Online práce pro 14 letých

Nejvíce dospívající dnes se mi líbí myšlenka vydělávat na jejich vlastní kapesné než v závislosti na jejich rodiče na všechno. Nicméně, může dostat práci pro 14-rok-starý být docela problém. Za prvé, v mnoha státech existují zákony, které odrazují malé děti k práci. Zadruhé, 14-rok-starý nemusí být připraveni na vymazání rozhovor. A konečně, i když najde práci, on by nemohl mít prostředky k cestě do jeho pracoviště. To je místo, kde on pracovních míst hodit, které lze provést z domova a vyžadují ne mnoho dovedností, jako takové. Zde jsou některé zajímavé způsoby, jak vydělat peníze on-line, které dospívající mohou využít.

Online Ankety
Nástupu do on-line průzkumů je jedním z nejjednodušších míst. Tyto průzkumy jsou prováděny společnostmi nebo výzkum trhu na účet této společnosti, aby zjistili, jak se výrobky firmy se daří mezi koncovými uživateli, tj. zákazníky. Pokud hledáte na internetu, najdete spoustu takových míst. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se s nimi a vyplnit formulář. To je to! No rozhovor, žádné dovednosti, bez kreditní karta potřeba. Poté, začnete vyplňovat průzkumu formulářů pro ně, na vaše pohodlí, a dostanu zaplaceno na oplátku. Je to tak snadné! Nicméně, dejte si pozor na on-line průzkumu podvody. Pokud webová stránka žádá o peníze, aby vám práci, s největší pravděpodobností to bude podvod. Takže, buďte velmi opatrní, přičemž se všechny tyto úkoly.

Blogování
To je skvělá práce pro dospívající. Pokud máte dobré psaní a psát na různá témata, která úrokové dospívající, jako jsou módní, sport, cestování, datování, atd., můžete začít svůj vlastní blog. Existuje řada internetových stránek, které vám umožní zaregistrovat svůj blog zdarma s nimi. Vyberte si chytlavý název pro svůj blog, plánovat formát dobře (take pomoci, pokud je to nutné) a aktualizovat jej čas od času tím, že přidá nějaký zajímavý obsah. Chcete-li, aby váš blog oblíbený rozšířila svůj odkaz co nejvíce míst, jak můžete na internetu. Pokud provoz na váš blog zvyšuje, můžete očekávat, že dostanete zaplaceno prostřednictvím inzerátů z různých zdrojů, jako jsou webové stránky, jako je Google, nebo dokonce firmy, které inzerují své produkty online!

YouTube
Pro ty z vás, kteří si myslí, že mají schopnosti střílet některé jedinečné, zajímavá videa, dobrá volba je střílet a zveřejnit je na YouTube. To platí nějaké opravdu dobré peníze, pokud budou videa střílel dobře a stalo se populární!

Online prodej
Pokud jste dobří v nějakém řemesle takový jako výrobu šperků, malování, pletení, vytváří dekorační fotorámečky, můžete zvážit zřízení svůj obchod na aukční web na internetu, jako je eBay. Můžete dokonce prodat některé ze svých starých věcí jako je oblečení, knihy a hračky, které již používáte, na těchto stránkách. Samozřejmě, pro nastupování do on-line aukce podnikání, budete potřebovat číslo kreditní karty. Dobrý nápad je v tomto případě by bylo prodat své věci za jedno z vašich rodičů dříve.

zadávání dat.
Jednoduchý způsob, jak je vzít do zadávání dat práci. Chcete-li dělat tuto práci, musíte mít rychlé dovednosti psaní. Budete mít k dispozici určité informace, které musí být zadány v databázi. Ve většině případů, bude vám vyplacena přiřazení moudrý. Většina datových vstupní místa jsou určena pro dospělé, tak i zde budete možná muset pracovat pod vaší rodiče jméno.

Vedle nich je uvedeno výše, další práce patří – logo navrhování, grafického návrhu, obsahu psaní a web navrhování. I když budou všechny tyto on-line práce pomůže vydělat nějaké rychlé prachy, ale vaše nejdůležitější prioritou v tomto věku by mělo být vzdělávání. Klíč spočívá v rozhodujícím využití těchto peněz Tvorba Myšlenky, věnování ne více než tři hodiny denně do práce!

Odvětví, která jsou náboru a výběru zaměstnanců
Soud Reporter Plat
Klinické Pharmacist Jobs
Dobrý rozhovor Tipy
Tvůrčí psaní práce online
Job Interview Oblečení
Generální ředitel Job Description
Online práce pro 14 letých
Nejlepší způsob, jak najít práci
Tipy hledání práce
Paleontolog Plat

Leave a Reply