Paleontolog Plat

Paleontologie odkazuje na studii fosílií. Fosílie jakékoliv známky formuláře života pat like mušle, kosti, stezkách nebo stop, které by mohly být zachována. Paleontologist studuje tyto předem historické stopy s cílem pokusit se obnovit historii naší planety. Existují lidé, zmatený mezi paleontologii a archeologii, ale základní rozdíl spočívá v tom, že politika se zabývá pouze přírodních útvarů na zemi a ne umělá artefaktů. Typické pracovní místa pro paleontology zahrnovat práci ve ropného průmyslu, výuka v geologii oddělení na vysokých školách nebo pracovat v muzeu na rozdíl od běžné práce v terénu.

Vzdělávací Kvalifikace pro paleontolog

Chcete-li získat vstup do paleontologii, jeden musí mít magisterský titul v vědě země nebo geologie. Bakalářský titul v těchto studijních oborech jsou přijímány na některých místech, jak se dostat k entry-level práci, ale to je vždy vhodné provést magisterský program získat dobrou entry-level práci. Pro lidi, kteří hledají práci u high-end ústavu vědecká úroveň, nebo pracuje jako profesor na univerzitě, je důležité, aby si Ph.D.

Osoba která aspiruje stát paleontolog bude muset zvládnout studijní obor klasické geologie, která zahrnuje témata jako petrologie, mineralogie, strukturální geologie a paleontologie. Uchazeči vzdělání v jiných oblastech vědy, jako je chemie, biologie, techniky nebo fyziky by měly zajistit, že některé oblasti jejich ročníkové práce zahrnuje geologie související předměty.

Kromě nezbytných kvalifikací, aby se stal paleontolog, existuje několik dalších dovedností a kvalit aspirant musí mít. Jeden by měl mít rozsáhlé znalosti v oblasti digitálního mapování, počítačové modelování, vzdálené odesílání a analýza dat. Existuje jen velmi málo zaměstnavatelů, kteří dávají přednost kandidáty s praxí v oboru, a proto bude vždy pomůže získat tolik zkušenosti z praxe jak je to možné, přičemž sleduje akademický. Další potřebné dovednosti zahrnují dobré písemné a ústní komunikační dovednosti, znalosti o několika cizích jazyků a schopnost přemýšlet v logickým způsobem analyzovat zjištění. Práce se může stát fyzicky náročné vzhledem k rozsáhlé terénní vykonanou práci.

Paleontolog popisu práce

Obnovení vzorek zkamenělin a jejich zatřídění podle jejich pravděpodobného věku a botanické rodiny, které patří.
Studium zkamenělé pozůstatky objevené v geologických formacích a sledování jejich vývoje a minulých životů rozvoj.
Organizování vědeckých výlety k odstranění a studovat fosilní skalní útvary.
Může se specializují na studium zkamenělých rostlin nebo mikroorganismů.
Příprava spisy založené na zjištění pro budoucí studium nebo pomoci najít přírodní zdroje, jako je fosilních paliv.

Nejsou žádné rutinní pracovní doba nebo pracovní dny pro paleontology, protože mohou být použity v různých nastaveních. Měly by mít schopnost přizpůsobit se různým situacím a pracovních podmínek, až jeden den mohou být mimo pro práci v terénu a na další den pracovního interiéru.

Jaký je průměrný plat paleontolog?

Plat závisí na celé řadě faktorů. Vzdělání, roky praktických zkušeností, typ zaměstnavatele a oblast pracovních určovat to. Entry-level platové rozpětí je od US 35.000 dolar na US 38.000 dolar. Spolu se zkušenostmi a dalším studiem (pokud existují), může tato hodnota zvyšuje a maximální plat pro paleontolog jít až na US 135.000 dolar. Povinnosti také stát více jak jeden, stejně přísné projekty nebo povýšen na vedoucí pozici výzkumného pracovníka nebo z projektový vedoucí. Ropného průmyslu je dobře placená odvětví, kde paleontologové mohou snadno vydělat asi US 75.000 dolar ročně. Výuka na univerzitách nebo práci v muzeích jsou relativně méně placených pracovních míst. Průměrný plat ve všech odvětvích a úrovních je kolem US 67.000 dolar.

Většina paleontologové v USA jsou zaměstnáni jako univerzity nebo univerzitní profesoři v geologie oddělení. Jen velmi málo z nich pracuje s vládou pomoc při výzkumných projektech. Ropa a ropné odvětví nepoužívají tolik jako dřív dříve. Na srovnání paleontolog plat v různých státech, jsou Texas a Los Angeles považovány za nejvyšší platební ty.

Klinické Pharmacist Jobs
Online Jobs z domova
Mikrobiolog Plat
Generální ředitel Job Description
Detektiv Plat
Rozhovor Follow-up Letter
Job Interview Sledování Email
Behavioral Rozhovory
Jak se připravit na pracovní Customer Service Interview
Online Jobs bez investic
Prodejní Yourself: ale opravdu!

Leave a Reply