicméně, tyto faktory jsou druhotné, protože celý svět je ovlivněna podobnými problémy, takže pokud máte vášeň létat, začít hned! Všechno nejlepší!

Tvůrčí psaní práce online
Kariéra v oblasti investičního bankovnictví
Navazující Letter Po rozhovoru
Základní Techniky pohovorů
Rozhovor Tipy pro zdravotní sestry
Nejlepší Online Jobs pro studenty
Legitimní Online Jobs
Jak popsat sám sebe
Rozhovor Follow-up Letter
Tipy telefonického rozhovoru
Jak odmítnout nabídku práce

Leave a Reply